نگرانی فوران بیش از یکپارچگی فلوریدا COVID-19 سایت

تالاهاسی فلوریدا. - معمار ارشد از فلوریدا coronavirus سایت اخراج شد دوشنبه پس از آشکار اختلاف بیش از آنچه که ا

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

تالاهاسی فلوریدا. - معمار ارشد از فلوریدا coronavirus سایت اخراج شد دوشنبه پس از آشکار اختلاف بیش از آنچه که اطلاعات باید ساخته شده در مکان های عمومی, تأکید چگونه در هم پیچیده بهداشت عمومی اطلاعات و سیاست تبدیل شده اند به عنوان مقامات منتخب حرکت به بازگشایی جوامع خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تصمیم به آغاز بازگشایی دولت خود رانده شده توسط علم و فدرال اپیدیولوژی را ستوده اند دولت خود را روزانه انتشار COVID-19 داده های مرتبط به خصوص دانه و کاربر پسند.

اما سوال در مورد یکپارچگی دولت در بهداشت عمومی اطلاعات مطرح شد دوباره زمانی که Rebekah جونز سیستم های اطلاعات مدیریت با فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد در یک ایمیل به محققان جمعه که او reassigned از وظایف خود نظارت داشبورد آنلاین فراهم می کند که روزانه فوری از فلوریدا COVID-19 عفونت های تست و مرگ و میر.

در آماده سازی برای بازگشایی دولت DeSantis به شدت انتقاد کرد در برابر اوایل prognostications از دل تنگی و عذاب و گفت: در هفته های اخیر که بسیاری از دولت ها تخت بیمارستان در حال دروغ گفتن خالی و برخی از تست سایت بسته شد چرا که آنجا نبود تقاضا است.

او با استفاده از داده ها از داشبورد — از جمله نرخ نسبتا کم از مردم تست مثبت برای coronavirus — پشتیبانی ساخت برای بازگشایی دولت است. او گفت: بازگشایی خواهد شد اتفاق می افتد در مراحل. این هفته رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار اجازه داده شد برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

اما شلیک شده جدید علوفه در برابر جمهوری خواه و فرماندار او به عنوان دفاع از خود از دست زدن به از شیوع کروناویروس. DeSantis نیز آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به دولت بیکاری سیستم که خراب شد بعد از هولناک که توسط صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا که به طور ناگهانی از دست شغل خود به دلیل رکود اقتصادی ناشی از شیوع بیماری است.

"به ما گفته بودند بازگشایی فلوریدا ساخته شده بود, در مورد تحصیل داده است. در صورتی که اطلاعات اشتباه بود و یا دستکاری قرار می دهد که تعداد بی شماری از فلوریدا در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19" گفت: دولت تشکر. Tracie دیویس دموکرات از جکسون و عضو مجلس کمیته بهداشت و درمان.

"ما نمی دانیم دولت ما در حال بازگشایی شد و ما در حال حاضر یک علامت سوال در مورد data," او گفت:.

وزارت بهداشت دولت نمی تواند بلافاصله نظر در مورد این مسئله اما تایید جونز اخراج شده بود به عنوان اولین گزارش فلوریدا امروز.

جونز نمی تواند نظر رسیده است.

در یک ایمیل او فرستاده جمعه به محققان و دیگران جونز گفت که او دیگر در اتهام از داشبورد و گفت: او نمی خواهد انتظار "همان سطح دسترسی و شفافیت" در داده های ارائه شده بر روی داشبورد و اضافه کرد که "تعهد به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن است."

جونز تر بود اشاره کرد و در یک ایمیل به اورلاندو تلویزیون CBS12 اخبار, زمانی که او گفت که او برداشته شد از نقش او را چرا که او نمی خواهد "به صورت دستی تغییر داده تا بر طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است." معلوم بود چه داده از او خواسته شده بود را تغییر دهید.

"صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم در مورد بازگشایی در فلوریدا, شما می خواهم به می دانم که چگونه آن را," گفت: پروفسور بن D. سایر اجرا می شود که دانشگاه مرکزی فلوریدا LabX. "داده است که توانایی ما برای دیدن و من می خواهم به این باور دولت این است که در اینجا برای کمک به نگه داشتن همه امن و سالم و به ما توانایی دیدن چه چیزهایی می رویم."

بخشی از اطلاعات محور تحقیقات انجام شده توسط تیم خود را با تمرکز بر به دنبال در چگونه این ویروس است که هدف قرار دادن گروه های سنی مختلف.

ساویر گفت که او و دیگر تحقیقات را به مورد مداقه قرار دادن اطلاعات عمیق تر به عنوان آنها در نظر بگیرید که آیا اطلاعات خراشیده از سایت در حال دستکاری به دلایل سیاسی.

"حتی اگر اطلاعات شفاف در حال حاضر که ما اساسا اجرا به یک موضوع که در آن کسی گفت: آن را نمی ممکن است شفاف و جایی که آنها از کار اخراج شدند کسی برای امتناع از انجام چیزی است که آنها احساس نمی راحت انجام می دهند که باعث می شود ما معتقدیم که داده ها ممکن است دقیق گفت:" جنیفر لارسن یک LabX دستیار تحقیق.

"اگر شما نمی اعتماد چیزی است که شما در حال شنیدن چگونه می تواند به شما می دانم که برای تصمیم گیری خوب با آن؟"

در طول یک مارس 20 کنفرانس خبری دکتر دبورا Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ برای کاخ سفید خاص فلوریدا داشبورد به عنوان یک مدل.

"این است که ما چگونه باید به اطلاع مردم آمریکا و این جایی است که مردم آمریکا را توسعه اعتماد به نفس در هر یک از استان ها و دولت های محلی" Birx گفت: پس از آن.

داشبورد عرضه در مارس 16, ارائه جزئیات یک نگاه اجمالی از آن coronavirus آمار چگونه بسیاری از فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای عفونت چگونه بسیاری از آنها در بیمارستان بستری شده است و چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند. در طول هفته اطلاعات جدید اضافه شد از جمله تعدادی از عفونت توسط کد پستی.

بعد از تلنگر توسط رسانه های خبری دولت نیز شروع به انتشار اطلاعات در خانه های سالمندان و زندان اگر چه آن کاهش یافته است به افشای برخی از اطلاعات است که در حال حاضر بخشی از سوابق پرونده های حقوقی ثبت شده توسط چندین اخبار شرکت های رسانه ای.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

در اوایل هفته از شیوع مقامات بهداشتی ذکر شده در مسائل مربوط به حریم خصوصی در کاهش به شناسایی که در آن عفونت رخ داده تنها به معکوس خود را زمانی که نگرانی عمومی در بیش از شیوع رشد کرد و به سرعت تبدیل به یک مسئله سیاسی است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب