این کلمات نه گلوله برای 'bear whisperer' شرقی سیرا

استیو Searles است که واقعا یک پلیس نیست واقعا یک غیر نظامی; او زندگی در برزخ بین این دو جهان است.و مرد او زندگ

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398

استیو Searles است که واقعا یک پلیس نیست واقعا یک غیر نظامی; او زندگی در برزخ بین این دو جهان است.

و مرد او زندگی می کنند. فکر می کنم از او به عنوان Serpico سیرا کمی گوریده و ناهنجار و چیز ساییده شده در اطراف لبه — یک ponytailed سابق surfer تبدیل مرد کوه. یک بیت از یک جنگلی فکری بدون تحصیلات رسمی یک جای خالی در رزومه کاری خود را که هر دو flusters و سوق او.

"آن را خالی از سکنه من تمام زندگی من" او اعتراف می کند.

وجود دارد بسیاری از تناقضات به این 60 سال حیات وحش افسر بسیاری از ironies و شگفت آور کیفیت است که او را بیش از دیگر شخصیت از شهر و شایسته از خاطرات.

تبلیغات

Searles به حک کردن تو رفتگی در دیوار و حرفه ای به عنوان ماموت لیکس' "خرس نجوا کن" یک محافظ از چیزهای وحشی که پرسه زدن در شب: همه جا خرس, گوزن, شغالها و همه شیوه ای از کشور ، او محافظت از ساکنان و 2.5 میلیون بازدید کننده سالیانه بیش از حد هر چند آنها باید مزیت های عددی. آنها همچنین اسلحه و خودرو ... تخت گرم و دنج مافین معطر آشپزخانه.

Wildlife specialist Steve Searles stands in a wooded area of Mammoth Lakes.

رودبار حیات وحش متخصص Steve Searles سابق گشت و گذار از ساحل نیوپورت نقل مکان کرد به ماموت 40 سال پیش.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

حیات وحش این حس. آنها می خواهند مواد غذایی مناسب و معقول و دنج کابین بیش از حد. گاهی اوقات آنها به خود کمک کند.

در 1990s زمانی که او برای اولین بار در استخدام به عنوان رفتن به پسر برای ماموت را مخلوق ازدیاد جمعیت آن سرزده شغالها و راکون که Searles گرفته شده است. رودبار تا به حال هزاران نفر از سوء خانه و کابین — معنی و هوشمندانه اراذل که او به دام افتاده و حذف شده قبل از تبدیل تلاش های خود را در سال 1996 به یکی دیگر از مزاحم خرس سیاه و سفید.

خرس شد شیرین نفس اما حتی بزرگتر حضور برخی از با شکوه 600 پوند است. پس از استراحت در, می شد و گم شدن در همه جا.

رئیس پلیس استخدام او به عنوان یک temp — برای خلاص شدن از شر اسکی روستای نیمی بزرگ آواره که می خواهم یک عادت شخم از طریق رستوران Dumpsters و ترسناک این شهر مردمی از لوس آنجلس و سان فرانسیسکو که در اینجا به تصویر محل با 100 دلار اسکناس. فدرال رزرو تا رئیس پلیس گفت Searles که تا به حال شهرت به عنوان یکی از برتر منطقه شکارچیان و تله گذار به کشتن 16 خرس.

تبلیغات

"حق رئیس" Searles گفت. "در آن است."

اما در طول راه او یاد گرفتم چیزی در مورد خرس و به نوبه خود به او آموخته و حتی بیشتر در مورد خود.

"خرس مرده یاد هیچ چیز" او گفت:. "اگر شما کشتن یک دیگر در خواهد آمد از کوه به جای آن است."

خارج از جعبه رویکرد تا حد زیادی بر اساس استرن دستورات صوتی می تواند منجر به رسمیت شناختن جهانی یک سیاره حیوانات, نمایش نمرات از طرفداران و او می گوید: حتی چند سایت تخصصی.

وسواس و او ساعت های طولانی نیز ممکن است هزینه داشته باشد او را به دوستی و ازدواج به همسر خود دبرا که به تازگی بسته بندی شده و به سمت چپ.

'یک خرس خاکستری است apex predator; او را بخورند تایر کردن کامیون خود را. همه یک خرس سیاه می خواهد به انجام است توده یونجه یا کاه چمن خود را.'

استیو Searles

Bears

افشانده و او توله به دنیا آمد و در بهار.

(رابرت گورلی / لس آنجلس تایمز)

هنوز Searles است که هنوز هم در اینجا هنوز هم گشت زنی در سواحل که در آن خرس تمایل به جمع تعقیب آنها در خارج از جاده که در آن آنها در خطر مرگبار سرزنش آنها را به جنگل و به دور از ترافیک خود را با علامت تجاری "خرس بد! خرس بد!" دستورات — همراه با چند ابزار دیگر در کیت خود را مانند هوا و شاخ و آتش بازی و گاه به گاه فلفل توپ.

"من واقعا bear whisperer," او می گوید. "من بیشتر خرس yeller."

اما او بیش از آن است. او یک حزب در چرخ لیز و لود شده با لبه جاذبه تمسخر دوستان خود سرگرم کننده از خود بیش از هر کس دیگری.

تبلیغات

"من تنبل هستم مثل تام سایر" او می گوید: گرفتن ساکنان به اتخاذ روش های خود را. "من همه را به انجام کار من برای من است."

مسلما او گاهی اوقات بهتر با خرس از او با مردم است.

"آموزش خرس آسان بود" Searles می گوید. "آموزش مردم سخت بود."

اورنج کانتی بچه

متولد در تورانس و مطرح در اورنج کانتی Searles به سرعت خسته از این منطقه شلوغی و نفخ است. در سال 1976 در سن 17 سالگی عازم کوه در مشاوره از دوستان.

"من دارم رانندگی می کنم تا از طریق بالا کویر; آن را خشک و نه آنچه من می خواهم انتظار می رود," او به یاد آورد. "و پس از آن وجود دارد: ماموت."

“Bear whisperer” Steve Searles patrols the town of Mammoth Lakes.

"خرس نجوا" استیو Searles گشت شهر رودبار.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

Searles سازگار, سرعت, خرید کلاه کابوی, یک سگ و یک کامیون. او کار ساخت و ساز مدتی پاک درختان برای ساخت جاده ها و تبدیل شد به یکی از مهاجران که رشد این کوه کوچک ایجاد کرد به یکی از غرب برتر اسکی مقصد.

"ما از دست داده بودند-روح هیپی از '60s گفت:" لوئیس دسر Inder که وارد همان سال شد و یک شهر ثابت و یک دوست قدیمی.

"استیو همیشه فوق العاده دلپذیر" او به یاد می آورد. "او همیشه پایین کلید مرد."

رودبار صرفا یک جنگل هملت در آن زمان — به شدت پوشیده شده از درخت که قطع 1,500 درختان فقط به حک کردن خیابان اصلی.

تبلیغات

در زمان سابق اورنج کانتی surfer/ترک تحصیل به تصویب رسید ریتم شرقی سیرا استقبال از زیبایی و خونین لذت: به دام انداختن و شکار از جمله خرس, گوزن, گوزن.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

این یک سرگرمی او در حال حاضر تاسف?

شما ممکن است فکر می کنم و در عین حال او اصرار دارد آن را به او ابزار مورد نیاز او به بعد از رسیدگی به خرس برای یادگیری عادات خود را و خانه های زمانی که آنها می خواهم به عقب نشینی به لانه های خود برای زمستان چگونه آنها را شکار آنچه آنها نیاز به زنده ماندن.

"من واقعی نپرداخته است," او می گوید. "اگر من آن را انجام دهد من آن را بیش از حد."

Bears

"آن را سخت بدانید که اگر خرس خود را روح حیوانی و یا از آن راه دیگری در اطراف" یک UC Santa Barbara, کارشناس می گوید از Searles.

(رابرت گورلی / لس آنجلس تایمز)

بنابراین او نمی راش خرس شکار انتساب گرفتن ماه به نمودار آنها و طرح دامنه خود را. او نام آنها را با توجه به ظاهر خود: قرمز بزرگ نیمی از بینی یک گوش.

او می خواهم ساقه آنها را بیش از حد بالا رفتن از درختان حتی رخنه به لانه های خود.

"هنگامی که آنها را به دروغ به خواب من دروغ را به خواب" به یاد می آورد Searles که پس از فر در زیر برخی از غول سنبه تنها به کشف او شده است می خواهم خواب در یک روستا از مورچه ها عصبانی.

او تا به حال مقدار زیادی به مطالعه است. کالیفرنیا خرس سیاه جمعیت درشت و سالم تقریبا سه برابر بیش از 25 سال گذشته. وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش برآورد 30,000 به 40,000 خرس سیاه و سفید در اینجا زندگی می کنند بیشتر در کشور و دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در مونتانا.

تبلیغات

A bear named Scout raids a bird feeder in Mammoth Lakes.

یک خرس به نام طلایه دار حمله فیدر پرنده در رودبار. "یک تغذیه خرس مرده خرس" مردم محلی در حال حاضر متوجه است.

(سینتیا هایس)

خرس معنی هیچ آسیبی به طور کلی یک صفت Searles برداشت در اوایل. اما او می دانست که برای باز کردن دسترسی به تکه های غذا و فیدر پرنده تا به حال منجر به خرس گرفتگی و آسیب به منازل و اموال نقشه کشی واکنش شدید میان ساکنان.

خرس خوردن نیست; آنها بلاغی به طور معمول به 22 دقیقه در روز در زمان قبل از فصل زمستان است.

آنها را ساییدن یک دم نور و یا انتخاب در یک درز بر روی یک ماشین تا آنها می توانید به مواد غذایی داخل; گاهی اوقات آنها فعال کردن کیسه هوا ، wreaking ویران زمانی که آنها نمی تواند تکان دادن. در بسیاری از آنها باهوش تر از سگ Searles می گوید و جای تعجب ماهر در دستگیره های درب و دستگیره و یا کوبیدن Dumpsters به زمین برای شکستن قفل.

"اگر آنها به حال thumbs, آنها می خواهم به رانندگی با این ماشین دور می گوید:" ماموت لیکس پلیس سرهنگ اریک Hugelman که نظارت Searles.

آنها باهوش هستند و در عین حال کارتونی اشتیاق خود یک مسئولیت. Searles یک بار تا به حال برای مقابله با یک توله به حذف یک Costco میان وعده شیشه گیر خرس جوان ،

"حتی یک بچه 10 برابر قوی تر از من," او می گوید: با احترام.

در حالت ایده آل به عنوان زمستانی نزدیک, خرس چاق, واقعا چاق — blotto در انواع توت ها, بذرها و برگ چون fatter آنها خوشبخت آنها شاعرانه.

سالم ursine مرد Searles آموخته ایجاد یک لایه سفید خالص چربی ضخیم به عنوان یک بالش به او را از طریق زمستان. زنان پیدا کردن این جذاب, برای, در برخی از داخلی داروینی دوستیابی متریک قوی نر به معنی مادر را فرزندان خواهد بود به همان اندازه قوی است.

به طوری که آنها غذا خوردن و غذا خوردن است که یک خرس سیاه زیادی در زندگی و چیزی که آنها را می شود در مشکل با خود انسان همسایگان هر چند سیاه خرس شاد خواران نه عصبانی هستند. آنها omnivores که شکار گوشت تنها زمانی که آنها می آیند در سراسر یک دور انداخته چیزبرگر یا یک سطل دنده.

تبلیغات

"از یک خرس خاکستری است apex predator; او را بخورند تایر کردن کامیون خود را" Searles می گوید. "همه سیاه و سفید خرس می خواهد به انجام است توده یونجه یا کاه چمن خود را."

یک بار Searles متوجه آنها "کراوات رنگ هیپی" از قلمرو حیوانات کار خود را به نظر می رسید کمتر دلهره آور است. اما او انتخاب کنید تا در قابل سلسله مراتبی است که شکل رویکرد خود را.

خود را "آها!" لحظه آمد در اواخر یک شب در سال 1996 به عنوان مورد مطالعه او آنها را در این شهر تخلیه. او به تماشای یک گروه از خرس خوراک هنگامی که شام ناگهان darted به جنگل. لحظاتی بعد 600 پوند خرس — با نام مستعار بزرگ پدید آمده از جنگل.

Searles متوجه شدم که اگر چه آنها مطیع خرس به حال یک زنجیره ای از فرمان.

"بزرگ به من آموخت که اگر شما دشوار شما باید به حمل اسلحه" او می گوید.

که منجر به تهاجمی و در عین حال محترمانه رابطه با خرس ساخته شده در دانش و گلوله نیست.

نه همه خریداری شده در

"گویم چیز بی معنی" برخی از گفت: از جمله خرس کارشناسان که نمی توانستم قبول یافته های خود آموزش دیده حیات وحش افسر.

به عنوان او در اواخر '90s حتی برخی از شهر های مردمی تمسخر خود را انسانی تر و حساس feely رویکرد است.

"خرس بد! خرس بد!" آنها می خواهم هو کردن از ایوان به عنوان Searles بدحجابی یک متجاوز به ایمنی.

اما به ندرت تا به حال با آنها مواجه می شوند بنابراین هر کسی خیره.

تبلیغات

"من جهل و عدم آموزش ... اگر من نشسته بود و خواندن بسیاری از کتاب های من هرگز ام خودم را در خارج وجود دارد," او توضیح می دهد.

او وسواسی طبیعت نمی صدمه دیده است. توسط سال 1997 به خرس برنامه Searles صحبت شد به گروه های مدنی; او با رستوران به قفل خود را در سطل زباله; او مفتون و بدحجابی و التماس کرد. اسکی شهر می تواند روی حیله و تزویر شهرهای; یقه آبی اخلاق مخلوط با یقه سفید بیش از حد.

در نهایت هر چند ماموت خریداری شده است. پیست اسکی خریداری او یک کامیون. در سال 2004 شهر استخدام او را به طور دائم.

نتایج او صحبت کرد و برای خود. ساکنان و بازدید کنندگان نمی مانند دیدن poky و mirthful خرس به دام افتاده darted و یا کشته شدند بنابراین Searles' peacenik رویکرد این برنامه شامل یک دسته کوچک موسیقی جاز از دستورات صوتی و هوا و شاخ و ترقه به آرامی به دست آورد تبدیل. حتی رسانه ها از جمله این روزنامه در زمان توجه داشته باشید. حیوانات سیاره برجسته او را در خود نشان می دهد "خرس نجوا کن."

کار خود را به سختی کتاب داستان. با هیچ فیلتر و به طور کلی بی اعتقاد از اقتدار او در بد طرف یک پلیس که در زمان خود نشان دور بیش از یک اختلاف در مورد ماندن در تماس گشت.

هرگز به همراه sort Searles گفت: این حادثه سیاسی بود; شهر ابقاء او پس از حامیان swarmed جلسه گفت: خرس مشکل بدتر نشده در غیاب او.

"من فکر می کنم ساکنان شروع به درک او می داند آنچه که او انجام می گوید:" Inder او دوست دیرین.

در ماموت همه این منجر به یک تغییر فرهنگی در جهت. با تشکر از Searles سپر تابلوچسبها در حال حاضر می خواهیم: "آیا ما را تغذیه خرس" اشاره به یک خانواده پویا. در fairways گلف بازان آموخته اند را به بازی در اطراف خرس رفتن بیش از و به جای وحشت و تماس 911.

Bears

گلف بازان آموخته اند را به بازی در اطراف خرس به جای وحشت و تماس 911.

(رابرت گورلی / لس آنجلس تایمز)

"یک چیز استیو انجام داده ساخته شده است مطمئن شوید که مردم محلی و بازدید کنندگان غذا نیست و ما خرس است که تضمین می کند آنها به خوبی رفتار خرس" گفت: resident سینتیا هیز.

تبلیغات

(نه هر محل است تا آنجا همراه: در ماه اکتبر در کانادا شهر Penticton معدوم و پنج خرس سیاه و سفید است که وارد شدن به زباله است که ساکنان از سمت چپ.)

"استیو قطار خرس به تقریبا نامرئی" هایس گفت.

دو سال پیش یک خرس جوان خود را از دست داده است. Searles شد خوانده و مادر مطمئن شوید که آن را رها شده در حالی که اطمینان از آن می دانست که حد و مرز است. خرس شناخته شده اند به سرگردان به محلی وان و فقط شروع به وعده شگفت انگیزی است.

در واقع مواد غذایی کنترل شد قبل از هر چیز در تلاش برای کنترل جمعیت خرس. خرس که تنگه در یادداشت تمایل به چاق و پرورش بیشتر است. با سطلهای زباله امن, اینجا, جمعیت خرس آغشته به آنچه چمن و گلهای وحشی می تواند حفظ. جمعیت — 30 خرس در زندگی ماموت زمانی که او آغاز شده است کاهش یافته و به یک دوجین یا بیشتر به عنوان نرخ تولد کاهش یافته است کمی در هر سال.

حتی خرس به نظر می رسد ممنون. در تمام زمان خود Searles هرگز صدمه دیده است و نه یک حتی یک ضربه تند وشدید زدن در او.

"من قطعا می میرم اگر من آنها را" او می گوید.

برنده حرفه ای احترام ثابت سختتر است. در سال 2000 Searles صحبت بین المللی Assn. برای خرس تحقیقات و مدیریت یک سمپوزیوم از زیست شناسان و حیات وحش افسران در جکسون Wyo. در بیانیه افتتاحیه این ponytailed متخصص بدحجابی مخاطبان بیش از به طور کلی عدم احترام به خرس و احساسات خود را. برای تاکید او رنگ و لعاب ارائه خود را با F-بمب.

"من فقط این بود که من بود," او می گوید.

خرس احساسات ؟ مخاطبان سرگرم شد و سپس وحشت زده. ارائه به پایان رسید به طور ناگهانی تیره با مشاجره.

"من از اینجا" Searles خود گفت آژانس مسافرتی همسر به امید hop بعدی هواپیما صفحه اصلی.

تبلیغات

اما اراذل و اوباش واکنش را منعکس نمی کند کارشناسان' فرد مورد علاقه. روز بعد به عنوان او در مورد به پیچ برای, فرودگاه, جهان, مشهور ترین خرس کارشناسان شروع به گوشه ای او را یک به یک توزیع خود را به او کارت تحت تاثیر قرار با چکمه های خود را-در-این-زمین بینش.

آنها می خواستم به دانستن بیشتر در.

"آن را سخت بدانید که اگر خرس خود را روح حیوانی و یا از آن راه دیگری در اطراف می گوید:" پیتر Alagona استادیار مطالعات زیست محیطی در UC Santa Barbara.

Alagona صحبت می کند با تحسین برای Searles یافته های که او می گوید بودند پیش از بسته.

"او به نتیجه گیری است که برای من بیشتر تزئین محققان در زمان دیگر به شکل" Alagona می گوید.

درس انسان و جانور

این روزها Searles باقی می ماند در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و متخصص است که کمک کرده است تا در طول سال با تحمل مشکلات در سواحل شرق و در کانادا.

کنجکاو وضع مردم نیز به دنبال او اعتقاد او با انجام کار خدا. برای برخی از او به دست آورد عامیانه وضعیت قهرمان.

"او به نظر می رسد مانند عیسی و او است که صدای باریتون می گوید:" سابق ماموت رئیس پلیس دن واتسون Searles' رئیس برای تقریبا پنج سال. "استیو تبدیل به نوع افسانه ای."

در عین حال که یک قهرمان محلی نیست چه Searles را; او به سادگی لذت بردن از کار.

"من شده است از طریق چهار یا پنج نسل از خرس" او می گوید در حال حاضر. "من می دانم که آنها را پس از آنها توله."

تبلیغات

برای چه مدت? کسی چه می داند ؟ او شده است از طریق پنج شهرداران, 12 شهر و مدیران ده ها تن از منتقدان صدها نفر از خرس.

"من خسته در این زمان از سال است," او می گوید که این حیوانات در یک pre-زمستان تغذیه دیوانگی. "اما من فقط خوش شانس ترین مرد همیشه."

"در تمام رویاهای من چگونه این را آن شده است 10 بار بهتر است," او می گوید.

نه این که شانس همیشه حاضر. او را از برخورد با عواقب خود را طلاق آرام از خانه پس از ازدواج برخی از لوایح تعمیرات اساسی از یک سیل است که اتفاق افتاده است در حالی که او دور — خانه مانند پر کردن یک وان حمام قبل از سیل پیدا شد.

سرمایه گذاری و اجاره املاک کمک به تنظیم کردن آنچه که حقوق سالانه خود را از $62,000 نمی تواند پوشش.

خود اعتراف اخبار جستوجوی حریص و خواننده Searles همچنین می گوید که او نتواند زیر وقایع کنونی که او در حال حاضر به دلیل اجتناب از مقابله سیاسی تن.

او نمی تواند کمک کند اما درخواست, درس وحشی به برخی از جامعه کنونی standoffs. مانند چگونه هنگامی که ما درک نمی کنم با غریبه, ما تمایل به آنها را از ترس و شاید آنها شلیک مرده است. که ما اغلب سریعتر به نفرت نسبت به قبول به گوش دادن را یاد بگیرند.

در ضمن بازنشستگی نزدیک و در عین حال Searles می گوید آن را نگه می دارد کمی تجدید نظر شود.

"زندگی من است کار من سرگرمی من," او می گوید. "تمام چیزهایی که مردم سفر را به انجام, من در کار من است."

در شب او jots یادداشت خاطرات هر فصل در یک ماموت خرس و چیزهایی که حیوانات را به او آموخت ... بزرگ قرمز نیمی از بینی یک گوش و دیده بانی.

تبلیغات

خرس هستند, شخصیت, شما می دانید که چقدر او را دوست دارم. سمج. عمدی. اهل تفریح و بازی. قوی.

کم کم Searles ادامه پیدا کردن جای خود را در آن پادشاهی; نه در بالای آن — در درون آن هنوز در تکاپو آن را در اواخر شب به عنوان یک نگهبان یا یک شهر جارچی یک هیپی بچه با درک فوق العاده ای از کوه ها و موجودات است که آن را به خانه.

و زمانی که آنها خواب او خواب است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب