در بی سابقه بار فرمانداران باید قدرت بی سابقه ای

بزرگنمایی این تصویر

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گوش در تماس با فرمانداران سراسر کشور رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در 19 مارس ، Kevin J. بیتی/Denverite پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kevin J. بیتی/Denverite

برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس با صدور دستورات است که به نظر می رسید که غیر قابل تصور فقط چند هفته پیش. او بسته کلرادو مدارس میله صنعت اسکی و در روز پنج شنبه orderd اکثر مردم در خانه بمانند.

این ورزش از اختیارات اجرایی است که هیچ سابقه ای در تاریخ معاصر است و آن را قرار داده و 44 ساله دموکرات سبک رهبری در کانون توجه است.

فرمانداران باید در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها بسیار به روش های مختلف تهدید, تا حدودی به دلیل هر دولت شرایط منحصر به فرد. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کالیفرنیا هر دو حزب دموکرات به سرعت دستور داد ساکنان کشورهای خود را به ماندن در خانه. جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis فلوریدا می گوید او می خواهد اجازه می دهد تا شهرها و استان ها را به بهترین تصمیم گیری برای خود را دارند اما در مواجهه با افزایش فشار برای انجام همان در فلوریدا که در آن همانطور که از نوشتن این وجود تقریبا 2500 موارد است.

در سراسر کشور شیوع باعث دوقلو فاجعه-در-این-ساخت: یک بحران اقتصادی است که در کلرادو طنین انداز می تواند از طریق بقیه از رژیم صهیونیستی است. پلیس’ است.

بدون توقف روز

که در دفتر یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه است که همه تلفن های همراه. سه تلفن همراه در مقابل او و اختصاصی کنفرانس تلفن.

“این است Jared پلیس پیوستن.” پلیس به عنوان او گرفته شده همراه با تقریبا تمام کشور فرمانداران به یک کنفرانس تلفنی به روز رسانی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

سه نفر از کارمندان ارشد پیوست و او را در دایره ای جدول. یک تلگراف از ضد عفونی کننده دست نشسته در این نزدیکی هست.

“بیشتر در مورد این صحبت می کنند در حالی که وجود دارد یک فرصت برای ما برای پاسخ به سئوالات در پایان” او اشاره کرد.

در حالی که انتظار برای کاخ سفید تماس به رفتن پلیس ساخته ترفند های خود را به دور بعدی دستور اجرایی که بعد از آن در روز. صحبت کردن با یک سر گروه در یکی از تلفن های همراه او برای نهایی کردن این ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو و سفارش به ناخن و مو سالن اسپا و ماساژ و سرو.

به جای این کاخ سفید تماس فرماندار گفت ترجیح میدهد برای دریافت بر روی گوشی به طور مستقیم با معاون رئیس جمهور و یا رئیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در پاسخ به چیزی که او گفت که او تقریبا روزانه است.

تمرکز خود را با دولت فدرال در حال حاضر برای رسیدگی به نیاز فوری برای بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیشتر coronavirus آزمون. پلیس نمی خواهند کلرادو را نادیده گرفته و در تقلا برای منابع در حمایت از جاهایی مثل نیویورک یا واشنگتن.

سپس او را به جلسه بعدی پایین سالن با رئیس ستاد برای ظهر روز رسانی با مقامات وزارت امور خارجه ،

هر روز در حال حاضر فرماندار روز پر back-to-back جلسات مربوط به شیوع. پلیس در تلاش است برای تمرین آنچه که او موعظه به مردم در مورد اجتماعی فاصله. “مقدار زیادی از کار در حال انجام است بیش از تلفن بیش از ویدئو کنفرانس.”

پلیس و کارکنان خود را که عمدتا مشغول به کار از راه دور با متد زد طریق اقدامات او برنامه ریزی شده به رد و بدل شده به روز رسانی در تست ظرفیت بیمارستان آمادگی و مورد بحث ممکن است یک اورژانس پزشکی تجهیزات و نحوه مقابله با افزایش علاقه در یک تست نشده ممکن است coronavirus درمان است.

پلیس به روز شده مقامات در مورد کاخ سفید تماس که در آن در یک نقطه به رئیس جمهور در مورد استفاده از ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان درمانی برای ویروس. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط اداره غذا و دارو که برای استفاده از, اما این رئیس جمهور خوش بینی باعث افزایش منافع عمومی.

“من شنیده ام از مانند شش پزشکان امروز که به عنوان یک نتیجه از که تمام بیماران خود را خواستار هستند و نسخه” پلیس گفت:. “بنابراین ما احتمالا باید بفهمند که چگونه به مستقیم است که نسبت به کسانی که بیشترین نیاز با عرضه محدود است که ما را داشته باشد.”

حامل اخبار بد

همه گیر شده است و همه گیر برای فرماندار و تعداد زیادی از ساکنان کلرادو — ترکیبات خود را. بی سابقه مخلوط پزشکی مشکلات اقتصادی و اجتماعی اثرات تقریبا در هر جنبه از زندگی روزمره و فرماندار است که در مرکز آن است.

“بنابراین در اینجا میلیون دلار پرسش” خواسته یکی از 500 کلرادو رهبران مذهبی در عین حال یکی دیگر از کنفرانس تماس بگیرید. “آیا شما هر گونه بینش ما در مورد چگونه ما باید برنامه ریزی و آماده شدن برای قادر به جمع آوری در فرد؟”

“این به احتمال زیاد به هفته و ماه ها و در واقع به احتمال زیاد ماه” فرماندار هشدار داد. “تا زمانی که یک واکسن یا کافی درمان است که باعث کاهش عوارض نرخ.”

تا کنون پلیس’ دست زدن به شیوع است و به طور کلی بدست یک پاسخ مثبت است اما برخی از محافظه کاران گفت: آنها در حال نگه داشتن یک چشم ناظر در این وضعیت است.

“دولت می تواند انجام دهد فقط به اندازه, اگر نه بیشتر, آسیب اقتصاد ما از این ویروس همیشه می تواند انجام دهد گفت:” سیج Naumann سخنگوی کلرادو جمهوری خواهان مجلس سنا.

جامعه کسب و کار شده است هل دادن انعطاف پذیری به جای محدودیت در تحرک است.

“کسب و کار واقعا می خواهید به صدا در ایجاد راه حل های است که همه ما نیاز به صاف و منحنی به حفظ برخی از نوع از تداوم کسب و کار” گفت: Mike Kopp رئیس جمهور کلرادو نگرانی نفوذ ائتلاف کلرادو مدیران اجرائی. “ما می خواهیم به نگه داشتن کارکنان شاغل به عنوان بزرگ به عنوان به عنوان حد ممکن است و ما می خواهیم به ارائه کالا و خدمات به عنوان بزرگ حدی که ممکن است.”

فرمانداران اغلب به نام در به “Consolers در ارشد” در طول بحران. اما پلیس نقش نقش های مختلف در حال حاضر. او را تبدیل به مرتب کردن بر اساس از “ثابت حامل خبر بد” قبول مسئولیت مردم گفتن حقایق سخت و ترغیب آنها به مراحل دشوار از مردم گفتن نه به “احمق” در مورد همایش بزرگ به هشدار که Grim Reaper توسط مجری نهایی اجتماعی فاصله.

اما پلیس اذعان کرد وضعیت گرفته بود تلفات زیادی در کلرادو و گفت: آن نشده است آسان به صنایع و قرار دادن دهها هزار نفر از مردم ،

“این تصمیم بسیار دردناک,” او گفت:. “این دردناک برای هر کلرادو فرماندار به نظر قدر چیزی شبیه به بسته شدن پایین سراشیبی اسکی صنعت و بالابر اسکی است که پس نمادین برای کشور ما است.”

اما در نهایت پلیس گفت: به عنوان فرماندار او قادر به عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im