بزرگنمایی این تصویر

Chunlin لئونارد تحت قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس. او و دیگران تحت قرنطینه قرار دارد بر پایه و جایی که آنها دریافت و تحویل غذا سه بار در روز. Chunlin لئونارد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chunlin لئونارد

Chunlin لئونارد است سپاسگزار بود در ایالات متحده حتی اگر او در حال حاضر زندگی می کنند و برای اولین بار فدرال قرنطینه در 50 سال است. “اولیه احساس یک حس رهایی که من پشت در کشورهای” او می گوید. “من فقط خسته ام و خوشحالم و سپاسگزار است.”

لئونارد 55 ساله استاد در دانشگاه لویولا نیواورلئان دانشکده حقوق وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا روز چهارشنبه به عنوان بخشی از وزارت امور خارجه تخلیه آمریکایی ها بودند که در ووهان چین مرکز جهانی شیوع کروناویروس. از او می خواهم بازدید از بستگان وجود دارد.

لئونارد چهارم را در پایگاه نظامی که در آن او در قرنطینه هستند اما راحت او می گوید:. آنها شبیه استاندارد اتاق های هتل ها. او فضای تمیز, حمام, دسترسی به اینترنت و تلویزیون است.

Evacuees می توانید ترک اتاق خود خارج رفتن برای پیاده روی در یک حصار در منطقه است. مواد غذایی ارائه شده است سه بار در روز. “من احساس نمی کنم که تنگ شده,” او می گوید. مقامات بهداشت در تلاش هستند تا همه چیز را آسان تر برای evacuees او می افزاید.

Ningxi زو یکی دیگر از مهاجر تحت قرنطینه می گوید: او می تواند سفارش آنلاین لوازم و آنها را تحویل داده است. او مشغول به کار از راه دور.

بزرگنمایی این تصویر

Ningxi زو است مدیر سرمایه گذاری در شهرستان نیوجرسی. او تحت قرنطینه به مدت دو هفته در کالیفرنیا پس از بازگشت از ووهان چین. Ningxi زو پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Ningxi زو

اما زو که 30 و یک مدیر سرمایه گذاری در شهرستان نیوجرسی, خواسته, او می تواند بازگشت به خانه به خانواده اش. “این تقریبا مثل این است که در زندان در اینجا,” او می گوید. “این فقط یک واقعیت تاسف.”

مردم نگران گرفتن بیمار لئونارد می گوید. “مردم نمی خواهید برای دریافت بیش از حد نزدیک است. هیچ کس نمی خواهد به هر کسی. و نیز مردم را بسیار ناراحت اگر شما قرار نیست در ماسک خود را به درستی.”

در این 14 روز در قرنطینه مسافران مجبور به پوشیدن ماسک, اگر چه آنها می تواند اگر آنها را انتخاب کنید با توجه به کریس برادن معاون مدیر مرکز ملی در حال ظهور و بيماری های عفونی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. از آنها خواسته به حفظ فاصله از افراد دیگر — حدود شش فوت او می افزاید.

در حال حاضر که آنها در محله های خود را وجود دارد گرفتن علائم و متوسط چک دو بار در هر روز برادن می گوید.

CDC پزشکان مراقبت از قرنطینه evacuees می گویند که آنها در حال ارائه هر گونه خدمات پزشکی و درمان آنها ممکن است نیاز از جمله مشاوره بهداشت روان.

“هنگامی که کسی می آید از یک موقعیت استرس زا که در آن وجود دارد شدید جامعه گسترده انتقال ظهور بیماری و سپس آنها را دور whisked و قرار دادن بر روی یک هواپیما و سپس وارد در مقصد جدید, بدیهی است, آن را بسیار استرس زا می گوید:” CDC دکتر هنری Walke که مراقبت از evacuees در Travis پایه. “بله ما نگران سلامت روانی ساکنان.”

هنوز هم وجود دارد یک حس قدردانی در میان مسافران لئونارد می گوید. آنها می خواهید به تمرکز بر روی مثبت و قرار دادن تجربه در ووهان فرودگاه در پشت آنها.

بزرگنمایی این تصویر

Evacuees برگزار شد در قرنطینه در Westwind مسافرخانه مرکز اسکان در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا نیکلاس Pilch/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیکلاس Pilch/AP

روند تخلیه روند در زمان طولانی تر از پیش بینی برادن می گوید. در مجموع 345 مسافر بازگشت به ایالات متحده روز شنبه در دو پرواز. برخی از رفت و به پایگاه نیروی هوایی تراویس در حالی که دیگران فرود در Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو. مقامات بهداشت به نمایش مسافران به محض ورود Walke می گوید. این زیر یک پرواز از آسمان فرود آمد که در هفته گذشته تعداد کل افراد عودت به ایالات متحده تا 540.

اما این روند به خانه نا امید کننده بود با توجه به دو مسافر.

زو شده بود در ووهان بازدید از خانواده برای سال جدید قمری تعطیلات. او مطمئن بود که او مجاز به بازگشت به ایالات متحده, که در آن او شده است زندگی برای 13 سال است. او نگه داشته در تماس با وزارت امور خارجه و سفارت ایالات متحده, اما نمی شنوند. “به دنبال بر روی آن بیش از سه هفته گذشته آن را یک پیشرفت سردرگمی و سپس برخی از ناامیدی” او می گوید.

آن هرج و مرج در فرودگاه در چین لئونارد می گوید. متخصصان پزشکی ملبس در لباس محافظ مسافران مورد بررسی قرار گرفت و خود را به درجه حرارت.

مردم نشسته بودند برای ساعت ها و ساعت ها در میان سردرگمی قبل از آنها قادر به هیئت مدیره چه به نظر می رسید مانند یک هواپیمای باری با چند ویندوز زو می افزاید.

یک تیم از CDC ملاقات هواپیما Walke می گوید: تشویق به عنوان مسافر در نهایت وارد و نمایش آنها به صورت علائم در آشیانه قبل از توضیح خود را قرنطینه سفارشات.

مردم به طور کلی درک شده است در مورد حبس برادن می گوید. اما قبل از قرنطینه فدرال اعلام شد, در هفته گذشته یک زن که وارد یک زودتر پرواز از چین بود “بسیار قاطعانه در مورد ترک.”

“این بسیار نا امید و ناراحت شده و احساس کردند که او تا به حال به صفحه اصلی,” او اضافه می کند. او هنوز در مصر پس از یک مشاور سلامت روان به او صحبت کرد. “اما ما قادر به کار را از طریق آن.”

هر چند که در قرنطینه اجباری نیست و هر کسی انتخاب اول تصمیم دولت برای رسیدگی به evacuees این راه ساخته شده “حس کامل” به لئونارد به خاطر سلامت عمومی است.

و لئونارد بود خوشحالم که می دانم که او را حبس کرده است پایان تاریخ, که او یاد گرفته که او واگذار شد حکم دادگاه پس از فرود در ایالات متحده آمریکا “من می دانم که در 14 روز اگر همه چیز خوب, آن را به بیش از,” او می گوید.

هرج و مرج تجربه در چین ساخته شده او ارزش دیدن یک روند شفاف در عمل او می گوید:. “نشسته در چین, من فقط احساس کاملا درمانده” او می افزاید. “من واقعا فقط در تلاش برای خارج شدن از آنجا که من نیاز به. آن تاکید شد من فوق العاده است.”

النا Renken علم میز کارآموز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de