لبنان, تظاهرات, سیاست, رزومه, با, جدید, ویروس, پیچ و تاب

بیروت – لبنان قانونگذاران مجلس روز سه شنبه در یک کاورنو بیروت تئاتر به طوری که اعضای پارلمان می توانید مشاهده اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده بیش از coronavirus بیماری همه گیر. مخالفان دولت همچنین اطاعت سلامت اقدامات ایمنی — رانندگی در اطراف شهرستان در اتومبیل های خود را در اعتراض به این کشور فزاینده اقتصادی و سیاسی بحران است.

به عنوان قانونگذاران با پوشیدن ماسک صورت وارد در تئاتر شناخته شده به عنوان یونسکو کاخ سفید لباس امدادگران اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده قبل از آنها در زمینه یکی در یک زمان از طریق دروازه.

مبهوت سه روز جلسه اول پارلمان لبنان پس از تحمیل یک مستند بیش از یک ماه پیش برای محدود کردن گسترش ویروس و پس از جلسات که قرار بود در ماه گذشته به تعویق افتاد. رمان coronavirus آلوده حداقل 677 نفر کشته و 21 در لبنان.

در این قانونگذاران’ دستور کار ده ها تن از قوانین از جمله مبارزه با فساد در این کشور پف کرده در بخش عمومی یک بحث برانگیز پیش نویس مورد عفو عمومی بازگرداندن غارت اموال عمومی و امکان کشت و زرع از شاهدانه به صورت داخلی استفاده کنید.

همزمان با جلسه صدها نفر از معترضان سوار در اطراف بیروت در اتومبیل در رد برای رهبری سیاسی که آنها مقصر بحران roiling کشور است.

لبنان مواجه شده است آن را بدترین بحران اقتصادی در دهه های با نرخ بیکاری افزایش و ارز محلی از دست دادن بیش از نیمی از ارزش خود در برابر دلار. تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور در ماه اکتبر در برابر فساد دولت بیشتر تعمیق رکود اقتصادی.

در ماه های گذشته تظاهرات از دست داده و برخی از آنها حرکت و پس از آن قطع شیوع بیماری و یا بیماری همه گیر. فعالان گفته بودند از سرگیری جنبش اما اعتراض در داخل اتومبیل خود را در خط با اقدامات ایمنی.

برخی از معترضان عینک ماسک با لبنان پرچم قرمز و سفید با سبز درخت سرو.

“ما در اینجا به آنها بگویید که انقلاب خواهد ماند و انقلاب را نه می میرند” گفت: حسن Makahal یک معترض. “ما در حال رفتن به خیابان ها و قوی تر از قبل.”

در ضمن در افغانستان که در آن بیش از 20 هیات در کاخ ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus یک سخنگوی رییس جمهور اشرف غنی و همسرش, Rula باید هر دو تست منفی است.

سخنگوی ریاست جمهوری صدیق صدیقی توییتی که روز سه شنبه برای غنی که 70 و سرطان بازمانده و همسرش هر دو درخواست تست. “رئیس جمهور این است که سالم و پیشرو تلاش های دولت در تمام جبهه ها. تمام اقدامات در محل برای اطمینان از خود را در محیط کار ایمن و سالم” او هنوز توییتی.

افغانستان تایید کرده است 1,092 موارد این ویروس با 36 و میر تا کنون, اما تست شده و پراکنده و با وجود نگرانی های گسترده انفجار COVID-19 خواهد پایمال کردن این کشور جنگ زده نظام سلامت است. بیش از 200 ، 000 افغان بازگشته از ایران — منطقه کانون virus — از آغاز سال است. این عودت نمی شد قرنطینه اما پراکنده پس از عبور از مرز برای سفر به زادگاه خود در سراسر کشور است.

ایران است که سخت ترین ضربه را در این کشور با بیش از 83,500 موارد و بیش از 5,200 مرگ و میر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان رحیم Faiez در افغانستان و Kathy Gannon در اسلام آباد کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>