می توانید یک روز از “تشویق” اجتماعی فاصله نجات کشور از 1.3 میلیارد نفر از coronavirus?

که حداقل چه نارندرا نخست وزیر را می بیند به عنوان اولین گام در مبارزه با این ویروس در هند.

روز یکشنبه میلیونها نفر در سراسر هند خود تهدید و خود را در خانه های خود پس از مودی به دادگاه تجدید نظر به شهروندان برای رعایت مارس 22 عنوان “Janta مقررات منع رفت و آمد” یا داوطلبانه “مقررات منع رفت و آمد عمومی” روز برای نشان دادن پشتیبانی از هر دو اجتماعی فاصله و ملت را از جامعه پزشکی.

“به دنبال این دستورالعمل ها می تواند یک بی عدالتی به خانواده خود و عزیزان” مودی گفت: در هفته گذشته. “ترک خانه خود را تنها در صورتی ضروری است.”

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که چنین یک پنجره باریک رعایت خواهد شد را کمی به کم کردن سرعت گسترش coronavirus برخی از ساکنان ابراز امید که یک روز تعیین شده برای اجتماعی فاصله خواهد درایو صفحه اصلی جدیت از این وضعیت در شهرستانها و در مناطق روستایی که در آن نزدیک به 70 درصد از جمعیت زندگی می کند.

رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با پست سرخپوستان در آینده به بالکن خود را در روز یکشنبه برای ابراز قدردانی برای پزشکان و پرستاران و اپراتورها از خدمات ضروری است.

“او (مودی) بود که به مردم محلی در پایین ترین سطح درک کنند که این یک اورژانس است” گفت: Tanisha Fagwani یک بمبئی ساکن ، قبل از به مودی اعلام Fagwani گفت که بسیاری از دوستان و همکاران را به طور کامل درک مفهوم اجتماعی فاصله.

از بیش از 375 مورد تأیید در هند حداقل 74 در ایالت ماهاراشترا. در مرکز آن بمبئی یکی از پرجمعیت ترین شهرهای هند شش نفر تایید شدند در روز یکشنبه. در این شهر حدود 12 میلیون نفر و بزرگترین زاغه در آسیا است.

اما در روستاها 120 مایلی شمال غربی پایتخت دهلی نو این ویروس مشاهده شده است توسط بسیاری به عنوان یک بیماری از نخبگان گفت: Mohit Sharma. او گفت که همه چیز در اطراف خود ایجاد کرد به نظر می رسید “کسب و کار به عنوان معمول است.”

“مگر در مواردی که وجود دارد این است که اجرای دقیق رسمی نیروهای تجدید نظر نخواهد کرد در روستاها گفت: Sharma, که با این نسخهها کار در حصار برای مخالفت حزب کنگره ملی هند. “اگر آن را وارد کرد آن را تبدیل به یک وضعیت دشوار.”

شارما در میان کسانی که انتقادی از مودی پاسخ به همه گیر توصیف یکشنبه برای تماس اجتماعی فاصله به عنوان “نشان می دهد.”

“دولت کاملا شکست خورده گفت:” Sharma. “… به صورت مشترک انسان و مردم زیر فقر مردم او اعلام نشده است هر اقتصادی کمک و یا کمک های غذایی برنامه.”

حداقل 80 شهرستانها در هند تصمیم گرفته اند برای تحمیل نوعی از مستند تا مارس 31st. این شهرستانها باید با تعلیق حمل و نقل عمومی مانند قطارهای مترو و اتوبوس خدمات. اکثر ایالت را تعطیل مراکز و سالن و غیر ضروری موسسات. تنها خدمات ضروری مانند ایستگاه های گاز داروخانه ها, ایستگاه های پلیس خواهد بود و مجاز به کار در طول مستند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im