د Blasio انتظار شهر نیویورک به سر به عقب به کار در ماه آینده

بزرگنمایی این تصویر وسایل نقلیه حرکت را از طریق تقریبا خالی میدان تایمز در اوایل این ماه در شهر نیوی

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

وسایل نقلیه حرکت را از طریق تقریبا خالی میدان تایمز در اوایل این ماه در شهر نیویورک است. در روز پنج شنبه, شهردار, بیل د Blasio گذاشته برنامه های خود را برای بازگشایی این شهرستان پس از هفته ها اقدامات گسترده سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. فرانک فرانکلین دوم/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
فرانک فرانکلین دوم/AP

شهردار بیل د Blasio انتظار دارد تا به 400 ، 000 ساکنان شهر نیویورک به سر به عقب به کار در نیمه اول ماه آینده به عنوان شهر آماده برای شروع به بلند کردن برخی از آن دقیق ترین coronavirus محدودیت. که نتیجه شهردار در کنفرانس خبری روز پنج شنبه در تالار شهر که در طی آن او گذاشته شد چه انتظار از یک شهر پدید آمده است که هفته پیش به عنوان کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا

"از آنجا که ما در بزرگ ناشناخته — ما هرگز از یک بیماری همه گیر مانند این قطعا نه در صد سال گذشته — ما تنها می تواند به شما یک طیف وسیعی را آغاز, اما ما در حال رفتن به می دانم که به زودی آنچه حقیقت این است که" د Blasio گفت. "اما حتی اگر به شما می گویند 200 ، 000 نفر که بسیاری از کارکنان در حال بازگشت به کار. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را انجام راه درست و ما می خواهم به تاکید ایمنی در سراسر."

به تاریخ شهر نیویورک گزارش داد حدود 200000 تایید موارد coronavirus و مرگ و میر در شمال 16,600 -- بیشتر مرگ و میر مرتبط با COVID-19 فقط در شهر نیویورک به عبارت دیگر از همه اما شش کشور در سراسر جهان است.

حتی به عنوان مناطق در سراسر بقیه نیویورک — از جمله همسایه لانگ آیلند است که مقامات در حال درمان به طور جداگانه از شهر نیویورک در این مثال — شروع مرحله اول از دولت بازگشایی برنامه ریزی این شهرستان از برخی از 8 میلیون نفر باقی مانده در پشت دروازه شروع نداشتن آمار لازم معیار برای باز کردن.

اما د Blasio انتظار ندارد این شهر نیاز به زمان بیشتری برای برآوردن معیارهای مانند کاهش میزان عفونت و ramped تا تست ظرفیت. او پنجشنبه به خبرنگاران گفت که "تمام شاخص ها حاکی از آن خواهید بود اعلام کرد در اولین یا دومین هفته در ماه ژوئن است."

پس از آن چهار اصلی بخش های اقتصاد این شهر خواهد بود قادر به بازگشت به کار د Blasio گفت: ساخت و ساز و تولید عمده فروشی و خرده فروشی است که به این نکته تلقی شده است غیر ضروری. این خدمات عبارتند از فروشندگان پوشاک و مبلمان و موارد دیگر ارائه شده است که فروش انجام می شود از طریق وانت.

"این بخش به عنوان شما می توانید تصور کنید که تمایل به بخش های که در آن شما نیاز مردم در فرد است. اما در بالای آن, آنها انتخاب شدند به دلیل وجود بخش های که در آن شما می توانید مقدار زیادی از جدایی فیزیکی," او گفت:, و اشاره کرد که اجتماعی فاصله مقررات خود باقی خواهد ماند. "شما می توانید مطمئن شوید که مردم امن هستند."

در یک جداگانه در کنفرانس خبری روز شنبه در بروکلین رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد کسب و کار در سطح ایالت به امتناع از ورود به مردم با پوشیدن ماسک. و او روشن ساخته است که در نهایت تصمیم گیری در مورد زمانی که شهر نیویورک را بازگشایی خواهد شد ساخته شده در آلبانی.

"ما کاملا در همان صفحه به دلیل وجود تنها یک صفحه وجود دارد دولت دستورالعمل دوره" کومو گفت: از خود و د Blasio اضافه کرد: "شهردار تا برنامه های خود را. من برنامه من است. من صحبت کردن به او را در همه زمان. اما تنها یک صفحه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن