در زندان وکیل حقوق منتشر شد همسرش می گوید

پکن - وانگ Quanzhang یک چینی شناخته شده حقوق وکیل از زندان آزاد شد پنج شنبه پس از برگزار می شود برای بیش از چه

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

پکن - وانگ Quanzhang یک چینی شناخته شده حقوق وکیل از زندان آزاد شد پنج شنبه پس از برگزار می شود برای بیش از چهار سال همسر خود را گفت.

معلوم بود که آیا او مجاز به بازگشت به پکن که در آن او تمرین و زندگی با همسر و پسر جوان. پلیس او را گرفت و به خانه اش در شهر جینان در چین همسرش گفت: در یک صدای جیر جیر در توییتر تایید حساب.

گروه های حقوق بشر در خارج از سرزمین اصلی چین گفت که پلیس چین قرار داده اند دیگر منتشر وکلا تحت بازداشت خانگی برای منزوی کردن آنها از شبکه خود را.

وانگ شد در میان بیش از 200 وکلا و فعالان حقوقی را فرا گرفت تا در سال 2015 در آنچه شناخته شده به عنوان 709 سرکوب برای تاریخ 9 ژوئیه هنگامی که بسیاری از آنها بازداشت شدند. در حالی که مقامات تهدید و آزار وکلا قبلا این ارزیابی حاکی از رئیس جمهور چین را بسیار سخت تر رویکرد به quashing هر گونه تهدید احتمالی به حزب کمونیست قانون است.

وانگ بود که در ماه اوت سال 2015 تا به حال دنبال زمین مورد حقوق برای روستاییان فقیر و به نمایندگی از اعضای ممنوع فالون گونگ مدیتیشن فرقه. او محکوم شد و در ژانویه 2019 برای اخلال قدرت دولت است.

همسر لی Wenzu گفت: در صدای جیر جیر خود را که وانگ منتشر شده بود حدود ساعت 5 و گرفته به خانه خود در جینان. او به نام او در مدت کوتاهی پس از ساعت 9 صبح در یک قرض گرفته شده به گوشی. خانه ای که اجاره, اما پلیس مجبور مستاجر به ترک او گفت:.

او تایید کرد tweet به گزارش آسوشیتد پرس.

یک بیانیه صادر شده توسط شش گروه های حقوق بشر پیش از آزادی او ترغیب چین به خودداری از قرار دادن وانگ تحت بازداشت خانگی و یا نظارت و اجازه می دهد او را به بازگشت به پکن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب