رویا را تکذیب کرد: ویروس خط تیره دیتون جادویی hoops فصل

CINCINNATI - coronavirus شیوع است ناگهان roused دانشگاه دیتون از آن رویای یک فصل بسکتبال.این 29-2 آگهی رتبه بن

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

CINCINNATI - coronavirus شیوع است ناگهان roused دانشگاه دیتون از آن رویای یک فصل بسکتبال.

این 29-2 آگهی رتبه بندی شماره 3 در آسوشیتد پرس نظرسنجی نورد به مسابقات بازی در 20 بازی برنده خط خط که تا به حال برداشته ارواح در یک شهر به ضرب و شتم در سال گذشته با تیراندازی و کشتار و گردباد ویرانگر.

اما NCAA تصمیم روز شنبه به لغو مارس جنون یکی از بسیاری از جمله لغو تصمیم این هفته به عنوان ویروس گسترش به پایان رسید امید برای کوچک کاتولیک رومی اولین مدرسه چهار نهایی ظاهر از سال 1967 زمانی که تازه بدوران آگهی تیم از دست داد به Lew Alcindor-led UCLA در بازی های قهرمانی است.

گارد Trey Landers یک دیتون بومی اظهار تاسف در توییتر: "من آرزو می کنم که همه از این فقط یک رویا من می توانم از خواب بیدار از. ... آرزو می کنم من می تواند بازی یک بازی بیشتر با برادران من." او اضافه شکسته-قلب emoji.

"برای دیدن آن به پایان رسید مانند این باعث می شود قلب من صدمه دیده است اما من سپاسگزار برای گرفتن این فرصت را به بازی در UD," یکی دیگر از تیم, رهبر, ron driesen ارسال شده در Instagram. "این یک افتخار به پوشیدن 'لیبرتی' در سراسر قفسه سینه و آن را به من اجازه داد تا به ایجاد خاطرات که من گرامی برای بقیه زندگی من است."

مربی آنتونی اند همچنین در دیتون ضبط با تشکر از شما پیام برای "بروشور ملت" پنج شنبه شب پس از بازگشت به دانشگاه از اقیانوس اطلس 10 کنفرانس مسابقات در شهر نیویورک بدون بازی یک بازی است.

"اگر چه ما احساس وجود دارد بیشتر برای ما به سعی کنید برای به انجام رساندن در طول فصل وجود دارد چیزی است که می تواند دور چه این مردان جوان را در دادگاه در طول کل فصل" گرانت گفت. "تاریخچه ساخته شده بود در بسیاری از مناطق مختلف است. فقط تلاش و عشق است که آنها نشان دادند که برای هر یک از دیگر من فکر می کنم نشان دهنده این دانشگاه این جامعه در باور نکردنی مد."

Landers و Mikesell در حال سالمندان و با شدت بهم زدن-dunking احساس اوبی Toppin است که به احتمال زیاد NBA-محدود ترک گرانت با سوراخ های بزرگ برای پر کردن و دیتون به احتمال زیاد برای شروع فصل آینده آن را به عنوان این یکی: unranked.

شهردار نان Whaley یک UD زاج سفید روز جمعه گفت آن خیره کننده است که آگهی' فصل به پایان رسید "نه با یک دست دادن, اما با بحران بین المللی."

NCAA لغو است و همچنین یک شکست برای یک مبارزه اقتصادی است که سالانه میزبان این مسابقات برای اولین بار چهار باز کردن بازی. Whaley یک دموکرات گفت: این اثر که از دست دادن خواهد شد به احتمال زیاد "یک قطره در سطل" نسبت به مالی بازدید جلوتر به مدارس نزدیک است.

در حالی که آگهی طرفداران و جامعه هستند و غمگین در مورد آنچه که ممکن است شده اند Whaley فکر می کند که این تیم پشت سر گذاشتن خاطرات که تحمل خواهد شد.

"مهم نیست که چه یک بیماری همه گیر را به آنها را متوقف کند و این یک فصل ویژه," او گفت:. "من فکر می کنم این را به عنوان یک تیم و یک فصل خواهد شد که صحبت در مورد سال."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال دن سیول در https://twitter.com/dansewelltinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن