ایرلند دو نظام متزلزل Sinn Fein افزایش

دوبلین - ایرلند انتخابات معمولا دو اسب مسابقه است. اما این بار وجود دارد یک سوم مدعی به عنوان یک حزب تاریخی با

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398

دوبلین - ایرلند انتخابات معمولا دو اسب مسابقه است. اما این بار وجود دارد یک سوم مدعی به عنوان یک حزب تاریخی با لینک کلیک کنید برای ارتش جمهوریخواه ایرلند soars در پای صندوقهای رای است.

ایرلندی به عنوان رای دهندگان آماده برای انتخاب یک پارلمان جدید در روز شنبه یک ناآرام رای دهندگان تند دو طرف است که باید تحت سلطه سیاست های این کشور پس از آن موفق به کسب استقلال از بریتانیا در یک قرن پیش Fianna موفق و خوب Gael.

نظرسنجی ها نشان می دهد تعجب موج — شاید حتی منجر به Sinn Fein حزب در طول تاریخ مربوط به ایرا و آن مبارزه خشونت آمیز برای ایران ایرلند.

Sinn Fein یک نیروی عمده در ایرلند شمالی است که بخشی از انگلیس است اما مدت طولانی است که یک جزئی سیاسی بازیکن در جمهوری دوری بزرگتر احزاب به دلیل روابط خود را با ایرا. اما حزب چپ ها در طرح های پیشنهادی برای مقابله با ایرلند بحران مسکن و creaking سیستم بهداشت و درمان قابل توجه وتر به خصوص با رای دهندگان.

Sinn Fein جمهور مری لو مک دونالد گفت: در این هفته بود که "تشنگی برای تغییر" در ایرلند.

"Fianna موفق و خوب Gael — اساسا یکسان احزاب — آیا تا به حال این همه راه خود را در حال حاضر برای تقریبا یک قرن," او گفت:.

دو حزب که ریشه دروغ در طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی هستند و رقیب سرسخت اما سهم گسترده مرکز-راست چشم انداز. برای چندین دهه قدرت است جایگزین بین آنها است.

ایرلند بعدی Taoiseach یا نخست وزیر است بسیار به احتمال زیاد یا زمان نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael یا Fianna شکست رهبر مایکل مارتین.

اما پشتیبانی از دو طرف کاهش یافته است از سال 2008 بحران مالی جهانی که آمار بدهی سوخت "سلتیک ببر" اقتصاد بسیار سخت است. ایرلند بود تحت فشار قرار دادند به آستانه ورشکستگی و مجبور به دنبال تحقیر آمیز بین المللی کشور بود که پس از سالها ریاضت.

آخرین انتخابات چهار سال پیش دیدم رای دهندگان تغییر در اعداد بزرگ در اعتراض به احزاب و مستقل. آن را به تولید خوب Gael دولت اقلیت لبه پنجره رساند تا با Fianna شکست آرا.

Varadkar آن پس از تبدیل شدن به خوب Gael رهبر در سال 2017. پسر یک دکتر و یک پرستار ایرلندی او در ایرلند جوانترین-همیشه Taoiseach و اول آن آشکارا همجنسگرا رهبر. برای بسیاری از او چهره یک اعتماد به نفس, مدرن, ایرلند است که به شل گرفتن از کلیسای کاتولیک روم, قانونی, سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان احیا طولانی راکد اقتصاد و ساخته شده است تا رونق high-tech بخش.

در سطح بین المللی Varadkar شد چهره ایرلند در بریتانیا طولانی طلاق مذاکرات با اتحادیه اروپا است. نتیجه این مذاکرات بسیار مهم بود به ایرلند تنها کشور اتحادیه اروپا برای به اشتراک گذاشتن یک مرز مشترک با انگلستان

اکثر مردم فکر می کنم Varadkar و حزب خود را به کار گرفته Brexit به خوبی تامین امنیت تضمین می کند که افراد و کالا ادامه خواهد داد به جریان آزادانه بین ایرلند و شمال. اما این بعید است که او را یک انتخاباتی پاداش. نظرسنجی ها نشان می دهد خوب Gael است که انتهایی هر دو Sinn Fein و Fianna شکست هر چند حاشیه باریک هستند.

جاناتان Evershed یک پژوهشگر فوق دکترا در دولت و سیاست در دانشگاه کالج کورک گفت: Varadkar نبود گرفتن اعتبار زیادی برای خود رهبری در مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل بریتانیا خروج از در حال حاضر 27 کشور اتحادیه اروپا است که به رسمی در ژانویه. 31 به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان "ماموریت انجام شد — وجود خواهد داشت هیچ مرزی در جزیره ایرلند."

که سمت چپ است یک انتخابات تحت سلطه مشکلات داخلی به خصوص رشد بی خانمانی بحران قیمت مسکن است که افزایش یافته است سریع تر از درآمد و بهداشت عمومی سیستم است که نگهداری نشده است ،

هر دو خوب Gael و Fianna شکست می گویند که آنها خواهد ساختن خانه های بیشتر و سهولت در بیمارستان ازدحام بیش از حد و کاهش زمان انتظار برای درمان پزشکی. اما طرح های پیشنهادی خود را نگاه مانند سرهم بند در مقایسه با Sinn Fein را رادیکال تر و پر هزینه — برنامه ای برای افزایش مالیات بر ثروتمندان یخ, اجاره, ساخت ده ها هزار نفر از خانه های جدید و پایین تر از دولت حقوق بازنشستگی سن.

احزاب بزرگ می گویند Sinn Fein سوسیالیستی برنامه خواهد صدمه کسب و آمار رشد اقتصادی است. و آنها سعی کرده اند به یاد رای دهندگان از روابط به گذشته خشونت است.

Sinn Fein لینک با ایرا که خلع سلاح پس از ایرلند شمالی در سال 1998 صلح توافق شد یک مسئله اواخر در انتخابات که از ایرلند شمالی که مورد ضرب و شتم به مرگ در سال 2007 — قتل خانواده را مقصر می داند در ایرا — متهم کردن اعضای حزب از توهین پسر او به عنوان یک جنایتکار و عدم به فاش کردن آنچه که آنها می دانستند در مورد مرگ.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Sinn Fein را تکذیب کرد جمهوری خواهان ایرلندی بودند که در کشتن اما این حزب قرار گرفت و در موضع دفاعی است. مک دونالد — یک قادر به 50 سال Dubliner که کمک کرده است تا حزب ریختن آن سخت-line مشکلات دوران تصویر — محکوم به قتل به عنوان "وحشیانه است."

Sinn Fein مبارزه برای یک ایران, ایرلند شده است در سوز در انتخابات اما از آن است که خواستار رفراندوم در ایرلند شمالی دوباره جنوبی در مدت پنج سال. این چیزی است که یک ایرلندی دولت می تواند تحویل بدون حمایت بریتانیا و ایرلند شمالی — بسیار بعید است در کوتاه مدت.

اما Brexit به نظر می رسد به احتمال زیاد به اشاره ایرلند اقتصاد و نزدیک به همسایه جنوبی خود و هنوز می تواند در افزایش فشار برای یک نظرسنجی در وحدت.

تحت ایرلند نمایندگی تناسبی سیستم هیچ حزب است که به احتمال زیاد برای دریافت 80 کرسی آنها نیاز به یک اکثریت در 160 صندلی Dail مجلس را مجلس بنابراین نوعی از ائتلاف دولت است به احتمال زیاد.

Sinn Fein در حال اجرا است تنها 42 نامزدها بیش از حد چند به پیروزی آشکار, اما می تواند توازن قدرت نگه دارید. Fianna موفق و خوب Gael هر دو می گویند آنها نمی خواهند تشکیل یک ائتلاف با Sinn Fein — اما خود را حل و فصل می تواند آزمایش می شود اگر این حزب به خوبی انجام می دهد.

Evershed گفت که هر نتیجه انتخابات "نشان داد که تا چه حد Sinn Fein نقل مکان کرد تا به جریان اصلی سیاسی."

"آنها بازی بازی طولانی او گفت:" از حزب ملی. "اگر آنها نمی تواند به دولت در این زمان من فکر می کنم که آنها را مشاهده آنچه اتفاق می افتد با این وجود به عنوان یک موفقیت از آنجا که آن را تبدیل به یک گذرگاهی برای دفعه بعد."

Varadkar مبارزه برای حفظ شغل خود را ساخته شده است یک درخواست برای رای دهندگان به فکر می کنم قبل از مصاحبه برگه های رای خود.

"خرس در ذهن که همه تغییر نیست تغییر برای بهتر" Varadkar گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی رهبران بحث است. "ما در انگلیس با Brexit مردم رای دادن برای تغییر و آنها Brexit. ما شاهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شدن در ایالات متحده — که با خود مهربان نیست نمی تغییر می خواهیم."

___

جیل Lawless گزارش از لندن است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن