پلیس لس آنجلس تغییر بیشتر پلیس به خیابان گشت به کمک coronavirus

اداره پلیس لس آنجلس را تغییر نیمی از کارآگاهان مشغول به کار در آن جامعه به ایستگاه های روزانه گشت به منظور اطمینان از صلح عمومی.

شهردار اریک Garcetti اعلام کرد دوشنبه شب گفت که این شهر کارآگاه شروع به کار در خیابان به “کمک مکمل ما افسران گشت.”

برخی از کارآگاهان در حال حاضر در خارج وجود دارد, شهردار گفت: “به مطمئن شوید که هر گونه چالش هایی که بوجود می آیند در محله های ما و فروشگاه های مواد غذایی” در حال رسیدگی و کمک به مردم “احساس امنیت در این شهر است.”

پلیس لس آنجلس دستیار رئیس پلیس رابرت ارکس گفت که حداقل خواهد بود که با ارائه حداقل 300 اضافی افسران را به گشت و به طور بالقوه بیشتر است.

تبلیغات

این حرکت در می آید و پس از L. A. County Sheriff الکس بیانوبا منتقل نمایندگان در واحدهای دیگر به ضرب و شتم گشت به اجازه وزارت برای جلوگیری از مشکلات در مکان هایی مانند Costco که در آن جمعیت زیادی از خریداران اغلب صبر کنید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet