پایتخت هند را crematoriums ضعف با ویروس مرده

دهلی نو – زمانی که راج سینگ 70 سال از درگذشت مادر از coronavirus در هند سرمایه او در زمان آسایش در چشم انداز مناسب هولوکاست تشییع جنازه مراسم که هندوها معتقدند منتشر روح از چرخه تولد دوباره.

اما به جای شعار مقدس Vedic hymns و پاشیدن آب مقدس از گنگ رودخانه همه سینگ می تواند انجام دهد این بود که جای مادرش را پیچیده جسد در یک چوبی pyre و همراه با یک تعداد انگشت شماری از بستگان تماشای آن را سوزاند.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به تماشای مادرم رفتن مثل این,” او گفت:.

مانند جاهای دیگر در جهان, رمان coronavirus ساخته شده ارج نهادن مرده در دهلی نو یک عجولانه امر تا حد زیادی عاری از آیین های است که به آن معنی برای عزاداران. گورستان و crematoriums در حال غرق بنابراین وجود ندارد زمان زیادی برای مراسم و حتی اگر وجود داشت دولت محدودیت تعداد افراد مجاز در مجالس ترحیم و کسانی که در حضور باید با حفظ فاصله و پوشیدن ماسک.

“کل فرایند هایی قطع شده است” گفت: Pappu که می رود تنها یک نام و چراغ تشییع جنازه pyres در Nigambodh Ghat دهلی نو بزرگترین کوره های جسد سوزی.

دهلی نو رسما گزارش داد نزدیک به 1100 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما گورستان و crematoriums در این شهر می گویند تعداد واقعی است چند صد بالاتر است. بیمارستان morgues فراتر از ظرفیت و با رسیدن به درجه حرارت در تابستان 40 درجه سانتی گراد (104 درجه فارنهایت) برخی از بدن هستند که نگهداری در یخ سنگ.

“در ابتدا من استفاده می شود به حمل تنها یک بدن. اکنون یاران در سردخانه خواهد پشته به عنوان بسیاری به عنوان بدن آنها مناسب می تواند در ون” گفت: Bhijendra Dhigya که همواره یک نعش کش از یکی دهلی نو در بیمارستان به کوره های جسد سوزی.

سنبله در مرگ و میر در دهلی نو خواستار گسترده تر ویروس موج در سراسر هند که در آن مقامات گزارش برخی از 10,000 عفونت های جدید در هر روز و بیش از 300 مرگ و میر. با این وجود هند برداشته بسیاری از محدودیت های باقی مانده از آن 10-هفته مستند در تاریخ 8 ژوئن همان روز آن را ثبت و چه در زمان خود بالاترین تک روز شمار تلفات از ویروس.

روز جمعه در هند کشور caseload پیشی گرفت بریتانیا به چهارم شد بالاترین در جهان با 297,535 مورد تأیید و 8,498 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. اما این تنها مورد شناخته شده. مانند جاهای دیگر در جهان واقعی تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر برای تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

دهلی نو سلامت در مراکز تحت فشار بسیار زیاد و دولت است معاون وزیر, Manish Sisodia گفت: این در حالی است که دولت در بخش بهداشت و درمان مدل پیش بینی بدترین سناریو مورد است که در آن تعدادی از عفونت در پایتخت — در حال حاضر در حدود 35,000 — می تواند رسیدن به 550,000 در پایان ماه ژوئیه.

در بدترین سناریو مورد Sisodia گفت: دهلی نو نیاز 80,000 تخت بیمارستان به مراتب بیشتر از حدود 9,000 تخت بیمارستان در حال حاضر در دسترس برای بیماران مبتلا به ویروس. دولت است و با توجه به در نظر گرفتن هتل و استادیوم ورزشی برای استفاده به عنوان زمینه بيمارستان.

پایتخت Nigambodh Ghat کوره های جسد سوزی به کار گرفته بیش از 500 coronavirus cremations پس از آغاز شیوع. هنگامی که برخی از آن گاز سوخت کوره های زباله سوز را شکست هیچ کس مایل به تعمیر آنها را به طوری که کارکنان به واگردانی سنتی چوبی pyres.

حتی با ساعات کار طولانی شده است وجود دارد هیچ وقت برای فرد هولوکاست مراسم و جامع مراسم با بخور دادن حلقه گل همیشه بهار و شعار است.

این کوره جسدسوزی در حال حاضر تا حد زیادی آرام به جز متمایز ضربه محکم و ناگهانی و صدای ترق و تروق از سوختن چوب و din sirens از آمبولانس آوردن بیشتر بدن.

این ویروس به طرح میتوانست مسلمان دفن مراسم در شهرستان به عنوان به خوبی.

اسلامی تدفین به طور معمول شامل یک مراسم ساده. قبل از بدن گذاشته و به استراحت آن را شسته است. کسانی که حضور در تشییع جنازه مجاز به یک نگاه در چهره مرده و نماز انجام شده است و پس از یک خطبه از یک روحانی. سپس اعضای خانواده کمک به محل بدن در قبر.

در حال حاضر بدن می رسند در دهلی نو بزرگترین قبرستان مسلمانان در hearses سرنشین دار توسط خدمه در hazmat مناسب. بدن نمی شسته و عزاداران نمی توانید آنها را مشاهده کنید. وجود دارد هیچ موعظه.

این قبرستان در حال حاضر دیده می شود بیش از 200 تدفین COVID-19 قربانیان و با بدن به طور پیوسته از ورود این زمینه در حال پر کردن سریع.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در اخیر روز در کفن و دفن از 22 سال از درگذشت مردی که از ویروس, backhoe حفر قبر به عنوان چهار بستگان گفت سریع دعا است. بدن بود و سپس کاهش به قبر توسط طناب.

محمد Shameem یک قبرکن که در حال حاضر نظارت تدفین را تکان داد سر خود را در مخالفت به عنوان بلدوزرها به سرعت حک شده یکی دیگر از قبر.

“این که چگونه تدفین باید اتفاق می افتد,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>