عدالت در یک زمان از coronavirus: ترس منصفه تاخیر در محاکمه دادگاه تعطیلی

در طبقه 15 جنایی دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس نهایی بعد از اقدام به قتل محاکمه جمعه زمانی که یک درخواست از هیات داوران: می تواند همه آنها نشستن از هم جدا ؟

درخواست اعطا شد. به عنوان پانل شنیده شواهد در برابر یک بی خانمان زن متهم روشنایی دیگری گذرا در آتش, 12 منصفه و دو تناوب نشسته با یک صندلی خالی جدا کردن هر یک از آنها. آن را به یک ad hoc اجتماعی فاصله برای سیستم حقوقی.

در زمان coronavirus خوش آمدید به کالیفرنیا نظام حقوقی آن کشور شلوغ ترین دادگاه در لس آنجلس و یک شبکه از شهرستان های دادگاه بالا و پایین دولت دست و پنجه نرم با گسترش و همه گیر فرار اضطراب و درهم و برهم کردن از بوروکراسی به نگه داشتن چرخ عدالت در حال حرکت است.

“شما نمی توانید فقط تعطیل عمومی ایمنی تابع در یک بحران” گفت: میشل Hanisee رئیس اتحادیه به نمایندگی از لس آنجلس معاون وکلای منطقه. او اذعان کرد که عمل متعادل اما گفت: “ما نمی توانیم محروم کردن کسانی که متهم به جرم و جنایت خود را به علت روند حقوق. دادگاه باید به کار نگه دارید.”

در این صورت از رشد شیوع دادگاه گرفته اند یک درهم آمیخته از اقدامات: ماه تاخیر طولانی مدت در دادگاه excusing منصفه بیش از سن 60 و به طور موقت بسته شدن courthouses در دسترس نباشد.

تبلیغات

در اینجا یک عکس فوری: شهرستان سانتا کلارا که در آن شیوع کروناویروس ضربه بسیار سخت اعلام کرد تاخیر جمعه در بسیاری از ترافیک و خانواده مدنی و قضایی محاکمه و همچنین برخی از محاکمات جنایی. در San Diego County, جدید عمران آزمایشات معلق برای ماه بعد. نارنجی شهرستان شروع خواهد شد جدید محاکمات مدنی تا زمانی که ممکن است 1. در شهرستان ونتورا دادگاه بسته خواهد شد در اوایل هفته آینده و سپس بازگشایی به صورت محدود برای مسائل مانند فوری پرونده های جنایی و موقت محدود سفارشات. کنترا کوستا برتر دادگاه بسته شد به مدت دو هفته.

اواخر جمعه بالا قاضی فدرال در لس آنجلس ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی ویرجینیا A. Phillips, صدور یک فرمان داد که هیأت منصفه خواهد بود به نام جنایی یا مدنی محاکمه تا آوریل 13. در همین حال قاضی قضات خواهد arraign متهمان و امضای حکم جستجو و دیگر جلسات خواهد بود اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

هنوز هیچ دادگاه در هر نقطه منطبق بر حجم و دامنه L. A. County Superior Court با بیش از سه ده courthouses هزاران نفر از موارد در حال بررسی و به طور منظم موجی از مشخصات بالا در آزمایشات است. تا صبح روز جمعه مدیران گفت هیچ اختلال به دادگاه عملیات.

که تغییر در پایان روز زمانی که قاضی کوین Brazile توصیه می شود که جدید محاکمات مدنی و برخی از محاکمات جنایی عقب رانده شود 30 روز — متناوب گام در یک سیستم بدنام برای مدت طولانی منتظر جلسات و محاکمات است.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

سخنگوی Brazile کاهش یافته است چند درخواست مصاحبه اما او اعلام تشبیه دادگاه به بیمارستان ها و اورژانس های پزشکی امکانات که در آن هیچ چاره ای جز باز باقی می ماند. ان Donlan دادگاه سخنگوی گفت: مدیران شد با تمرکز بر کاهش عملیات مسئولانه است.

“وجود دارد یک تعادل بین جلسه دادرسی حقوق و بهداشت عمومی و ایمنی” Donlan گفت. “ما در حال کار بر روی آن را به همان سرعتی که ما می توانیم.”

لو شاپیرو یک وکیل مدافع جنایی در قرن شهر گفت: او در میان چندین وکیل مدافع که با نزدیک شدن Brazile این هفته درخواست سريعتر و گسترده تر پاسخ. او فکر Brazile باید رفته اند بیشتر سفارش تاخیر به محاکمه آشکار در موارد مدنی و کیفری در موارد که در آن یک متهم از بازداشت و همچنین الزامی برخی جلسات رخ می دهد از راه دور و نه صرفا ارائه توصیه.

“آنها در حال گرفتن یک رویکرد واکنشی. ‘بیایید ببینید که چگونه این تکامل می یابد.’ آنچه آنها انتظار دارند ؟ ما این فرصت را به پیش از آن و ما نه. آن را ظالمانه” شاپیرو گفت. “دیزنی لند بسته است و دادگاه باز هستند.”

چندین وکیل مدافع گفت: آنها نا امید نازدار شیوه در courthouses این هفته: اندک ضد عفونی کننده دست شد و در دسترس عموم است. امنیت نمایش فیلم در دادگاه ورودی به حال هیچ دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح به عنوان مردم بیشتر از طریق آمد. و آسانسور کهنه شد که همیشه پر از مردم برای آینده وظیفه هیئت منصفه.

مایک آریاس برجسته مدنی وکیل در L. A., گفت که او بیشتر نگران منصفه.

“قاضی کارکنان وکلا مشتریان — ما همه را انتخاب کنید وجود دارد. هیئت منصفه نیست” آریاس گفت. “شما می توانید تصور کنید که اگر مردم که با درخواست هیئت داوران احضار و راه رفتن را به یک اتاق از 300 یا 400 نفر آنها بگو:” چه خبره? این است که نه برای من.'”

تبلیغات

جن Harrison, استخدام وکیل در L. A. گفت: بخشی از این سود در به تاخیر انداختن محاکمه شد به پرداخت هزینه بیشتر فضا در courthouses برای منصفه.

“آنها باید به اتاق به اندازه کافی برای دیدار با اجتماعی فاصله مورد نیاز” هریسون گفت.

کارکنان دادگاه و وکلای اشاره به ترس است که در چنین قاچاق به شدت محل coronavirus می تواند به سرعت گسترش یافته و حتی رسیدن به متهمان در بازداشت که در آن می تواند ستمگري زندان جمعیت.

برای 30 روز آینده, فرشته, ناوارو, یک پاسادنا دفاع وکیل نمی تواند ملاقات با مشتریان بازداشت در شهری بازداشتگاه فدرال قفل در مرکز شهر L. A. ناوارو آموخته از interdict حقوقی بازديد جمعه با هیچ پیش اخطار, او گفت:.

او یادآور شد از سپتامبر. حملات 11 در سال 2001 زمانی که زندان ها و زندان قفل شده بودند را برای چند روز. “اما این 9/11 هر روز,” او گفت:. “این قلمرو جدید است برای همه ما.”

یک سخنگوی اداره زندانها گفت که هیچ زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و که برخی از وکیل بازديد خواهد بود مسلم در یک مورد به مورد و بر اساس.

ملیسا Weinberger که نشان دهنده مشتریان در دولت و دادگاه فدرال گفت که او همچنین در مورد متهم بودن به دادگاه آورده از زندان و lockups. اما آن را عادلانه او پرسید: به آن رسیدگی و تاخیر روز خود را در دادگاه ؟

تبلیغات

“وجود دارد که این تعادل بین مردم و حقوق اساسی به دادگاه و قبل از یک قاضی در مقابل این خطر است که آنها با آن روبرو هستیم” او گفت:.

بخشی از دلیل برای تنبل پاسخ به همه گیری ظاهر می شود سردرگمی در بخشی از, که, کاملا, تا به حال قدرت به تعطیل یا تغییر دادگاه عملیات.

بسیاری از ریاست قضات در شهرستان ها باید عرض جغرافیایی در تعیین چگونه خود را در دادگاه در حال اجرا است اما کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye می توانید شماره های اضطراری سفارشات به گسترش مهلت — تاکتیک قدرتمند است که می تواند همچنین تا پایان حفظ بزرگسالان و نوجوانان در بازداشت طولانی تر است.

اگر مسلم “جوان و فقیر را رنج می برند به طور نامتناسبی از آنجا که آنها قادر نخواهد بود به مناسب نظارت و حمایت در موارد خود را در یک مد به موقع” گفت: Mary P. کری, یک وکیل مدافع جنایی در ولنوت کریک.

او گفت: اقدامات فوق العاده مورد نیاز برای زمان فوق العاده ای. “مشکل این است که کاربران از سیستم دادگاه و کارکنان در معرض خطر هستند از کسب و کار به عنوان معمول است.”

در شهرستان کنترا کوستا ایالت مدافع رابین Lipetzky گفت: دفتر بزرگترین نگرانی برای مشتریان است که در زندان هستند چرا که آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه.

“در حال حاضر آنها در حال رفتن به نشستن در آنجا در بازداشت در حالی که پرونده های آنها نمی تواند پیشرفت” Lipetzky گفت.

به عنوان دادگاه عملیات slow down, بسیاری از ترس های اقتصادی خرید اینترنتی — از پیک و خبرنگاران دادگاه به میله میان وعده.

در پنجم-طبقه اسنک ایستاده در مرکز شهر L. A. در دادگاه جنایی ساختمان یک کارمند که ارائه شده تنها برای اولین بار از نام آنجلا گفت: کسب و کار در حال حاضر کاهش یافته است. او زحمت کشیده برای حفظ سطوح, تمیز, پاک کردن نوعی ماده پلاستیکی شمارنده و سفید کف هر شب.

او را دیدم هیچ ضد عفونی کننده دست در ساختمان, بنابراین او افزود: برخی از مشتریان بعدی به Tapatio داغ سس و چاشنی.

و آثار او را با یک ترس طولانی: “اگر آنها تعطیل و ساختمان, چگونه می توانم پرداخت اجاره؟”

بار نویسنده کارکنان Maura دولان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر