کارشناسان نگرانی در مورد اشتباهات و اگر سرشماری برنامه با سرعت بالا

اورلاندو فلوریدا. - پس از درخواست برای coronavirus مربوط مهلت پسوند در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

اورلاندو فلوریدا. - پس از درخواست برای coronavirus مربوط مهلت پسوند در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به نظر می رسد به رها که با درخواست با درخواست از کنگره برای بودجه اضافی برای قرار دادن تا سال 2020 آمار "به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است" در یک حرکت است که می تواند کمک به اطمینان حاصل شود شماره-خرد برای ترسیم کنگره مناطق صورت می گیرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید.

اداره آمار مقامات هشدار داده بود که به تازگی به عنوان اوایل ماه جولای که آن را در حال حاضر خیلی دیر به شماره های آماده و بدون فرمت. و خارج از کارشناسان پیش بینی پنج شنبه که سرعت تا جدول زمانی را به نادرست سر تعداد نتواند که مردم در سخت به تعداد جوامع اقلیت.

"این امر می تواند مانند یک مادر باردار در مراحل اولیه بارداری مقدار زیادی از پول به نوزاد در 4.5 ماه" گفت: جان تامپسون سابق اداره آمار مدیر در دولت اوباما.

اداره آمار این است که در وسط سال 2020 آمار و برخی از اداره 500,000 درب-سینه شروع به رویم در این ماه به خانواده هایی که هنوز پاسخ داده شد.

با کروناویروس جدید اخلال آمار عملیات در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته کنگره به تمدید مهلت مورد نیاز برای اداره آمار ایالات متحده به نوبه خود در سر تعداد داده های مورد استفاده برای ترسیم کنگره منطقه و قانونی مناطق. اداره آمار نیز به تعویق افتاد اتمام عمليات ميدانی برای سال 2020 سرشماری از پایان ماه ژوئیه به پایان ماه اکتبر.

دموکراتیک-کنترل خانه به توافق الحاقات به عنوان بخشی از coronavirus-تسکین قانون اما جمهوریخواهان کنترل سنا هنوز به انجام این کار. جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه به جای آن پیشنهاد اضافی $448 میلیون دلار بودجه برای سال 2020 سرشماری در آن coronavirus-امداد لایحه.

"این کمک های مالی خواهد اجازه می دهد اضافی برای استخدام نیروی انسانی, منابع, و پر احتمالی بودجه برای ارائه برنامه انعطاف پذیری به عنوان اداره آمار انجام بزرگترین میدان عمل nonresponse پیگیری," اداره آمار روز دوشنبه گفت: در وب سایت خود را. "این انعطاف پذیری بسیار مهم است برای کمک به اداره آمار کار در میان بی سابقه بحران بهداشت عمومی از جمله تلاش برای قرار دادن تا زمینه جمع آوری داده ها به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان کامل و دقیق حساب کند. "

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت مهلت درخواست دفتر رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل با اشاره به سیاست های موجود برای سرشماری جدول زمانی و گفت: آن را به حال هیچ چیز بیشتر به آن اضافه کنید.

از لحاظ تاریخی و در سرشماری لازم است به نوبه خود بیش از اعداد برای apportionment روند divvying تا کنگره کرسی توسط Dec. 31 و اعداد استفاده می شود برای ترسیم قانونی مناطق مارس 30. مهلت پسوند را عقب براند, apportionment, مهلت مارس 30 و redistricting مهلت ایالتی و محلی مناطق ژوئیه 31.

اگر مهلت فرمت برای تقسیم اعداد داده شده توسط کنگره وجود دارد یک فرصت نهایی سال از داده های خرد را تحت یک دولت جدید اگر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در انتخابات ماه نوامبر.

با احتیاط از آنچه آنها را به عنوان برگ برنده را تلاش برای سیاسی 2020 سرشماری آمریکا می گویند جمهوری خواهان مجلس سنا باید تصویب درخواست مهلت پسوند.

"در غیر این صورت مالیات دهندگان آمریکایی خواهد بود مجبور به پرداخت هزینه های گران ترین و بالقوه حداقل دقیق سرشماری در تاریخ ملت ما" گفت: کنگره ایالات متحده کارولین Maloney یک دموکرات از نیویورک که صندلی خانه کمیته نظارت و اصلاحات است.

در اوایل این ماه در آمریکا خواسته تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس به برداشت دو انتصاب از موقعیت های بالا در سرشماری ادعا آنها نشان داده و این تلاش ها با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی به سرشماری سال 2020.

سپس هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صدور نامه به دنبال محروم کردن مردم این کشور به طور غیر قانونی از شامل شدن در طول فرآیند برای ترسیم کنگره مناطق. حقوق مدنی که در زمینه دعاوی متعدد به چالش کشیدن این تفاهم نامه به عنوان قانون اساسی و تلاش برای محدود کردن قدرت Latinos و مهاجران از رنگ. دو بیشتر پرونده های حقوقی ثبت شد, سه شنبه, از جمله یکی در کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و چند کالیفرنیا شهرستانها که گفت: کالیفرنیا ایستاده به از دست دادن یک کنگره صندلی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را موفق.

"زمان اجرایی تفاهم نامه صادر شده در هفته گذشته همراه با آنچه در حال حاضر به نظر می رسد به ترک این درخواست را به عقب براند گزارش مهلت به وضوح نشان می دهد که کاخ سفید می خواهد به اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور دریافت شماره برای apportionment در حالی که او هنوز هم در دفتر. آن را سخت به رسم هر گونه نتیجه گیری گفت:" تری ان Lowenthal یک سرشماری متخصص که مشغول به کار در سرشماری مسائل به عنوان یک کنگره aide.

بیش از 62 درصد از خانواده ها تا به حال در پاسخ به این سرشماری که از یکشنبه ترک حدود 55 میلیون خانوار است که نیاز به بازدید سرشماری جویند. یک بررسی مرکز تحقیقات پیو انجام شده در ماه ژوئن برجسته این مشکلات در حال حاضر رو به آمار داوطلبان با 40 درصد از بزرگسالان که می گویند آنها هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به سرشماری جواب که نمی شود آنها حاضر به باز کردن درب خود را برای یک سرشماری یادداشت برداری.

اداره آمار روز دوشنبه گفت که آن را شروع به ارسال ایمیل به ساکنان در محلات پایین نرخ پاسخ تشویق آنها را به پر کردن پرسشنامه.

در گفتگو با خبرنگاران در ابتدای ماه Al Fontenot اداره دانشیار مدیر decennial برنامه گفت: این اداره به "گذشته پنجره که قادر به دریافت آن می شمارد" تا پایان سال است.

Kenneth Prewitt, که در خدمت به عنوان یک مدیر اداره آمار در دولت کلینتون گفت: شتاب سرشماری در وسط یک بیماری همه گیر "تنها می توان توضیح داد که از نظر سیاسی."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"من باور دارم شانس بودن قادر به تولید سرشماری بین در حال حاضر و تا پایان سال بسیار کم است. COVID مسئول است. اداره آمار است نه در اتهام" Prewitt گفت. "به پایان سرشماری تا پایان سال COVID کردم به دور و آن را نه."

___

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de