دولت و مجلس در حال انجام یک حرکت به نوبه خود Pacific Gas & Electric به یک ابزار عمومی بالقوه تغییر چشمگیر خواهد بود که پایان دهه از کنترل شرکت های بزرگ بیش از کالیفرنیا بزرگترین شرکت برق.

دولت ایالت اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) روز دوشنبه گفت که او در معرفی قوانین این هفته با هدف لغو 115 ساله شرکت قدرت برای خدمت به قلمرو آن و هدایت دولت به فرض کنترل.

“PG&E شکست خورده است ابزار با سابقه اولویت سود بیش از ایمنی” وینر در بیانیه ای گفت. “این زمان را برای یک شروع جدید: یک ابزار متمرکز نه در وال استریت و سهامداران سود بلکه در ایمنی و قابلیت اطمینان قیمت و ratepayers.”

مقامات دولتی باید صرف ماه خانههای گلی خالی امکان از مصرف بیش از مشکل آب و برق. اما وینر قول داده لایحه احتمالا اولین پیشنهاد رسمی برای انجام این کار.

تبلیغات

وینر در گفت و شروع به گشتن این قانون در سال گذشته پس از شرکت در خاموش کردن برق به میلیون ها نفر از مشتریان نا امید در تلاش برای جلوگیری از آن خطوط برق و دیگر زیرساخت از جرقه آتش سوزی زمانی که شرایط آب و هوایی بسیار گرم و خشک است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تهدید کرده است که برای راه اندازی یک تصاحب PG&E در پاسخ به این شرکت را از ورشکستگی طرح تغییر ساختار گفت که ترک این ابزار با بدهی بیش از حد به صرف میلیاردها دلار مورد نیاز برای ایجاد ایمنی لازم بهبود.

نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه در سال گذشته ارائه می دهد که PG&E مالی انگیزه ای برای حل و فصل موجود در آن دادخواهی از قربانیان آتش سوزی, خروج از ورشکستگی توسط 30 ژوئن حفظ آن تلاش برای دیدار با دولت اقلیم اهداف و ایجاد یک ساختار حکومت که اولویت ایمنی. اگر شرکت کند و تمام کسانی که همه چیز آن را می توانید شیب را به چند میلیارد دلار دولت wildfire صندوق — حمایت $10.5 میلیارد دلار از ratepayers و یکی دیگر از $10.5 میلیارد دلار از دولت را سه بزرگترین سرمایه گذار متعلق به آب و برق به پرداخت ادعا می کند برای خسارت ناشی از blazes که مشتعل پس از این لایحه در زمان اثر در تابستان گذشته.

در یک رویداد هفته گذشته به میزبانی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا Newsom توصیف ورشکستگی به عنوان یک “موهبت الهی” و “فرصت فوق العاده ای” به تمدد اعصاب سودمند است. او تصریح کرد تمایل خود را به نوبه خود PG&E به یک ابزار عمومی و گفت: شرکت “دیگر وجود ندارد.”

تبلیغات

“وجود دارد رفتن به یک شرکت جدید یا ایالت کالیفرنیا طول می کشد آن را بیش از” Newsom گفت.

در ماه نوامبر Newsom وظیفه یکی از برترین مشاوران توسعه یک طرح برای تغییر PG&E به کنترل اما هنوز به انتشار هر گونه اطلاعات از این پیشنهاد.

این معلوم نیست که آیا Newsom است مشورت با وینر در مورد لایحه قانونگذار.

کالیفرنیا به نظر می رسد به پشتیبانی از تماس به پایان PG&E عملیات به عنوان آنها در حال حاضر وجود دارد با توجه به دسامبر نظرسنجی انجام شده برای لس آنجلس تایمز توسط دانشگاه UC برکلی موسسه دولتی مطالعات. کمتر از 1 در 8 پاسخ دهندگان گفته اند که پشتیبانی از یک مسیر رو به جلو است که اجازه PG&E برای رفع مشکلات خود و حفظ ساختار کنونی خود را.

وینر گفت: لایحه “اجازه می دهد کالیفرنیا برای ضربه زدن به دکمه تازه کردن و ایجاد یک ابزار متمرکز بر منافع عمومی است.”

این لایحه ایجاد یک دولت قدرت و اقتدار است که خرید همه PG&E دارایی و منجر به پنج سال گذار از سرمایه گذار به مالکیت عمومی در مشاوره با کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون با توجه به طرح ارائه شده توسط سناتور ، جدید آژانس خواهد بود نظارت یک هیئت مدیره که اعضای آن خواهد بود انتخاب شده توسط فرماندار.

در زیر پیشنهاد ratepayers خواهد شانه هزینه دستیابی به دارایی های شرکت بیش از چند دهه.

یک طرح کلی از وینر طرح گفت: دولت می تواند با راه اندازی یک مشارکت عمومی-خصوصی شبیه به لانگ آیلند قدرت و اقتدار در نیویورک است. بسیاری از PG&E موجود 24,000 کارکنان را برای کار یک ابزار عامل شرکت به عنوان پیمانکار خصوصی در حالی که مدیریت ارشد خواهد بود متمرکز به یک کوچکتر عمومی سازمان وظیفه با ارائه نظارت.

تبلیغات

وینر لایحه همچنین اجازه می دهد تا دولت های محلی به تقسیم کردن و ایجاد کوچکتر خدمات دولتی ظرف یک سال پس از دولت تصاحب کامل شده است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im