ایران حرکت مسخره ناو هواپیمابر به دریای آمریکا تنش

دبی, امارات متحده عربی - ایران منتقل شده است یک مدل ناو هواپیمابر به استراتژیک تنگه هرمز در میان افزایش تنش ها

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399

دبی, امارات متحده عربی - ایران منتقل شده است یک مدل ناو هواپیمابر به استراتژیک تنگه هرمز در میان افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا, ماهواره, عکس دوشنبه منتشر شد نشان می دهد به احتمال زیاد سیگنالینگ جمهوری اسلامی ایران به زودی برنامه ای برای استفاده از آن به صورت زنده در آتش دریل.

یک تصویر از Maxar فن آوری های گرفته شده در روز شنبه نشان می دهد یک ایرانی قایق سریع با سرعت به سمت حامل ارسال امواج تا در پی آن پس از یک tugboat کشیده او را به تنگه از ایران پورت شهرستان بندرعباس.

ایران در رسانه های دولتی و مقامات هنوز به ایمان آوردن ماکت به تنگه هرمز که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. اما ظاهر آن وجود دارد نشان می دهد ایران و شبه نظامی پاسداران در حال آماده سازی یک encore مشابه مسخره غرق شدن آن انجام شده در 2015.

نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 که گشت خاورمیانه آبراه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ماکت شبیه نیمیتز کلاس حامل های که نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس از تنگه هرمز باریک از آبراه. یو اس اس نیمیتز به اسم کلاس فقط وارد آبهای خاورمیانه اواخر هفته گذشته از اقیانوس هند به احتمال زیاد به جای USS Dwight D. Eisenhower در دریای عرب.

هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر نیمیتز را از طریق تنگه هرمز یا نه در طول زمان خود را در خاورمیانه. یو اس اس آبراهام لینکلن مستقر سال گذشته به عنوان تنش در ابتدا مشخصی صرف ماه در دریای عرب قبل از رفتن از طریق تنگه. این آیزنهاور در آمد از طریق تنگه اوایل هفته گذشته است.

ماکت حمل 16 مدل از جت های جنگنده در آن عرشه با توجه به تصاویر ماهوارهای گرفته شده توسط Maxar فن آوری. رگ به نظر می رسد برخی از 200 متر (650 فوت) طول و 50 متر (160 فوت) گسترده است. واقعی نیمیتز است که بیش از 300 متر (980 فوت) طول و 75 متر (245 پا) گسترده است.

این مسخره کردن به شدت شبیه یک مشابه استفاده می شود در ماه فوریه 2015 در طی یک تمرین نظامی به نام "Great Prophet 9." در طول این تمرین ایران swarmed جعلی ناو هواپیمابر با قایق های تندرو شلیک مسلسل و راکت. سطح به دریا موشک های بعد هدف قرار داده و نابود جعلی حامل.

که مته اما آمد که ایران و قدرت های جهانی باقی ماند قفل شده است و در مذاکرات بر سر برنامه هستهای ایران. امروز معامله متولد شده از این مذاکرات است که در ژنده پوش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف امریکا از این توافق در مارس سال 2018 است. ایران بعد از آن در پاسخ به آرامی رها کردن تقریبا هر مستاجر از توافق هر چند که هنوز هم اجازه می دهد تا U. N. دسترسی بازرسان به سایت های هسته ای.

در تابستان گذشته شاهد یک سری از حملات و حوادث بیشتر سطح شیب دار بالا تنش بین ایران و ایالات متحده در آنها به اوج با Jan. 3 متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی رئیس گارد اعزامی قدس یا بیت المقدس نیروی. ایران انتقام با یک موشک بالستیک حمله که مجروح و ده ها تن از سربازان آمریکایی مستقر در عراق.

با توجه به زمان ایران در حال حرکت بدل به دریا با عکس های ماهواره ای نشان از آن حال تعجب کردن از پورت در شنبه مته هدف قرار دادن آن ممکن است یک پاسخ مستقیم از تهران به حادثه هفته گذشته است. که رویداد درگیر در آمریکا F-15, جنگنده, جت نزدیک شدن به ماهان پرواز هوایی به سوریه که دیدم مسافران ایرانی jetliner مجروح شدند.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب