بیش از 1700 سلامت کارگران در چین آلوده شده اند با کروناویروس جدید

بزرگنمایی این تصویر یک چینی آموزش اپراتور و پزشکی کارگر حرکت به هر یک از دیگر در سراسر شیشه به عنوان

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک چینی آموزش اپراتور و پزشکی کارگر حرکت به هر یک از دیگر در سراسر شیشه به عنوان قطار آماده به ترک شهر ووهان کانون رمان شیوع کروناویروس. تعداد موارد تایید شده از پریدم دوباره جمعه است. خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خبرگزاری گتی ایماژ

بیش از 1700 سلامت کارگران در چین آلوده شده اند با کروناویروس جدید, به گفته مقامات چینی. Zeng Yixin, معاون وزیر کشور, بهداشت ملی کمیسیون جمعه اعلام کرد که حداقل 1,716 سلامت کارگران به تایید موارد — و که شش نفر از این بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19.

"در حال حاضر وظایف پزشکی کارگران در مقابل در واقع بسیار سنگین" Zeng یک کنفرانس خبری گفت با توجه به انتخاب. "کار خود را و استراحت شرایطی محدود فشارهای روانی هستند و خطر عفونت بالا است."

این موارد در میان ده ها هزار نفر در حال حاضر گزارش شده در سرزمین اصلی چین است که سخت ترین ضربه های سریع گسترش فشار است. مقامات چینی اعلام کرد که تایید coronavirus موارد افزایش بیش از 5000 در روز جمعه — دوم سنبله به عنوان بسیاری از روز بعد از یک تغییر در گزارش روش سوار شماره بالاتر شنبه.

در سراسر جهان وجود دارد که حداقل 64,000 موارد تایید شده که از بعد از ظهر جمعه و بیش از 1300 مرگ و میر — جهان گسترده و فله در سرزمین اصلی چین و به خصوص در هوبئی استان, مرکز شیوع.

سازمان بهداشت جهانی جمعه اعلام کرد که یک تیم از 12 محققان بین المللی انتظار می رود که به لمس کردن این آخر هفته در چین و شروع کار با یک تیم از کارشناسان چینی است.

"هدف از این ماموریت مشترک است که به سرعت در حال اطلاع رسانی گام های بعدی در COVID-19 پاسخ و آمادگی برای فعالیت در چین و در سطح جهانی" که مدیر کل Tedros Adhanom گفت: در طول یک جلسه. "توجه خاص خواهد شد به درک و انتقال این ویروس به شدت بیماری و تاثیر مداوم پاسخ اقدامات است."

بزرگنمایی این تصویر

چین سفیر آمریکا Cui Tiankai شمار می اید برای یک پرتره قبل از مصاحبه با NPR صبح Edition. Kisha Ravi/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kisha Ravi/NPR

سفیر جمهوری مردم چین به آمریکا: "با بهره مندی از ادراک همه می دانستند که دکتر لی درست بود"

زمانی که دکتر لی Wenliang ارسال شده هشدار در رسانه های اجتماعی چینی در مورد موارد یک رمان coronavirus در اواخر ماه دسامبر مقامات دولتی در زمان نمایش کم نور. این چشم پزشک مشغول به کار در ووهان که در آن ویروس پدید آمده بود مواخذه توسط پلیس محلی. آنها خواستار آن شدند که او در جمع خود را "باطل."

در حال حاضر بیش از یک هفته پس از Li خود را از این بیماری فوت — چین سفیر آمریکا Cui Tiankai, اذعان دارد که لی, نوشته های دقیق بودند.

"البته" Cui می گوید NPR صبح Edition "با بهره مندی از ادراک همه می دانستند که دکتر لی درست بود."

اما او توقف کوتاه تصدیق گونه اشتباهات ساخته شده توسط مقامات چینی و یا ارائه مستقیم عذرخواهی Li خانواده. Cui نیز نمی خواهد توضیح دهد که چرا بالای حزب کمونیست مقامات در هوبئی به تازگی رها از وظایف خود را.

"به طور طبیعی تحت چنین شرایطی خاص مردم است که می تواند انجام این کار بهتر باید مسئولیت آن را انجام," او گفت:. "و این است که بسیار سنگین مسئولیت است."

نگرانی در مورد بازی های المپیک توکیو

سوالات شروع به چرخش در اطراف بازیهای المپیک تابستانی است که میله میله برای شروع فقط بیش از پنج ماه از هم اکنون در توکیو.

ژاپن گزارش شده بیش از دو دوجین تایید موارد coronavirus و یک مرگ از COVID-19. الماس شاهزاده خانم بوش کروز نشسته قرنطینه به مدت چند روز در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو. نزدیک به 220 نفر را از برخی از 3,700 مسافران و خدمه که با این ویروس آلوده. تعداد موارد و این کشور در نزدیکی به شیوع این بیماری در چین, افزایش نگرانی ها در مورد برگزاری یک رویداد ورزشی.

رییس اجرایی توکیو سازماندهی کمیته Toshiro Muto بیان برخی از این نگرانی های خود گفت که او "به طور جدی نگران" است که از شیوع کروناویروس "می تواند پرتاب آب سرد در حرکت به سمت بازی."

اما مقامات با چه کسانی و کمیته بین المللی المپیک در حال ارسال یک پیام متفاوت است. Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: این سازمان است "بسیار درگیر" با بازی های المپیک برنامه ریزی — اما که شده است وجود دارد هیچ خاص بحث هنوز در مورد این رویداد.

"قطعا توصیه ما دریافت خارج از کسی است که هیچ موردی برای هر احتمالی برنامه یا لغو بازی ها و یا حرکت بازی" گفت: John Coates رئیس یک کمیته بین المللی المپیک تیم بازرسی.

بزرگنمایی این تصویر

اتوبوس حرکت از اسکله که در آن از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته است و تحت قرنطینه با آن هزاران نفر از مسافران و خدمه. مقامات ژاپنی روز جمعه گفت که برخی از مسافران که آزمایش منفی برای coronavirus اجازه داده شد به پیاده. Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ

که در مورد بوش کروز خاموش ژاپن ...

ژاپنی ها وزارت بهداشت می گوید: 11 آسیب پذیر به خصوص مسافران باید متحرك الماس شاهزاده خانم پس از یک دوره قرنطینه دریایی. این وزارت می گوید که برای انجام این کار, آنها تا به حال به دیدار حداقل این معیارها: آنها تا به حال به بیش از 80 سال سن و تست منفی برای این بیماری است.

هزاران نفر از مسافران و خدمه باقی می ماند تحت قرنطینه — و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که آن است که انتظار برای آسانسور در هفته آینده.

شمارش از موارد تایید شده در آمریکا بدون تغییر

که تعداد باقی مانده در 15 در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد اطلاعات بیشتر جمعه: از 443 افراد تحت بررسی در ایالات متحده 347 آزمایش منفی و 81 نفر دیگر در انتظار نتایج خود را.

"اما ما باید به یاد داشته باشید آن را به سرعت در حال تغییر وضعیت و بنابراین ما باید برای آماده شدن در صورتی که این حرکت بیشتر به طور کامل" وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر می گوید NPR صبح Edition.

"یکی از این مراحل است که ما دیروز اعلام کرد که ما در حال کار با ما آنفولانزا نظارت شبکه," او اضافه می کند. "و در سیاتل و سان فرانسیسکو, لا نیویورک و شیکاگو هنگامی که افراد در حال حاضر با علائم شبه آنفولانزا آنها را نیز آزمایش می شود برای چین coronavirus به عنوان بخشی از ما چند سیستم نظارت."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب