در کره جنوبی, موفقیت, مبارزه با ویروس به ارمغان می آورد موفقیت در پای صندوقهای رای

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید دارای درجه حرارت خود را چک پس از ورود او به رای خود را برای انتخابات مجلس در یک مرکز رای دهی در سئول کره جنوبی روز چهارشنبه. Ahn Young-joon/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Ahn Young-joon/AP

در اوایل تظاهرات چگونه یک دولت در پاسخ به یک بیماری همه گیر می تواند تغییر چشم انداز سیاسی, کره جنوبی, حاکم, مرکز حزب چپ به ثمر رساند و یک پیروزی در انتخابات پارلمانی روز شنبه تا حد زیادی در قدرت از موفقیت خود در مقابله با COVID-19.

انتخابات کره جنوبی شورای ملی به طور معمول از ویژگی های مشارکت کم اما در این سال این تعداد افزایش با حدود دو سوم از رای دهندگان واجد شرایط شرکت کننده به بالاترین سطح خود در تقریبا سه دهه است.

“ما معتقدیم کره جنوبی اولین کشوری بود که برای برگزاری یک انتخابات در سراسر کشور در وسط این همه گیر” معاون وزیر بهداشت کیم Ganglip پنجشنبه به خبرنگاران گفت و افزود: “این نه یک کار آسان به اعتصاب تعادل بین تضمین حق رای و حصول اطمینان از ایمنی است.”

همه رای دهندگان مورد نیاز بود به خود درجه حرارت گرفته شده در مراکز رای دهی استفاده از ضد عفونی کننده دست و پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی. رای دهندگان با تب داده شد خود را در غرفه رای گیری که بررسی پس از هر بار استفاده.

تقریبا یک چهارم از برخی از 60,000 کره جنوبی تحت self-قرنطینه بودند اجازه خروج از انزوا به رای پس از نظرسنجی بسته شده بود. برخی از آنها همراهی توسط مقامات محلی است. آنها دستور به ایستادگی 6.5 فوت از یکدیگر دو فاصله از سایر رای دهندگان.

یک تغییر به رئیس جمهور Moon سیاسی و اقبال

متوقف مذاکرات هسته ای با کره شمالی و بدون زرق و برق رشد اقتصادی در خانه تا به حال افسرده رئیس جمهور مون جائه-در تصویب اعتبار سال گذشته است. اولیه خود را از دست زدن به coronavirus اپیدمی در آمد زیر آتش با ماسک در تامین کوتاه مدت و مسافران وارد کره جنوبی آزادانه از قطعات از چین به جز هوبئی استان است.

اما کره جنوبی ساخته شده است پیشرفت قابل توجه در حاوی ویروس است. پس از اوج بیش از 900 نفر در روز در اواخر ماه فوریه جدید کروناویروس عفونت کاهش یافته و به زیر 30 در هر روز این هفته است. مرگ و میر از COVID-19 در کره جنوبی در حدود 2 درصد نسبت به متوسط جهانی بیش از 6٪.

کره جنوبی رئیس جمهور را دستگیر و سه پنجم اکثریت در 300-عضو مقننه قوه مقننه به ماه یک دستور قوی تر در دو سال باقی مانده از دوره پنج ساله. او باید قادر به تصویب قوانین با کمی و یا بدون کمک از دیگر احزاب است.

ماه را تصویب رتبه بندی در حال حاضر در 17 ماه اخیر رسید.

“این انتخابات خواهد بود یک لحظه که مجموعه تازه دستور کار به طور کامل متفاوت از آنچه رئیس جمهور ماه آغاز شده با” می گوید: Lee Eun-young, مدیر سئول مستقر در کره افکار عمومی آزمایشگاه. “قبلی مسائل دیگر نمی خواهد نگاه مهم است.”

و اگر کره جنوبی وضعیت باقی می ماند به چالش کشیدن آن را قطعا به نظر می رسد بهتر است در مقایسه با کشورهای دیگر که در سیستم های بهداشتی باید buckled تحت هجوم بیماران. رهبران جهان (و یک ستاره راک) به دنبال ماه مشاوره و کمک.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ماه, ماه گذشته, به فوریت درخواست COVID-19 کیت های آزمایش. (کره جنوبی این هفته بود که با توجه به ارسال اولیه دسته ای از 600,000 این هفته است.) روز بعد نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام و ستایش کره جنوبی را “ثابت قدم و کوشا” تلاش. U2 خواننده بنو نوشت: به درخواست ماه به صورت دنده محافظ برای ایرلندی کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در ضمن این شخصیت سیاسی که پروژه ها و شایستگی و نه جاذبه به نظر می رسد که در خدمت او هست.

“ماه نشان داده ثابت رهبری در تلاش برای باقی می ماند در بالای فرای از تعصب و رسوایی در حالی که تاکید بر علم مبتنی بر جمعی پاسخ به همه گیر” طراحی داخلی دانشگاه زنان ایوها در سئول ، Leif-اریک ایزلی نظرات. “او همچنین به نمایندگی از کره جنوبی در صحنه بین المللی به عنوان یک مثال مثبت از سیاست های برنامه ریزی, پیاده سازی و همکاری است.”

ماه واگذار کرده است بسیاری از مردم محل موردتوجه وتماشای عموم به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر Jung Eun-kyeong, یک متخصص بیماری های عفونی که در صحبت با خبرنگاران در زرد jumpsuit تبدیل به چهره عمومی از کره جنوبی مبارزه COVID-19.

در جبهه اقتصادی, Lee Eun جوان از کره افکار عمومی آزمایشگاه اشاره می کند که ماه به سرعت نقل مکان کرد در ماه گذشته اعلام “امداد رسانی پرداخت” را به خانواده و قبل از همه گیر کامل اقتصادی احساس شد. این هفته هیئت دولت تایید شده در مورد پرداخت $820 به همه اما ثروتمندترین 30 ٪ از جمعیت.

همه رای دهندگان در آغوش ماه و حزب او ، در خارج از محلی رای گیری ایستگاه در سئول یکی از 83 ساله محقر که تنها به نام خانوادگی اش چوی سوال که آیا پول وعده داده شده تحقق خواهد.

“من احساس نمی مثل من دریافت هر گونه کمک از دولت” او استشمام. “جهان ستایش, کره جنوبی, پاسخ, اما من فکر می کنم مردم اینجا که انجام یک کار بزرگ است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im