ژاپن رهبر ناودان بیش از ماندن در خانه’ خاموش کردن صدای جیر جیر

توکیو – شاید بهترین است که می توان گفت در مورد یک “ماندن صفحه اصلی” توییتر ارسال شده توسط نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که آن را به حوصله شرکتی در خانه نشسته و در انتظار coronavirus کافی الهام بخش است.

آن را قطعا به نظر می رسد که مالیده بسیاری از مردم نا امید شده توسط آبه در اداره بحران راه اشتباه است.

آبه مانند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و اتهامات حرکت خود را برای مقابله با کروناویروس شد کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. تا اواخر ماه مارس آبه دولت هنوز اصرار توکیو بازی های المپیک خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای. آن را در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا جولای 2021.

آبه اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان تلقی می شود در بالاترین خطر انفجار coronavirus عفونت فقط سه شنبه گذشته. دولت خواسته مردم در این مناطق — بعد گسترش یافت و همه از ژاپن را به ماندن در خانه.

اما “ماندن صفحه اصلی” پیام خشم بسیاری از کسانی که توجه بسیاری ژاپنی نمی تواند در خانه باقی می ماند چرا که دولت اجتماعی فاصله سیاست داوطلبانه است و نمی آیند برای جبران کمبود پول کارگران است.

این ویدئو ارسال شده در توییتر در یک تقسیم صفحه نمایش به همراه یک گیتار-بازی خواننده محبوب نشان می دهد آبه در خانه نشسته و به دنبال خسته شدم. آبه خواندن یک کتاب. آبه آغوش گرفتن سگ خود را جرعه جرعه از جام و کوه در می رم کانال از راه دور.

“شما می توانید دوستان خود و یا سازماندهی نوشیدن احزاب اما اقدامات شما قطعا صرفه جویی در بسیاری از زندگی می گوید:” ویدئو پیام نوشته شده است. “هر کس لطفا همکاری می کنند.”

نزد آبه وارث ثروتمند سیاسی سلسله در چنین نجیبانه و آرام نشده طنین انداز با خانواده ها خواسته بودن به ماندن cooped در تنگ آپارتمان و کارگران هنوز هم نیاز به رفت و آمد از آنجا که بسیاری از شرکت های ژاپنی آهسته بوده است به سوئیچ به کار از راه دور. برخی از مردم شغل خود را از دست و یا تا به حال حقوق خود را کاهش دهد.

“ظریف توییت با وجود یک بحران ملی,” blared یک تیتر در Nikkan Sports تلخیص. “آبه اشراف زاده!!”

بسیاری در توییتر مسخره آبه با خود طنز نسخه از خود به شمار می از جمله یکی که خیلی در برهنه “ماندن صفحه اصلی” پیام های نوشته شده در نشانگر بر برهنه خود را در قفسه سینه و شکم خود را privates استتار با غرفه از جمله چینی رقص شیر سر او را نوازش به عنوان اگر آن را حیوان خانگی خود را.

“چه کسی به او فکر می کنم او است ؟” گفت: یکی مفسر. “او پس از لمس.”

“این یک راه بسیار بصری درک و نخست وزیر را عدم آگاهی و من فقط وحشت زده ایم” Takanori Fujita استاد در Seigakuin دانشگاه اجرا می شود که یک سازمان غیر انتفاعی گروه پشتیبانی برای بی خانمان ها, بیکاری یا دیگران در مشکلات مالی است.

“شینزو آبه” 1 آوریل اعلام کرد که دولت را تحویل یک جفت قدیمی از مد افتاده ماسک گاز به هر یک از ژاپن 50 میلیون خانوار دریافت کرده بود با ناباوری توسط برخی که فکر کردم این بود که یک روز احمق آوریل شوخی است.

آبه که برای بار دوم در ماه دسامبر سال 2012 جان سالم به در رسوایی های متعدد برای تبدیل شدن به ژاپن طولانی ترین خدمت پس از جنگ جهانی دوم نخست وزیر.

رهبران محلی در حال هل دادن او به بیشتر طرفدار فعال در مبارزه با این بیماری همه گیر. منجر به بسته توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike که مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شده است برگزاری روزانه به روز رسانی های او در یوتیوب.

تقلا از جنگ بین آبه و Koike تر است کلید پایین از گاه به گاه نیویورک-سبک مبارزه بین تهمت و کومو که دولت ویران شده است با این بیماری همه گیر. پویایی نیز تا حدودی متفاوت است. در کل Koike سهام همان ملی گرایان محافظه کار سیاست از موضع آبه.

اما مانند Cuomo, Koike است که بیان و به نقطه است. او نمی ولگرد از حقایق و او دارای یک ماموریت: برای محافظت از توکیو است.

روز بعد از آبه اعلام کرد که بازی های المپیک به تعویق افتادن, Koike مطرح زنگ بیش از افزایش موارد در پایتخت که حدود یک پنجم از همه کسب و کار در ژاپن فعالیت و توپی از گسترده تر منطقه شهری است که خانه ای برای حدود یک سوم از تمام ژاپنی است.

یکشنبه, ژاپن تا به حال 114 coronavirus مرگ و میر و 7,255 تایید مواردی از جمله 712 از یک کشتی کروز که احتمالا در نزدیکی توکیو برای هفته ها. توکیو کشور ژاپن به تنهایی و در مجموع از 2,068 موارد است.

Koike که با آن مواجه است در ماه ژوئیه انتخابات با موفقیت لابی آبه را در خود خاموش شدن درخواست کاباره ها سرو pachinko بازی, مراکز اینترنتی و کافی نت ها — همه در نظر گرفته شده به احتمال زیاد نقاط داغ برای گسترش این ویروس. او برنده یک امتیاز در بستن آرایشگر مغازه ها و سالن های زیبایی. “Izakaya” به سبک ژاپنی بارها صرفا خواسته به 8 p. m. به جای ساعت کوچولو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آبه و دیگر رهبران مقاومت تعطیلی با احتیاط از احتمال آسیب به اقتصاد است. آبه دولت گفت: می خواستم آن را به صبر دو هفته قبل از تصمیم گیری که آیا به تماس برای خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار. Koike رفت پیش رو با کسب و کار تعطیلی شنبه آغاز امیدوار کننده به پرداخت کسب و کارهای کوچک از 500 ، 000 ین ($4,600) در جبران خسارت و کسانی که با چند رسانه از 1 میلیون ین ($9,200).

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im