دومین شب اعتراضات در ریچموند به پایان می رسد با دستگیری 16

RICHMOND, Va. - آتش سوزی شد مجموعه, ویندوز بودند شکست و 16 نفر دستگیر شدند به تظاهرات ادامه داد: برای دومین شب

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399

RICHMOND, Va. - آتش سوزی شد مجموعه, ویندوز بودند شکست و 16 نفر دستگیر شدند به تظاهرات ادامه داد: برای دومین شب در ویرجینیا شهر ریچموند رئیس پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

تظاهرات روز یکشنبه شب به دنبال تظاهرات شنبه شب بود که صورتحساب توسط برخی به عنوان پشتیبانی از معترضان در طرف دیگر کشور در پورتلند اورگان است. این شهرستان شده است تجربه مداوم تنش بین معترضان و عوامل آمریکا در دادگاه فدرال.

ریچموند رئیس پلیس جرالد اسمیت گفت: گروه او را دیدم یک بروشور فراخوانی برای تظاهرات روز شنبه که انجام همان تن از "ارعاب" و "تمایل به تولید ترس" که آگهی برای شنبه شب اعتراضات تا به حال موجود است.

اسمیت گفت: یکشنبه شب آسیب شامل سه آتش سوزی و همچنین شکست ویندوز از جمله یکی در اداره پلیس برای کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه.

رئیس گفت که این سنین از افراد دستگیر شده در محدوده 17 تا 45. اتهامات شامل خاطی شورش با یک سلاح خطرناک و حمل و نقل از یک لود تفنگ در داخل محدوده شهر است.

"شهر ریچموند باز است و استقبال کسانی که می خواهم به اینجا می آیند در بیان اول خود را اصلاح حقوق" اسمیت گفت. "ما باید به اقدام هنگامی که ما می دانیم که خشونت در حال آمدن است."

اسمیت گفت: پلیس در زمان یک موضع فعال و شروع به ساخت دستگیری در مونرو پارک پس از 10 p. m. پارک "است که به وضوح بسته گرگ و میش" رئیس گفت.

رئیس گفت که گروه او در حال کار بر روی شناسایی هر گروه که وابسته بودند و روز یکشنبه تظاهرات. برخی از افراد از شنبه شب شناسایی شده اند که از هر دو جناح چپ و جناح راست جنبش های, او گفت:.

شنبه شب ویرجینیا پلیس ایالتی و ریچموند پلیس گفت که آنها کار می کرد به پاک کردن یک جمعیت چند صد تظاهر کنندگان که تا به حال پاره پاره کردن پلیس نوار و حرکت رو به جلو با لیزر و ترقه.

شش مرد در میان معترضان دستگیر شدند که شب و صورت هزینه های مختلف از جمله غیر قانونی مجمع شورش با اسلحه گرم و حمله به یک مامور اجرای قانون.

تظاهرات برنامه ریزی شده بود روز شنبه تظاهرات برای روز. آن بود که به نام "ریچموند می ایستد با پورتلند" رسانه های خبری گزارش داده است آشکار واکنش به ادامه تنش بین معترضان و عوامل آمریکا در دادگاه فدرال در اورگان بزرگترین شهرستان.

هفته ناآرامی در سراسر کشور زده اند چندین شهرستانها ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de