بزرگنمایی این تصویر

داگلاس هاج نشان داده شده است در ماه اکتبر گذشته در خارج از دادگاه فدرال در بوستون بوده است محکوم به نه ماه در زندان است. بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

یک قاضی فدرال در بوستون به دست کردن این stiffest مجازات هنوز در پذیرش کالج رسوایی. داگلاس هاج سابق مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری جهانی غول PIMCO شده است محکوم به نه ماه در زندان است.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton نیز محکوم هاج 61 به مدت دو سال تحت نظارت انتشار و 500 ساعت از خدمت به جامعه است. او همچنین باید جریمه پرداخت از $750,000.

جمله بسیار کمتر از 24 ماه دادستان به دنبال Hodge. اما آن را نیز به مراتب طولانی تر از این جملات به تاریخ دیگران درگیر در رسوایی. برای مثال بازیگر Felicity Huffman منتشر شد و پس از 11 روز از 14 روز حکم. و سابق دانشگاه استنفورد قایقرانی مربی جان Vandemoer نیست چهره زندان زمان او محکوم به دو سال از نظارت آزاد است.

برخی از 15 نفر مجرم و محکوم به, تاریخ, با توجه به آسوشیتد پرس.

در ماه مارس گذشته وزارت دادگستری شارژ 50 نفر را به اتهام نقش در این تقلب دخیل است که به اتهام تقلب در آزمون های استاندارد و یا جعل ورزشی دستاوردها برای افزایش شانس است که کودکان از پدر و مادر ثروتمند خواهد بود بستری در کالج نخبگان.

در برخی از موارد از جمله هاج را پدر و مادر رشوه مربیان در دانشگاه های نخبگان در سفارش به فرزندان خود تعیین شده به عنوان ورزشی استخدام. دادستان ها می گویند که او پرداخت می شود برخی از $850,000 برای کمک به امن پذیرش برای او چهار فرزند – دو در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دو در دانشگاه جورج تاون.

در ماه اکتبر هاج التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه تقلب در ایمیل.

“من در قلب من عمیق ترین ندامت برای اعمال من,” او گفت: در نامه ای به قاضی در ماه گذشته. “من می دانم که من ناعادلانه و در نهایت به طور غیر قانونی, نوک فلس در حمایت از کودکان بیش از دیگران بیش از این امید و آرزوی پدر و مادر دیگر که همان آرمان برای کودکان خود را به عنوان من برای من است.”

“من مسئول اعمال و رفتار من و من آماده برای قبول عواقب ناشی از غیر قانونی انجام,” او گفت:.

وکلای او افزود که هاج قصد دارد به “دو چندان کردن تلاش های خود را برای ایجاد فرصت های آموزشی برای کودکان محروم.” آنها التماس کرد برای دادگاه به دست کردن “فقط جمله که کافی است اما نه بیشتر از لازم است.”

دادستان به دادگاه گفت که آنها در نظر گرفته Hodge در میان “ترین مقصر” از پدر و مادر متهم شده است. آنها با توصیف او به عنوان یک تکرار player “که درگیر در توطئه دوباره و دوباره در طول سال است.”

به گفته دادستان در سال 2008 هاج اولین پرداخت برای یک جورج تاون مربی تنیس به متقلبانه استخدام دختر خود را و آن را آسان تر برای به دست آوردن ورود به نخبگان دانشگاه. به عنوان بخشی از طرح متفکر پشت خیانت طرح ریک خواننده ساخته دختر تنیس دستاوردهای. برای مثال این نرم افزار ادعا کرد که او تا به حال ساخته شده است یک زمین تنیس در کامبوج جنگل.

دادستان ها می گویند که هاج انجام همان نوع از تقلب و دو سال بعد به امن پسرش ورود به جورج تاون و ادعا کردند که او “یکی از بالا ژاپن جوانی بازیکنان تنیس” حتی اگر او نمی رقابتی در ورزش.

در سال 2013 او دختر جوان بستری شد USC با یک نرم افزار است که ادعا کرد که او “co-کاپیتان از تیم ملی فوتبال,” اسناد دادگاه اعلام کرد. سال بعد او موافقت به پرداخت رشوه به پسر او بستری USC به عنوان یک فوتبال استخدام.

دادستان ها می گویند او نیز سعی در استفاده از رشوه برای به دست آوردن یک فرزند پنجم ورود به Loyola Marymount University اما موفق نبود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de