Coronavirus پرسش: آیا من می توانم گرفتن آن را از طریق چشم ؟ خواهد عینک کمک کند ؟

بزرگنمایی این تصویر یک زن می پوشد یک ماسک و عینک ایمنی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر جدید کرو

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک زن می پوشد یک ماسک و عینک ایمنی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر جدید کروناویروس. Ezequiel بکررا/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Ezequiel بکررا/خبرگزاری گتی ایماژ

هر هفته ما پاسخ فشار دادن coronavirus سوالات. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما کنجکاو در مورد هستند. به ما ایمیل در goatsandsoda@npr.org با خط موضوع: "هفتگی Coronavirus سوالات."

چگونه یک خطر است که آن را به گرفتن ویروس از طریق چشم خود را ؟ مردم باید با پوشیدن حفاظت از چشم?

Virologist و اپیدمیولوژی دکتر یوسف عادلانه به تازگی بیمار شد و او معتقد است که او کردم COVID-19 از طریق چشمان خود را. نمایشگاه گفت: ان بی سی امروز از بیمارستان در هفته گذشته که او تا به حال شده است در یک شلوغ پرواز دو هفته زودتر و هر چند او در یک ماسک و دستکش و پاک کردن صندلی خود را در او نمی باید هر گونه حفاظت بیش از چشمان او. "شما هنوز هم می توانید این ویروس را از طریق چشم خود را و epidemiologically آن را حدس می زنم من باید از احتمالا چگونه من آن را" منصفانه گفت. او گفت: علائم خود را آغاز سه یا چهار روز بعد, چند, چهار آزمایشات ویروس منفی بودند.

این تصور که شما می توانید این ویروس را از طریق چشم خود را نمی, اما آن را کمی شده است مورد بحث در مقایسه با خطر عفونت از طریق دهان و بینی.

CDC می گوید که در حالی که بینی و دهان راههای اصلی که کسی جلب coronavirus "ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را."

"بر اساس آنچه ما می دانیم, من می گویند که امکان دستیابی به آن را در سطح چشم خود را ممکن است. این قطعا قابل قبول" می گوید: دکتر توماس Steinemann یک سخنگوی آکادمی آمریکایی چشم پزشکی و استاد چشم پزشکی در MetroHealth مرکز پزشکی در کلیولند.

"هر نوع باز مخاط [غشای مخاطی] فرصتی است برای قطرات به زمین وجود دارد و به بدن خود می گوید:" دکتر Abraar Karan یک پزشک در دانشکده پزشکی هاروارد. اما در حالی که آن را شناخته شده است که این ویروس میتواند از طریق چشم "این سخت است برای تعیین کمیت دقیقا آنچه در خطر است و از نظر [از] از طریق چشم به طور خاص است."

برای بسیاری از موارد آن را غیر ممکن است برای تعیین با اطمینان اولیه خیابان از کسی عفونت – که آیا یک فرد آلوده از طریق دهان و بینی و یا چشم. و شواهد تا کنون نشان می دهد که چشم ها و نه یک حالت اولیه از انتقال.

اگر بسیاری از مردم آلوده شدن از طریق چشمان خود را وجود خواهد داشت بیشتر COVID-19 بيماران مبتلا به ورم ملتحمه – التهاب چشم, همچنین شناخته شده به عنوان چشم صورتی.

اگر ویروس با حمله و نفوذ خود ملتحمه – روشن بافت پوشش بخش سفید چشم و داخل پلک خود را – به احتمال زیاد "وجود دارد رفتن به التهاب و یا قرمزی در چشم خود را" Steinemann می گوید. البته وجود دارد بسیاری از دیگر علل ورم ملتحمه هر چند پس از گرفتن چشم صورتی لزوما به این معنا نیست شما باید COVID-19.

تا کنون مطالعات نشان داده اند که در میان بستری COVID-19 بيمار تنها درصد کمی از کسانی که تا به حال مایع در چشم خود swabbed برای ویروس را در واقع تست مثبت برای ویروس را در چشمان خود را.

باید توجه داشت هر چند که چشم swabbing است و استاندارد نیست برای COVID-19 بيمار – در بخشی به دلیل بسیاری از افراد زیادی ندارد و چشم مایع بنابراین swabbing آن ناراحت کننده است.

وجود دارد یکی دیگر از دلایل چرا چشم نیست به احتمال زیاد راه با آلوده coronavirus: این مسیر از چشم خود را به سیستم تنفسی خود را کمتر مستقیم از طریق بینی و دهان خود را.

اگر عفونی فرد سرفه یا عطسه در صورت خود را و شما در تنفس از طریق دهان یا بینی نه تنها شما می رویم به دریافت ملاحظه ویروسی دوز "شما در حال رفتن به یک نسبتا ضربه مستقیم به خطوط هوایی" Steinemann می گوید.

اما به شما آلوده از طریق چشم خود را این ویروس را به نفوذ چشم خود را' غشاء مخاطی شسته با اشک پشت گونه های خود را به حفره بینی و پس از آن جریان از بینی به گلو خود را. "این بیشتر یک مسیر غیر مستقیم می گوید:" Steinemann.

چشم ما را به تعدادی از مکانیسم های دفاعی است که کمک به محافظت در برابر عفونت مانند پلک که پلک زدن به پوشش چشم و اشک هایی که حاوی ایمونوگلوبولینها که مبارزه با اشغالگران است.

"شما گردش واقعا به راحتی هر زمان حتی یک پف از هوا می رود نزدیک به چشم خود می گوید:" دکتر امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی است. "بنابراین اگر کسی سرفه یا عطسه در نزدیکی شما واقعا به احتمال زیاد برای نزدیک کردن چشم خود را. که خوب است. در حالی که دهان و بینی خود را انجام نمی دهد."

چه اقدامات احتیاطی شما باید برای محافظت از چشم خود را ؟

اساسی اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus هنوز هم نگه دارید وقتی که می آید به چشم خود می گوید Steinemann: شستن دست های خود را عمل اجتماعی فاصله – و "صورت خود را لمس نمی" نیز به این معنی نیست چشم خود را مالش.

با برخی از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر درخواست خدمه پرواز به پوشیدن عینک ایمنی – شرکت هواپیمایی قطر است که در آخرین اعلام این طرح کلی و عمومی ممکن است تعجب: باید دیگران انجام همان?

Abaar می گوید که در مراقبت های بهداشتی تنظیمات چشم پوشش فوق العاده مهم است. "ما قطعا نمی توانید به [coronavirus بیماران'] اتاق بدون چشم پوشانده اند." او می گوید دیگر مشاغل که نیاز مردم به کار چهره به چهره مانند یک آرایشگر همچنین ممکن است را انتخاب کنید برای پوشیدن یک چهره روشن پلاستیکی سپر.

Steinemann همچنین می گوید که آیا شما نیاز به حفاظت از چشم شما بستگی دارد ، اگر شما در یک اتاق که در آن شما لازم نیست که در مجاورت نزدیک به مردم به دیگران, شما باید خوب و بدون حفاظت از چشم.

از سوی دیگر او می گوید: "اگر شما در نزدیکی به کسی فریاد در شما و یا صحبت کردن به شما یا سرفه در صورت خود را و یا اگر شما در یک بیمارستان ساکشن افرادی که در بخش مراقبت های ويژه — آن نوع از موقعیت های بسیار پر خطر نه تنها به خود بینی و دهان خود را, اما همچنین به چشم خود را. در معرض خطر وضعیت من قطعا توصیه به استفاده از یک سپر صورت و عینک."

شما نمی نیاز به پوشیدن یک چهره سپر خود را در راه رفتن در اطراف محله و یا سفر خود را به فروشگاه مواد غذایی او اشاره می کند. برای کسانی که موقعیت او توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک و تمرین خوب بهداشتی و اجتماعی فاصله.

و آنچه در مورد مورد virologist در بسته بندی هواپیما?

Steinemann می گوید اگر او در شلوغ هواپیما و قادر به حفظ فاصله از دیگر مسافران, "آره, من فکر می کنم من ممکن است پوشیدن چهره سپر و یک ماهی در آن محیط است."

Landon می گوید که او چهره سپر در خانه اش اما هنوز در بر داشت یک فعالیت که در آن احساس لازم را برای خانواده اش به آنها را می پوشند. "اما من می خواهم به درخواست مادرم به پوشیدن زمانی که او طول می کشد یک هواپیما از فلوریدا – اگر من اجازه دهید او را با هواپیما از فلوریدا."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب