فاصله خود را حفظ می گوید: B. C. سلامت استان افسر

اهالی بریتیش کلمبیا نیاز به کروناویروس جدید پروتکل های جدی در خانه بمانند تا زمانی که ممکن است و حفظ اجتماعی ف

توسط MINERALNEWS در 1 فروردین 1399

اهالی بریتیش کلمبیا نیاز به کروناویروس جدید پروتکل های جدی در خانه بمانند تا زمانی که ممکن است و حفظ اجتماعی فاصله در گفت B. C. افسر پزشکی سلامت.

"این است که اختیاری نیست," دکتر گفت: بانی هنری که در اوایل این هفته اعلام کرد COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت عمومی اورژانس. "ما هنوز در حال شکوفایی است و به همین دلیل است که خیلی مهم است که ما را ... جسمی فاصله گرفته است."

بهداشت عمومی اورژانس اعلام می دهد و هنری که قدرت را به سرعت و بطور شفاهی به منظور کسب و کار و افراد را مطابق با بهداشت عمومی, بخشنامه که در حال اجرا توسط پلیس.

بارها تئاتر, عمومی, حوادث و قمار دستور داده شده است بسته شده است. گردهمایی بیش از 50 نفر هستند و نه مجاز و نه در حال کسب و کار است که نمی تواند در دیدار با یکی-به-دو متر فاصله بین افراد رد.

کسب و کار و ارائه خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها باید پیاده سازی های مختلف تمیز کردن پروتکل برای حفظ سطوح ضد عفونی و همچنین اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتریان می تواند به حفظ امن فاصله از یکدیگر. استانی افسر بهداشت همچنین توصیه جدی شستن دست هیچ صورت-لمس کردن و همیشه سرفه به یک بافت یا آستین.

هنری در زمان آن بیشتر از امروز. به جز برای هدفمند, هوای آزاد, ورزش, و یا برای حفظ منابع خود را و یا کمک به مردم آسیب پذیر سهام تا حتی افراد سالم نیاز به اقامت در خانه, او گفت:.

"مطمئن شوید که شما گرفتن برخی از ورزش شما گرفتن برخی از هوای تازه من فکر می کنم که مهم است که برای همه ما سلامت روانی و جسمانی او گفت:" اما به شکستن زنجیره انتقال همه باید در حفظ فاصله از یکدیگر زمانی که خارج از خانه است.

"ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به اندازه کافی دور از هم جدا از یکدیگر است که ما قصد داریم به انتقال این ندانسته به دیگران," او گفت:, و اضافه کرد که پایبندی به سلامت پروتکل تنها چیزی که سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

"من می خواهم به بسیار روشن است که همه نیاز به این اقدامات در حال حاضر گفت:" هنری.

برای چند هفته گذشته هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس برگزار شد نزدیک به روزانه کنفرانس مطبوعاتی در ارتباط با پیشرفت رمان coronavirus. در ابتدا در ماه فوریه تعداد انگشت شماری از تازه بازگشت مسافران بین المللی آزمایش مثبت است. بیش متعاقب آن روز و هفته به عنوان ویروس همچنان به گسترش در اطراف این سیاره آن را نیز به دست آورد خرید در کانادا و میلاد و آمار جمعيت سالمندان بسیار سخت است. تا کنون ساکنان و کارکنان در سه دراز مدت مراقبت از امکانات آلوده شده است و مردم در هر اقتدار بهداشت در B. C. باید قرارداد این ویروس از جمله 4 نفر در شمال بهداشت.

شماره در حال حرکت سریع اما از امروز 271 اهالی بریتیش کلمبیا باید آزمایش مثبت است. از کسانی 17 در بیمارستان (نه در بخش مراقبت های ویژه) هشت نفر کشته شده اند و پنج نفر هستند به طور کامل بهبود و استراحت خود منزوی در خانه با خفیف یا بدون علائم است.

"ما می دانیم که ما به درخواست بسیاری از مردم ما در حال انتظار برای بسیاری از مردم" گفت: دیکس. از آنجا که در بالای همه گیر همه مسائل دیگر مردم قبلا همچنان به مانند وجود بیماری های جسمی و روانی و سلامت مبارزات و اعتیاد. "و ما نیاز به حمایت از یکدیگر در هر راه در این زمان ... (و) چرا همه ما باید برای شرکت و پشتیبانی 100 درصد آنچه را که توصیه شده توسط سلامت استان افسر."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"این یک زمان عادی" گفت: هنری. "این است آنچه که برای محافظت از ما را برای چند هفته آینده. آن را به محافظت از خودمان آن را به محافظت از خانواده های ما ... اهمیت نمی شود و به حداقل برسد."

برای اضافی غیر پزشکی اطلاعات تماس وزارت بهداشت COVID-19 خط در 888-268-4319.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im