پرسش: پل دانست و از سوء استفاده توسط استرالیا کشیش پدوفیلیا

کانبرا استرالیا – استرالیا کاردینال جورج پل می دانست که بدنام کشیش پدوفیلیا شده بود سوء استفاده جنسی کودکان سال قبل از دستگیری او شده بود و آگاه از کلیسای کاتولیک سوء استفاده روحانیت مشکل از اوایل دهه 1970 دولت پرس و جو به این نتیجه رسیدند.

یک گزارش از پرس و جو در سوء استفاده جنسی از کودکان تا به حال منتشر شده است در سال 2017, اما یافته های مربوط به پل — که قبلا فرانسیس’ وزیر دارایی و در یک زمان سومین رتبه بندی روحانی در واتیکان — تا به حال شده است redacted تا پنج شنبه برای جلوگیری از prejudicing داوران در هر آینده تعقیب.

دولت تصمیم به انتشار کامل گزارش پس از دادگاه عالی در ماه گذشته لغو محکومیت در برابر پل اتهام او تعرض دو choirboys در ملبورن کلیسای جامع در اواخر 1990s زمانی که او یک اسقف اعظم. 78 ساله روحانی صرف 13 ماه در زندان قبل از اینکه ماه گذشته منتشر شد.

نتايج تضعیف پل انتقاد از آنچه که او به عنوان کلیسا پاسخ ناکافی به جهانی سوء استفاده از بحران و کتمان آن حد.

پل که در حال حاضر زندگی در سیدنی علمیه در بیانیه ای گفت که او “با تعجب به برخی از دیدگاه ها” تحقیق در مورد اقدامات خود را.

“این نمایش ها پشتیبانی نمی شوند توسط شواهد” پل گفت.

این درخواست را رد کرد و پل شواهد داده شده توسط لینک ویدئو از رم در سال 2016 است که او را فریب و دروغ توسط مقامات کلیسا در مورد استرالیا بدترین کشیش پدوفیلیا جرالد Ridsdale و آشفته ملبورن کشیش پیتر Searson.

Ridsdale است که در زندان در محکومیت سوء استفاده جنسی پسران بیش از سه دهه است.

85 سال گناه التماس کرد هفته گذشته به سوء استفاده جنسی از چهار پسر با سن 7 تا 16 در 1970s آوردن تعدادی از قربانیان شناخته شده به 69. او شده است در پشت میله های زندان از سال 1994 تبدیل خواهد شد واجد شرایط برای آزادی مشروط در 34 سال حبس در مارس 2022.

وکلای او خواسته اند که یک قاضی به افزایش Ridsdale غیر مشروط دوره زمانی که او محکوم به اعدام در آخرین اعتقادات هفته آینده.

Searson درگذشت در سال 2009 بدون اینکه تفهیم اتهام بیش از اتهامات که او نیز تعرض به کودکان در چند parishes بیش از یک دهه.

پل گفت: این تحقیق که او آگاه است که Ridsdale بود پدوفیلیا تا سال 1993 زمانی که او برای اولین بار به اعدام محکوم شده.

این درخواست را رد کرد و پل شواهدی وجود دارد که بالار اسقف رونالد Mulkearns تا به حال توضیح داده نشده که Ridsdale حذف شده بود از Mortlake محله در سال 1982 به دلیل او تا به حال مورد آزار جنسی کودکان وجود دارد. پل یکی از اسقف و کشیش مشاوران در آن زمان شناخته شده به عنوان consultors که به طور منظم به ملاقات به بحث در مورد اسقف مهم است.

“کاردینال پل شواهد که” آزار جنسی کودکان ذکر نشده بود’ و ‘true’ دلیل داده نشده پذیرفته نشده است” این گزارش گفت:.

پل گفت: در بیانیه خود که هیچ یک از هموطنان خود را consultors گفت: این تحقیق که به آنها داده شده بود آگاه Ridsdale را متخلف در سال 1982.

این تحقیق همچنین نشان داد که پل بود “تبدیل شده ذهن خود را به احتیاط” از Ridsdale گرفتن پسران در سال 1973 به دلیل “اگر کشیش یک در یک با یک کودک پس از آن می تواند آنها سوء استفاده جنسی از یک کودک و یا حداقل ایجاد شایعات بی اساس در مورد یک چنین چشم انداز.”

“ما نیز راضی است که توسط 1973 کاردینال پل بود نه تنها آگاهانه از کودک سوء استفاده جنسی توسط روحانیون, اما که او نیز تا به حال در نظر گرفته اقدامات اجتناب از موقعیت های که ممکن است تحریک شایعات در مورد آن” سه نویسندگان این گزارش نوشت.

پل بود ملبورن اسقف کمکی هنگامی که او در دیدار با یک هیات اعزامی از یک مدرسه ابتدایی کاتولیک به بحث در مورد شکایت در مورد Searson آنها پرس و جو به عنوان یک “بی ثبات و آشفته فرد است.”

شکایت گنجانده شده است که Searson مورد آزار و اذیت کارکنان و پدر و مادر کشته و شکنجه حیوانات در مقابل کودکان, تهدید کودکان با تپانچه و چاقو نشان داد کودکان یک بدن در یک تابوت و استفاده از توالت کودکان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

پرس و جو پیدا پل باید توصیه اسقف اعظم ملبورن فرانک کمی برای حذف Searson.

پل در پاسخ در بیانیه خود که مدرسه هیئت “اشاره نمی کند تجاوزات جنسی و بپرسید نه برای فصل حذف است.”

پل گفت که پس از او به جای کوچک به عنوان اسقف اعظم ملبورن در سال 1996 او قرار داده شده Searson در مرخصی و بعد از حذف او از این محله که در آن شکایت به وجود آمد.

کلر Leaney مدیر اجرایی حسن نیت بنیاد خیریه متمرکز بر کمک به قربانیان سوء استفاده بازیابی گفت: پل دانست و در مورد متخلف در کلیسا از سال 1973 و موفق به عمل می کنند.

“امروز منتشر شد یافته ها تایید می کنند چه بازماندگان و طرفداران در حال حاضر می دانستم که درست باشد — شده است وجود دارد سیستماتیک شکست رهبری در کلیسای کاتولیک برای دهه” Leaney گفت.

تیموتی سبز که شهادت در این تحقیق که به عنوان یک پسر بچه 12 یا 13 گفت: پل در بالارات در سال 1974 که مسیحی برادر ادوارد Dowlan بود “کمی لمس کردن پسران” استقبال از یافته های خود را وکیل ویویان والر گفت.

سبز گفت: پرس و جو که پل بود پاسخ داد: “نمی شود مسخره” و رفت. پل را انکار کند سبز را حساب.

سبز که تحت پیگرد برادران مسیحی سفارش بیش از سوء استفاده Dowlan متعهد تاسف بیشتر انجام نمی دهد به افشای جنایات در زمان والر گفت.

“این کاملا دلخراش که شکایت خود بود نه عمل بر” والر گفت. “او نگران است که او انجام داده است و نه به اندازه کافی برای دیگران به همان اندازه دلخراش.”

Dowlan محکوم شد در سال 2015 از 16 فقره زشت حمله 11 برابر پسران سبز از جمله در چهار مسیحی برادران مدارس. او محکوم به شش سال و شش ماه در زندان است. والر گفت: سبز تا به حال اجازه داده می شود به نام او منتشر شود با وجود اینکه یک تجاوز جنسی به قربانی.

پل یکی از تعدادی از مقامات ارشد استرالیا کلیسا مقامات انتقاد با پرس و جو خود را بیش از رسیدگی به شکایات مربوط به سوء استفاده و یا اتهامات علیه متعدد کشیش و برادران مسیحی در ملبورن و بالاتر.

به شکست منجر شد و Mulkearns آنها پرس و جو یافت می شود اولویت بندی حفاظت از کلیسا شهرت بیش از رفاه کودکان است. هر دو در حال حاضر مرده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>