جو بایدن نزدیک تصمیم نهایی در حال اجرا همسر

واشنگتن - به عنوان جو بایدن نزدیک اعلام معاون-ریاست جمهوری انتخاب یاران و حامیان خود را در حال ساخت نهایی تجدی

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

واشنگتن - به عنوان جو بایدن نزدیک اعلام معاون-ریاست جمهوری انتخاب یاران و حامیان خود را در حال ساخت نهایی تجدید نظر.

مبارزات انتخاباتی نشده نهایی یک تاریخ برای نامگذاری یک همسر در حال اجرا اما سه نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد این برنامه گفت: یک اطلاعیه عمومی به احتمال زیاد نمی خواهد اتفاق می افتد قبل از هفته Aug. 10. که یک هفته قبل از دموکرات ها را نگه قرارداد خود را به طور رسمی معرفی بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری.

بایدن گفت: ممکن است که او امیدوار است به نام خود را انتخاب کنید در اطراف Aug. 1 و به خبرنگاران گفت: این هفته که او را "باید یک انتخاب در هفته اول ماه اوت است." او مهمترین آنها متوقف کوتاه گفت: زمانی که او اعلام خواهد کرد که انتخاب.

در حال اجرا آمپول اغلب اعلام کرد در آستانه یک قرارداد است. به عنوان او آماده را به انتخاب خود یک کمیته به منظور دامپزشک ممکن است در حال اجرا آمپول را فراهم کرده است بایدن با جلسه توجیهی مواد. بایدن به احتمال زیاد به زودی شروع یک گفتگو با کسانی که تحت بررسی است که می تواند مهم ترین بخش از این فرآیند برای یک نامزد ریاست جمهوری است که ارزش های شخصی.

پیشرو عبارتند از: کالیفرنیا سن. کامالا هریس, کالیفرنیا, Rep. کارن باس و اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس. کوششی در مایع باقی می ماند, اما و مبارزات انتخاباتی به بررسی نزدیک به یک دوجین ممکن است در حال اجرا ميباشد.

"جو بایدن این است که در زمان بحران است. پس از همه, بررسی, تمام تحقیقات به نامزد آینده نگر آن را در حال حاضر تا به جو. آن شخصی" گفت: سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون بود که مورد تایید شده برای معاون رئیس جمهور در سال 2008. "این در حال حاضر در مورد خود احساس دل و روده."

نمایندگان مجلس کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

انتخاب مقدار به مهم ترین انتخاب بایدن است در مواجه با نزدیک به پنج دهه فعالیت سیاسی. او متعهد شده است برای انتخاب یک زن است و در مواجهه با تماس به انتخاب اولین زن سیاه برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری بلیط.

با توجه به اهمیت تاریخی این لحظه برخی از آنها اصرار بایدن به اجازه اعلام معطل شدن بیش از حد طولانی است.

"احساس من این است که معاونت خود شده از طریق این فرایند است که آگاه و متوجه به مردم اجازه نمی اویختن وجود دارد بیش از حد طولانی" گفت دموکراتیک استراتژیست کارن Finney. "قطعا وجود دارد به نظر می رسد کمی از دیوانگی رسانه ها و من فکر می کنم ما باید آگاه باشید که در یک نقطه از آن می شود ناعادلانه به نامزد شدن در نظر گرفته شود."

به عنوان یک تصمیم بافندگی اردوگاه در حال مانورهای رندانه برای موقعیت.

هریس' متحدان بسیج در این هفته پس از سیاسی گزارش داد که روسای کمیته بررسی صلاحیت سابق ایالت کانکتیکات کریس داد بود نگران هریس' دشوار بحث مرحله عملکرد و که او نشده ابراز تاسف کرد.

چند کالیفرنیا مقامات منتخب و رهبران کارگری آغاز یک تماس با بررسی تیم به تاکید است که هریس دارای پشتیبانی قوی میان کارگر و رهبران سیاسی در دولت است. تماس یافته بود سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis و شامل شهرداران از اوکلند, ساحل طولانی و استاکتون و سابق رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس.

"یک گروه از ما واقعا احساس ما نیاز به سازماندهی و صحبت کردن و درست ضبط چرا که او فوق العاده ای به حمایت از" Kounalakis گفت.

فراتر از خود با تاکید بر روابط قوی با هریس آنها نیز تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که Harris نمی تواند یک شریک وفادار.

هریس در حالی که نه به طور مستقیم خطاب به او معاون-چشم انداز ریاست جمهوری گفت: یک گروه از جوانان سیاه جمعه آن است که مشترک برای زنان به صورت مقاومت در برابر زمانی که آنها اعمال قدرت خود را.

"وجود خواهد داشت یک مقاومت به جاه طلبی خود را. وجود خواهد داشت افرادی که به شما می گویم: "شما را از خط خود را,'," او گفت: در طول دیجیتال نشست. "آنها بر دوش تنها با داشتن ظرفیت برای دیدن آنچه که همواره به جای آنچه که می تواند باشد. ... من که تجربه حرفه ای تمام من."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بایدن به دنبال پیشنهادات و انتقادات خود از رئیس جمهور سابق باراک اوباما که به ارائه مشاوره است اما اصرار دارد که انتخاب خود را با توجه به یک فرد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

بایدن از متحدان گویند همسرش جیل و خواهر والری بایدن اونز هستند به احتمال زیاد برای بازی در یک نقش کلیدی در تصمیم گیری آنها به عنوان با بسیاری از بایدن بزرگترین تصمیم گیری های سیاسی در سراسر زندگی حرفه ای او. جیل برگزار کرده است کمپین آنلاین وقایع و جمع آوری اعانه با تقریبا همه رقبای بالقوه در هفته های اخیر عنوان شده است بایدن خود را به طور موثر ارائه مدعی امتحان کردن فرصت با presumptive دموکراتیک نامزد.

در روز پنج شنبه شب باس پیوست بایدن به صورت مجازی جمع آوری کمک که raked در $2.2 میلیون. او نیز گرفته می شود مراحل ساخت خود را, مشخصات ملی از جمله ارائه مصاحبه های متعدد رسانه ها طی هفته گذشته.

در شب جمعه بایدن برگزار مجازی جمع آوری کمک با الیزابت وارن که نیز در نظر گرفته شده است به عنوان یک همسر در حال اجرا. بایدن گفت: این رویداد مطرح شده بیش از $1.7 میلیون نفر از بیش از 50 ، 000 مردمی اهدا کنندگان. که حدود یک چهارم از $6 میلیون ماساچوست سناتور آورده در طول اولین آنلاین جمع آوری کمک برای معاون سابق رئیس جمهور در ماه گذشته که در اعتراض به افزایش-دلار اهدا کنندگان.

"ما شناخته شده هر یک از دیگر مدت زمان طولانی. او بی باک کار برای امریکا تبدیل شده زندگی می کند و الهام بخش میلیون ها نفر از جمله من می شود." "او چیز دیگری است. همه شما او را می دانم."

وارن گفت: "این یک زمان بی سابقه بحران است."

"اما من از خواب بیدار هر روز با یک قلب پر از امید و در اینجا به همین دلیل: معاون رئیس جمهور بایدن در نشست لحظه," او اضافه شده است. این دو صحبت برای نزدیک به یک ساعت اما اشاره نمی کند معاون ریاست جمهوری انتخاب روند.

برخی از بایدن اهدا کنندگان در حال حاضر شروع به برنامه ریزی آینده نگر رویدادهای مالی پیش از اعلام رسمی. بایدن تیم انتظار دارد همسر خود را در حال اجرا برای کمک بلافاصله به جمع آوری کمک های مردمی عملیات. از فینالیست هریس است که تصور می شود از توانمند ترین های سنتی جمع آوری کمک در حالی که وارن توانایی جذب کوچک-دلار کمکهای مالی از حزب مترقی پایه نیز به عنوان یک عمده دارایی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جولی پیس و خواهد Weissert در واشنگتن استیو مردم و جاناتان Lemire در نیویورک, بیل بارو در آتلانتا و کاتلین Ronayne در ساکرامنتو کالیفرنیا کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de