قاضی رد راجر سنگ را تلاش برای حذف او از او در مورد

بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون حاضر به حذف خودش از راجر سنگ مورد دو روز پس از دفاع تیم ثبت یک حرکت برای رد صلاحیت به دلیل اتهام تعصب. الکس ونگ/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس ونگ/گتی ایماژ

ایالات متحده منطقه قاضی ریاست راجر سنگ مورد swatted پایین درخواست خود را به رد صلاحیت خود را بیشتر اقدامات به دلیل اتهام تعصب.

در به شدت دقت کنید منظور صادر یکشنبه, قاضی امی برمن جکسون را رد کرد و سنگ دفاع تیم ادعا می کند با این استدلال که حرکت به recuse خودش فاقد “هر حقیقی یا حقوقی پشتیبانی می کند.”

“در پایین با توجه به عدم وجود هر گونه حقیقی و یا حقوقی برای حمایت از این حرکت, برای رد صلاحیت این شفاعت به نظر می رسد چیزی بیشتر از تلاش برای استفاده از این دادگاه در دفتر ثبت دعاوی حقوقی به انتشار یک بیانیه برای مصرف عمومی است که عبارت “قاضی” و “مغرضانه” در آن” جکسون نوشت.

هفته گذشته جکسون محکوم سنگ دیرین متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به بیش از سه سال در زندان پس از یک هیئت منصفه در بر داشت سنگ به جرم شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است. وزارت دادگستری دادستان توصیه کرده بود مجازات زندان بین هفت تا نه سال.

یک روز بعد سنگ دفاع از ظ رد صلاحیت حرکت ادعا که جکسون به نمایش گذاشته تعصب در طول روز پنجشنبه صدور حکم شنیدن زمانی که او گفت: هیئت منصفه که سنگ گناه “خدمت با صداقت.”

دفاع کرده است در انتظار شب قبل از جکسون درخواست یک محاکمه جدید بر اساس پشتیبانی نشده ادعا می کنند که یک داور “گمراه دادگاه در مورد توانایی خود را به طور بی طرفانه و منصفانه است.” سنگ وکلای بیشتر ادعا می کنند که این داور “در تلاش برای سرپوش گذاشتن شواهد” که رد صلاحیت او.

در رد حرکت به رد صلاحیت خودش جکسون نوشت: “دادگاه بسیار کلی نظر که “منصفه’ خدمت با صداقت — سه کلمه در 88 صفحه 96 صفحه transcript of a two-and-a-half-ساعت شنوایی — و نه ادعا و نه نشانی” سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید.

جکسون هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در دفاع از حرکت برای یک محاکمه جدید.

همان روز که جکسون صادر امتناع از رد صلاحیت خودش را از سنگ را مورد تهمت دوباره به دنبال بی اعتبار کردن سنگ محکومیت.

بدون ارائه شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید روز یکشنبه “شما باید یک داور که بدیهی است آلوده. او یک فعال سیاسی در برابر تهمت و گفت: چیزهای بد در مورد تهمت و گفت: چیزهای بد در مورد سنگ. او به نحوی weaseled راه خود را بر روی داوران و اگر که نه آلوده داوران پس از آن هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک آلوده داوران.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>