دیده Plandemic'? ما یک نگاهی از نزدیک ویروسی توطئه ادعا

یک slickly تولید 26 دقیقه ویدئو به نام Plandemic ناگهان منفجر شد و در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر ادعا به

توسط MINERALNEWS در 20 اردیبهشت 1399

یک slickly تولید 26 دقیقه ویدئو به نام Plandemic ناگهان منفجر شد و در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر ادعا به ارائه یک نمای COVID-19 که متفاوت از "رسمی" روایت.

در این ویدئو مشاهده شده است میلیونها بار در یوتیوب از طریق لینک هایی که به عنوان جایگزین به سرعت به عنوان به اشتراک گذاری ویدئو سرویس می توانید آنها را برای نقض سیاست خود را در برابر "COVID-19 اطلاعات غلط."

در آن فیلمساز Mikki ویلیس انجام یک بی چون و چرا مصاحبه با جودی Mikovits دکتری که او می گوید نامیده شده است "یکی از مهمترین و انجام شده دانشمندان از نسل او."

هرگز از شنیده می شود ، شما به تنهایی نیست.

دو نفر از دانشمندان برجسته با زمینه های تحقیق ایدز و بیماری های عفونی که خواسته نمی شود شناسایی بیش از نگرانی از مواجهه با واکنش شدید رسانه های اجتماعی NPR گفت آنها نمی دانستند که او بود.

اگر شما آگاه بودند Mikovits قبل از این هفته آن است که احتمالا برای دو کتاب از او منتشر شده با همکاری نویسنده کنت Heckenlively یکی در سال 2017 و دیگری در ماه گذشته. Heckenlively نیز نوشته شده است کتاب خود حمایت بی اعتبار ارتباط بین اوتیسم و واکسن. شما ممکن است همچنین می دانیم Mikovits برای او نقش محوری در یک جفت از مجادلات علمی. یکی شامل یک مقاله او همکاری نویسنده در سال 2009 بود که منتشر شده در مجله علوم و نگرانی های دیگر اتهامات که او به سرقت برده نوت بوک و لپ تاپ از یک آزمایشگاه است.

تحقیقات رفته بد

در سال 2009 که در آن مقاله Mikovits است که در میان 13 که محققان ادعا کرده اند که یک ماوس ویروس پسگرد ممکن است منجر به سندرم خستگی مزمن.

در این ویدئو فیلمساز ویلیس می گوید: مقاله "ارسال امواج شوک از طریق جامعه علمی آن را به عنوان نشان داد که استفاده مشترک از حیوانات و انسان بافتهای جنينی بودند رها کردن آفت ویرانگر از بیماری های مزمن."

اما دو سال پس از انتشار آن مقاله بود پس گرفت توسط نویسندگان یک اتفاق غیر معمول و در یک همکار مجله علمی. علوم نوشت: در آن زمان که "چندین آزمایشگاه از جمله کسانی که از نویسندگان اصلی شکست خورده اند به قابل اعتماد تشخیص" ماوس ویروس پسگرد در سندرم خستگی مزمن بیماران. "علاوه بر این شواهدی وجود دارد ضعیف و کنترل کیفیت در یک تعداد خاص آزمایش در این گزارش است."

بزرگنمایی این تصویر

دکتر جودی A. Mikovits نشان داده شده در خارج از Whittemore پترسون موسسه مغز و اعصاب-بیماری های ایمنی در رنو نوادا در سال 2011. Mikovits باعث می شود تعدادی از سوال ادعا می کند به تازگی ویروسی توطئه تصویری. دیوید کالورت/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید کالورت/AP

دوم بحث در آمد همان سال مقاله بود پس گرفت و درگیر Mikovits اخراج از Whittemore موسسه پترسون (WPI) یک آزمایشگاه واقع در دانشگاه از دانشگاه نوادا در رینو جایی که او مدیر پژوهش.

آزمایشگاه ادعا کرد که او "اشتباه برداشته آزمایشگاه نوت بوک و سایر اطلاعات اختصاصی" با توجه به همزمان به گزارش KRNV تلویزیون در رنو است.

در Plandemic, Mikovits مربوط دستگیری او بیش از این حادثه گفته او "برگزار شد و در زندان و بدون هزینه. من به نام یک فراری از عدالت است.'"

زبان به عنوان فیلم از آنچه به نظر می رسد پلیس SWAT team اجرای یک شب raid پخش بیش از کلمات او, او می گوید: "هیچ حکم. آنها به معنای واقعی کلمه مواد مخدر از من در خارج از خانه. همسایگان ما به دنبال چه چیزی در اینجا."

با توجه به شیکاگو تریبون Mikovits دستگیر شد در کالیفرنیا به عنوان یک فراری در حکم صادر شده توسط پلیس از University of Nevada, Reno.

روز بعد با توجه به KRNV او تبدیل خودش به مقامات در رنو است. ایستگاه های تلویزیونی گزارش روشن می سازد که دو-تعداد شکایت کیفری علیه او — برای در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و به صورت غیرقانونی در نظر گرفتن اطلاعات کامپیوتر و تجهیزات. هر دو جنایات.

"Mikovits' وکیل اسکات فریمن می گوید: مشتری خود را گیج شده است در اتهامات جنایی علیه او" اخبار گزارش می گوید.

او ادعا می کند در این ویدئو که مواد او گفته به سرقت برده بود "کشت" در خانه او.

اگر چه اتهامات جنایی شد و بعد از آن کاهش یافته است, آزمایشگاه که در آن او کار می کرد پس از آن برنده یک پیش فرض قضاوت در یک کت و شلوار مدنی در برابر او به دنبال بازگشت از اقلام است. مورد آمار در بخشی از یک همکار در موسسه (و یک نویسنده در مطالعه کردهاند) بستری شده در یک استشهاد است که او تا به حال گرفته شده موارد از آزمایشگاه به نمایندگی از Mikovits.

NPR رسیده به Whittemore پترسون موسسه دهید اما بدون دریافت پاسخ.

جالب اینجاست که Mikovits یک شرکت و نویسنده در این مطالعه به عنوان نهایی ناخن در مطالعه اصلی او. در یک ایمیل به علم خودی او نوشت که این تنها کار او می تواند پیدا کردن پس از خود را حرفه ای و حقوقی گلایه.

اتهامات علیه Fauci

بسیاری از Mikovits ادعای نگرانی درک حرفه ای slights یا درگیری که او ویژگی های مختلف به افراد با مشخصات بالا که تبدیل شده اند و حتی برجسته تر در هفته های اخیر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

برجسته ترین در میان آنها دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) از سال 1984 رابرت Redfield فعلی مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و رابرت گالو ایدز پیشگام است که در حال حاضر مدیر در موسسه انسان شناسی و مدیر علمی جهانی, شبکه ویروس.

او می گوید: Fauci و گالو در پی به تاخیر انداختن و یا سرکوب تحقیق و سرقت اعتبار برای بنیادی کار در مورد ایدز.

یک بیانیه و ارسال آن به ایمیل NPR از موسسه ملی بهداشت که نظارت Fauci را NIAID اظهار داشت: "موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هستند متمرکز بر تحقیقات انتقادی با هدف پایان دادن به COVID-19 همه گیر و بیشتر جلوگیری از مرگ و میر. ما نه درگیر شدن در تاکتیک توسط برخی به دنبال منحرف کردن تلاش های ما."

در یک مقاله در اصل منتشر 2018, Snopes گزارش ادعا توسط Mikovits که Fauci ارسال یک ایمیل است که "تهدید او با دستگیری اگر او در بازدید از موسسه ملی بهداشت و درمان برای شرکت در یک مطالعه به اعتبار او خستگی مزمن تحقیقات است."

"من هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد. من می توانم قاطعانه دولت است که من هرگز فرستاده چنین e-mail" Fauci گفت: واقعیت-چک کردن وب سایت. "من هرگز چنین بیانیه ای در یک e-mail است که هر کسی 'خواهد بود بلافاصله دستگیر' اگر آنها پا در NIH اموال."

بهره مندی از اختراعات و COVID-19 پرداخت ؟

Mikovits می گوید Fauci دارای سود از اختراعات تحمل نام او که برگرفته از تحقیقات انجام شده در NIAID. در حالی که جزئیات ادعای خود سخت به پین کردن آسوشیتد پرس هم گزارش در سال 2005 که دانشمندان در موسسه ملی بهداشت "را جمع آوری میلیون ها دلار حق امتیاز برای درمان های تجربی بدون نیاز به بگویید بیماران آزمایش این درمان که محققان تا به حال یک ارتباط مالی."

Fauci و معاون او کلیفورد لین در میان کسانی که موفق به دریافت حق امتیاز پرداخت از اختراع ثبت شده در NIH. Fauci بعد گفت: BMJیک نشریه پزشکی کارشناسی که به عنوان یک کارمند دولت او توسط قانون مورد نیاز برای قرار دادن نام خود را در ثبت اختراع.

با توجه به BMJ, Fauci "گفت که او احساس آن را نامناسب برای دریافت و پرداخت و اهدا مبلغ کل را به موسسه خیریه."

Mikovits همچنین به نظر می رسد تردید در آمار رسمی در مورد COVID-19 مرگ و میر و گفت که پزشکان و بیمارستان ها شده اند "انگیزه" به تعداد مرگ و میر نامربوط به این بیماری عنوان شده ناشی از کوروناویروس عفونت به دلیل پرداخت از مدیکر.

در واقع 20 درصد حق بیمه بود یش به مدیکر پرداخت برای درمان COVID-19 بیماران به عنوان بخشی از های اخیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

اما یک بررسی که به تازگی در ایالات متحده آمریکا امروز به این نتیجه رسیدند: "شده اند وجود دارد هیچ گزارش می دهد که بیمارستان ها اغراق COVID-19 اعداد بالاتر دریافت مدیکر پرداخت."

"خارج از آزمایشگاه' نظریه

در این ویدئو Mikovits است پرسید که آیا او معتقد است که رمان coronavirus آمد از آزمایشگاه — چیزی که NPR جف Brumfiel است به طور کامل مورد بررسی پیدا کردن که اکثریت قریب به اتفاق دانشمندان در زمینه بیماری های عفونی رد این ایده است که یک آزمایشگاه ایجاد این ویروس یا به طور تصادفی از آن منتشر شد. رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات ارشد دولت پاکستان که تحت فشار قرار دادند اتفاقی انتشار نظریه بدون ارائه شواهد.

"من نمی خواهد با استفاده از کلمه 'ایجاد'" Mikovits می گوید در این ویدئو. "اما شما نمی توانید می گویند:" به طور طبیعی رخ می دهد كه اگر آن را از طریق آزمایشگاه."

"این بسیار روشن این ویروس دستکاری شد این خانواده از ویروس ها دستکاری شد و مورد مطالعه در یک آزمایشگاه که در آن حیوانات گرفته شده به آزمایشگاه و این چیزی است که منتشر شد, آیا عمدی یا نه" او می افزاید.

خواسته شد که در آن ادعا آزمایشگاه-آزاد رخ داده است Mikovits ادعا میکند که او را "مطمئن" از آن اتفاق افتاد "بین" کارولینای شمالی آزمایشگاه (احتمالا ویروس کشت آزمایشگاهی در شمال کارولینای دولت آزمایشگاه بهداشت عمومی) و ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی (USAMRIID) در Ft. Detrick در مریلند و ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

دوباره وجود دارد در دسترس عموم شواهد برای حمایت از ادعای خود را.

این ویدئو به درستی اشاره به ایالات متحده با همکاری و سرمایه گذاری برای ووهان آزمایشگاه, اما پیداست از کنایه که لینک شوم در طبیعت به جای استاندارد بین المللی همکاری است. در واقع به عنوان NPR Nurtith Aizenman به گزارش "بسیاری از کارشناسان می گویند [چنین همکاری] حیاتی برای جلوگیری از بزرگ بعدی شیوع کروناویروس."

Mikovits همچنین می گوید که ممکن است برای oronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 تکامل یافته از اصلی ویروس سارس بیان کرد که "آن را به 800 سال رخ می دهد."

بیانیه belies این واقعیت است که ویروس ها شناخته شده هستند به سرعت در حال تکامل با آنفلوآنزای فصلی فشار برای مثال در حال تغییر به سرعت که یک واکسن جدید مورد نیاز است هر سال است. در سال 2012 مطالعه از یک ویروس محققان در دانشگاه ایالتی میشیگان دریافتند که اگر آن مسیر طبیعی برای عفونت مسدود شده بود, آن را تنها در زمان چند هفته آن را به تکامل یکی دیگر.

"آموزش" ابولا برای آلوده کردن انسان ؟

Mikovits همچنین ادعا می کند که مشغول به کار در این Ft. Detrick را USAMRIID در سال 1999 که در آن او می گوید: کار او "بود و برای تدریس به ابولا چگونه برای آلوده کردن سلول های انسانی بدون کشتن آنها."

"ابولا نمی تواند آلوده کردن سلول های انسان تا زمانی که ما آن را در زمان به آزمایشگاه و تدریس [آن]," او می گوید.

در حالی که ما نمی تواند تایید Mikovits' ادعا می کند که مشغول به کار در آزمایشگاه و نه ماهیت کار او ممکن است انجام داده اند وجود دارد, اظهارات او را به سادگی نمی تصویب خر خر کردن آزمون. اگر در سال 1999 او پژوهش با هدف گرفتن ابولا برای آلوده کردن انسان, او در پشت منحنی — دهه. اولین شیوع ابولا رخ داده است در سال 1976 در آفریقای مرکزی کشته شدن 280 نفر است. بین سال های 1976 و 1999 و متعددی وجود دارد بیشتر از جمله شیوع بیماری که به کشته شدن صدها نفر از مردم است.

به وضوح ابولا قادر به آلوده کردن انسان مدت ها قبل از سال 1999.

در علاوه بر این به Heckenlively او کتاب همکار Mikovits خودش ساخته شده الکی ادعا می کند در مورد واکسن, اگر چه او اصرار دارد در تصویری که او نیست "ضد واکسیناسیون." اخیرا در ماه جولای او صحبت کرد قبل از یک گروه مخالف به کالیفرنیا لایحه ای را با هدف سرکوب در معافیت به واکسیناسیون در کودکان است.

مخالفت با دستورالعمل CDC

در نهایت تعدادی از افراد به عنوان پزشکان در این ویدئو دیده می شود سوال این دستورالعمل قرار توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه و یا نشان می دهد همان انگیزه کسب سود برای COVID-19 تشخیص که Mikovits ترویج.

اگر چه هیچ کدام مشخص میشود نام یکی به نظر می رسد در تلویزیون chyron به مینه سوتا امور خارجه بهداشت ، اسکات جنسن پزشک خانواده از Chaska.

در پنج شنبه, Jensen گفت که او "گرفته شده یک تن از گرما و حتی برخی از پیام های تهدید" بر سر موضع خود را به خصوص پس از Plandemic ویروسی رفته است. اما او گفت که او می ایستد و با انتقاد از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

دو نفر دیگر که به نظر می رسد در تصویری — شناسایی به عنوان کالیفرنیا مراقبت فوری کلینیک پزشکان — به نام ماه گذشته برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات. آنها پس از سرزنش شده است توسط دو ملی پزشکان قرار گرفتند.

"کالج آمریکایی پزشکان اورژانس (ACEP) و آکادمی آمریکایی طب اورژانس (AAEM) به طور مشترک و قاطعانه محکوم اخیر نظرات منتشر شده توسط دکتر دانیل اریکسون و دکتر Artin Massihi. این بی پروا و تست نشده تفکرات صحبت نمی کنم برای پزشکی جوامع و ناسازگار با علم کنونی و اپیدمیولوژی در مورد COVID-19" یک بیانیه گفت.

این گروه افزود: "به عنوان صاحبان محلی درمانگاه های مراقبت های فوری به نظر می رسد این دو نفر در حال انتشار مغرضانه و غیر کارشناسی داده ها به پیشرفت شخصی خود را به منافع مالی و بدون توجه به سلامت."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن