L. A., میله, نزدیک به رستوران بروید takeout-تنها: ‘برخی از این تعطیلی ممکن است دائمی’

در تهاجمی پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus شهردار اریک Garcetti دستور داد بارها را ببندید و مجبور رستوران به توقف ناهار خوردن در خدمات. مواد غذایی و شب زنده داری و صاحبان ترس برخی از موسسات ممکن است بازگشایی شده است.

محدودیت های اعلام شده توسط Garcetti در یکشنبه شب تصویری کنفرانس خبری رفت به اثر در نیمه شب و اجرا از طریق 31 مارس است. آنها همچنین می توانند به سینما و ورزشگاه و مرکز تناسب اندام. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بانک های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند.

Garcetti گفت: اقدامات لازم برای محافظت از بهداشت عمومی است اما اذعان کرد که عواقب اقتصادی آنها مطرح برای کسب و کارهای کوچک.

“من را تشویق همه Angelenos برای کمک به حمایت از این بحرانی کسب و کارهای کوچک — رستوران های ما در محله های ما — با ادامه منظور از آنها و یا گرفتن takeout و یا تحویل” Garcetti گفت.

تبلیغات

در شرایط عادی, رستوران های شناخته شده برای بالا هزینه های سربار و نسبتا باریک حاشیه. سرآشپزها می گویند تمدید shutdown می تواند پیامدهای گستردهای برای بزرگترین بخش خصوصی صنعت در شهرستان حسابداری برای 355,540 شغل با توجه به یک سال 2017 L. A. توسعه اقتصادی شهرستان Corp. گزارش.

“این یک فروشي در یکشنبه شب گفت:” Sang Yoon, آشپز و صاحب Lukshon و پدر ،

“هنگامی که این است که بیش از L. A. رستوران چشم انداز نگاه ممکن است به طرز چشمگیری متفاوت است به طوری که یک ترس” Yoon گفت. “ماندگار پیامدهای پس از این ممکن است به طور موقت. برخی از این تعطیلی ممکن است دائمی برای بسیاری از مکان است.”

Josef Centeno, 45, آشپز-صاحب Baco Mercat نوار Ama و ارسا & وینستون در مرکز شهر لوس آنجلس و Amacita در کالور سیتی پیشگیرانه انتقال تمام رستوران خود را به takeout – و تحویل فقط در روز جمعه. او نگران او نمی خواهد بود قادر به حفظ خود به کسب و کار از جمله سفارشات ،

تبلیغات

“ما خواهید بود به طور کامل از پول در یک هفته و نیم,” او گفت:.

او در حال حاضر قطع مديران حقوق در تلاش برای گسترش ثروت در میان کارکنان خود را از 140 و نگه داشتن خود را از رستوران رفتن تا زمانی که ممکن است.

“هر کس در حال رفتن به صرفه جویی در پول خود را” Centeno گفت. “هیچ کس در حال رفتن به سفارش بایگانی اطلاعات. من ذهنی آماده به خیلی از دست دادن همه چیز است.”

اعلام شد پس از درخواست یکشنبه بعد از ظهر توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اصرار کافه کاباره ها از wineries و کارخانه های لبنی در کالیفرنیا به تعطیل کردن عملیات.

حدود 5 p. m. روز شنبه, معمولا شلوغ Tabula Rasa نوار شراب در هالیوود بیشتر بود خالی با یک تعداد انگشت شماری از کاربران تا پایان عینک خود را.

پس از Newsom توصیه صاحب ژاک Negin, 40, اعلام آخرین تماس قبل از تمدید بسته شدن. برخی از کارمندان پشت بار بود اشک در چشمان خود را.

“اگر من می دانستم که در دو هفته ما می تواند باز کردن و بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول آره بدون مشکل — ما می توانید استطاعت به پرداخت کارکنان ما. اما من نمی دانم که ما خواهید بود در مدت دو هفته یا شش هفته,” Negin گفت.

تبلیغات

“ما نه به دنبال به موسسات خیریه. ما یک کسب و کار و کسب و کار مقابله با چیزهایی که غیر منتظره و این است یک نمونه از آن است,” او گفت:. “این ممکن است ما را از کسب و کار. آن را قرار داده و بسیاری از مردم از کسب و کار.”

Tabula Rasa مدیر نیکول Dougherty, 33, گفت: او یک هیات از 10 نفر پرسیدن سوالات خود او ندارد پاسخ به.

“بیشتر به من احساس یک حس ناامیدی و ناتوانی در ارائه” او گفت:. “ما نیاز به دور انداختن تمام مواد غذایی ما است ؟ فقط دانستن نیست. ما یک کسب و کار کوچک. نمی دانستند که در آن درآمد ما از کجا و چگونه ما در حال رفتن به مراقبت از کارمندان و کارکنان است.”

در سال های اخیر, رستوران, زده اند می پردازد مبتنی بر برنامه تحویل شرکت های مانند Grubhub, Inc., DoorDash Inc. و Postmates Inc. اما به سرعت تغییر به یک تحویل-فقط مدل کسب و کار آسان نیست — و نه لزوما سودآور است.

چاد Colby آشپز در رستوران ایتالیایی Antico در بورلی بلوار گفت: مغازه خود را ندارد ارائه خدمات راه اندازی شده است. او قصد دارد به صرف دوشنبه صحبت کردن به خدمات تحویل است اما تردید در مورد امکان مالی.

“اعداد واقعا حس را ندارد; به همین دلیل ما آن را انجام نداده اند در گذشته” Colby گفت.

در حال حاضر این رستوران به پذیرش takeout سفارشات از طریق تلفن خود را خط. Colby نیز با توجه به آماده طبخ در خانه کیت برای خانواده های چهار.

تبلیغات

یکی دیگر از سوال عمده در میان رستوران است اجاره.

Garcetti اعلام این شهرستان که قرار دادن یک مهلت قانونی مسکونی اخراج با هدف محافظت از مردم که دستمزد خواهد بود کاهش یافته یا از دست رفته توسط coronavirus مربوط به توقف کار. او گفت که او خواسته است شهر Atty. مایک Feuer به نگاه به اینکه آیا لس آنجلس می تواند “از نظر قانونی کمک به جلوگیری از تجاری مشفق” را به عنوان به خوبی.

او همچنین اعلام کرد که این شهرستان در کنار هم قرار دادن یک صندوق است که ارائه وام برای کسب و کارهای کوچک.

“صاحبخانه بسته به اینکه چگونه آنها واکنش نشان می دهند آنها ممکن است بسیار درک و آنها ممکن است برخی از امتیازات. برخی ممکن است” Yoon گفت. “این رفتن به قسمت سخت — حتی اگر شما به صفر, کارکنان, اجاره بها هنوز به علت.”

بار نویسنده کارکنان داکوتای اسمیت کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme