قاضی متعهد conservatorship برای به اصطلاح هاوایی شاهزاده

هونولولو – طولانی تلخ نبرد قانونی بیش از 94 ساله بومی هاوایی اری برنده زن’ $215 میلیون ثروت خروشان در روز سه شنبه قاضی گفت: او صادر خواهد شد در آینده تصمیم گیری در مورد این که آیا وجود خواهد داشت محدودیت به او conservatorship و کسی که خواهد بود.

روشن نیست که قاضی R. علامت براونینگ خواهد حکومت در conservatorship برای ابیگیل Kawananakoa عنوان یک شاهزاده خانم توسط برخی چون او مربوط به خانواده است که حکومت سلیمان قبل از سرنگونی پادشاهی هاوایی در سال 1893.

او وارث ثروت او به عنوان بزرگ نوه جیمز کمپبل یک ایرلندی تاجر ساخته شده است که ثروت خود را به عنوان یک قند صاحب مزرعه و یکی از هاوایی بزرگترین زمینداران.

حقوقی کشمکش تاریخ به سال 2017 که او دیرین وکیل جیم رایت استدلال سکته مغزی در سمت چپ او دچار اختلال میشود. Kawananakoa گفت: او را جریمه و اخراج رایت. او پس از ازدواج شریک زندگی خود را از 20 سال ورونیکا گیل ارزش که بعدها در زمان گذشته نام.

بومیان هاوایی شده اند از نزدیک به تماشای آنچه اتفاق می افتد چرا که آنها نگران سرنوشت یک پایه و اساس او تنظیم به نفع هاوایی باعث می شود.

“این است که ما kuleana برای اطمینان از ابیگیل Kawananakoa منابع — که او در نظر گرفته شده برای هاوایی جامعه نیست ربوده شده به صورت شخصی و یا شرکت های بزرگ به دست آوردن” اونس Stender موقت مدیر بنیاد او در بیانیه ای گفت: با استفاده از هاوایی کلمه برای مسئولیت.

یکی دیگر از قاضی حکم در ماه مارس که Kawananakoa نیاز به یک کنسرواتور چرا که او قادر به مدیریت او اموال و امور کسب و کار. او شهادت داد که او نمی نیاز به کسی برای رسیدگی به املاک او چرا که او هنوز نمرده.

Kawananakoa که تبدیل 94 در حال به روز سه شنبه جلسه توسط تلفن. او صحبت نمی کنم در طول این اقدام. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قاضی اجازه تنها چند وکیل در دادگاه برای جلوگیری از شلوغ فضا. دیگر وکلای, از جمله کسانی که به نمایندگی از بنیاد شرکت از طریق تلفن.

او می خواهد محدود conservatorship گفت: او وکیل بروس Voss. او گفت که او می خواهد کنسرواتور شود یا همسر او و یا استیسی وانگ که متولی از Eric A. نادسن اعتماد یکی از هاوایی بزرگترین خانواده استتس.

“اساسا … چه خانم Kawananakoa می خواهد برای حفظ برخی از کنترل حداقل برخی از کنترل بیش از چیزهایی که مهم هستند به او و زندگی او: او مردم او مراقبت و او را از اسب.”

او می تواند تصمیم گیری, او گفت:. “او نمیخواهد کسی … را به کنترل کامل از زندگی خود را,” او گفت:. “او یک افتخار هوشمند ،

او نیاز است مستقل کنسرواتور با کنترل کامل بر امور مالی خود را که می تواند با یک متولی که جایگزین رایت گفت: رایت وکیل ادموند Saffery.

“موضوع قبل از دادگاه است که باید خانم Kawananakoa مجاز به ادامه اجرای امور مالی بیش از یک صخره یا باید تخته سنگ در نهایت پاک پاک با انتصاب یک شخص ثالث بی طرف کنسرواتور مدیون به دیدن که خانم Kawananakoa امور مالی موفق به بهترین منافع” Saffery گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>