یک قاضی فدرال حکم داد شنبه که مهاجرت مقامات مجری باید اجازه محرمانه تلفنی بین بازداشت شدگان در آدلانتو یخ مرکز پردازش و وکلای آنها در نور از شیوع کروناویروس.

15-صفحه: حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی عیسی G. برنل در بر داشت که ایالات متحده مهاجرت و گمرک باید معکوس یک سیاست است که منتقدان گفت: آن را تقریبا غیر ممکن است برای زندانیان و وکلای آنها به مشورت در خصوصی در تاسیسات حدود 80 مایلی شرق لس آنجلس در سن برناردینو کانتی.

برنل نوشت که آژانس باید ارائه “رایگان, منطقی خصوصی قانونی خواستار نشده و unmonitored خطوط تلفن و باید تدبیر یک روش قابل اعتماد برای وکلای مدافع و همچنین بازداشت شدگان به برنامه کسانی که تماس در عرض 24 ساعت از درخواست.”

این تصمیم پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی و دیگران به دنبال موقت سفارش محدود در اواخر ماه گذشته با اشاره به خطرات ناشی از در فرد ملاقات میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

وکیل بازداشت شدگان که شامل مهاجران حقوق درمانگاه در دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق و قانون شرکت Sidley Austin مورد ستایش قرار داد حاکم برای باز کردن روش های دیگر برای آنها را به برقراری ارتباط با جهان خارج در طول بیماری همه گیر.

“این دستور را محافظت بازداشت مهاجران در قانون اساسی حق صحبت با وکلای خود را — آنها را قادر به مبارزه با اخراج و به دست آوردن مجدد آزادی خود” اوا Bitrán, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت:.

آزادی های مدنی گروه گفت: دسترسی به تلفن شده بود به شدت محدود در آدلانتو یکی از بزرگترین کشور بازداشت مراکز که دارای نزدیک به 2000 نفر است.

تبلیغات

وکلای مدافع استدلال کرد که مکالمات آنها نه تنها nonconfidential بلکه گران — و این که این گوشی سیستم اجازه نمی دهد بازداشت شدگان به ترک پیام اگر آنها جوابی دریافت نمی کند.

برنل حکم داد که تماس باید رایگان و ارائه بازداشت شدگان توانایی به ترک پیام. قاضی همچنین گفت: یخ باید کمک به زندانیان و وکلای آنها تبادل خصوصی اسناد قانونی است.

یخ نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. آژانس می تواند درخواست یک دادگاه تجدید نظر فدرال به ماندن سفارش. یکی دیگر از شنوایی است که برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه.

حاکم آخرین پیچ و تاب و طولانی مدت قانونی مبارزه بین مهاجرت طرفداران آژانس و تسهیلات خود را به پیمانکار جغرافیایی, گروه, Inc., و وضعیت اضطراری ناشی از این ویروس باعث قاضی به عمل می کنند.

این آخرین قانونی مداخله در تاسیسات از شیوع کروناویروس شروع پیچیده بازداشت وجود دارد در هفته های اخیر. به تعداد فزاینده ای از یخ بازداشت شدگان در سراسر کشور تست مثبت برای COVID-19 کالیفرنیا وکیل مشغول به کار هستند به عنوان بسیاری از مشتریان به عنوان آنها می توانند با استناد به حقوق اساسی و استدلال در زمینه های بشردوستانه است.

در هفته گذشته آمریکا در منطقه قاضی تری J. کلاهدوز جونیور دستور داده است تا حداقل 10 نفر منتشر شده از آدلانتو.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im