سرکوب تشدید در آن نقض coronavirus اقامت در خانه قوانین

مقامات در سراسر کالیفرنیا در حال تشدید خود را سرکوب scofflaws که زیر ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات با هدف

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

مقامات در سراسر کالیفرنیا در حال تشدید خود را سرکوب scofflaws که زیر ایالتی و محلی stay-at-home سفارشات با هدف کاهش گسترش coronavirus.

لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer پرونده اتهامات جنایی در برابر 10 کسب و کار — از جمله یک سالن ماساژ, دود, فروشگاه خودرو و فروشگاه چاپ — گفت: آنها حاضر به تعطیل با وجود شهردار اریک Garcetti منظور اعمال شده برای مبارزه با کروناویروس.

این بخشی از یک بزرگتر سرکوب نه تنها در کسب و کارهای غیر ضروری بلکه از افرادی که در حال رفتن به سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک که بسته شد.

در اوایل این هفته در سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات و شهرستان Atty. دنیس هررا اعلام کرد که آنها تعطیل کردن یک کلوپ شبانه زیرزمینی برای نقض شهر سلامت عمومی منظور در اولین حرکت برای به اجرا درآوردن این اقدام به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

"اپراتورها از این غیر قانونی باشگاه بی قرار زندگی در معرض خطر در زمانی که شهر ما در حال انجام همه چیز را در درون ما به معنی به سرعت گسترش این بیماری همه گیر و حفاظت از سلامت و رفاه عمومی" اسکات گفت.

در لس آنجلس صاحبان 14 کسب و کار در صورت تخطی از قانون پیگرد قانونی برای ادامه باقی می ماند باز در نقض "امن تر در خانه" که صادر شد مارس 19 و نیاز به کسب و کار تلقی غیر ضروری را ببندید.

"ما باید برای رسیدن به داوطلبانه انطباق" Feuer گفت. "ما زمانی رعایت داوطلبانه در بیش از 200 مورد."

اداره پلیس لس آنجلس گزارش شده 79 کسب و کار برای نقض دستور دادستان شهرستان برای تعقیب کیفری پس از سفارش در محل قرار داده شد با توجه به دفتر شهردار.

تبلیغات

کسانی که به اتهام شنبه عبارتند از: صاحبان دو دره سن فرناندو مغازه ها دود یک لینکلن بلوار مغازه توتون و تنباکو یک vape فروشگاه Sepulveda بلوار خودرو شرمن راه massage parlor یک Verdugo جاده فروشگاه چاپ و جنوب L. A. زیبایی فروشگاه عرضه با توجه به Feuer ،

هفته گذشته Feuer شارژ چهار فروشگاه — از جمله دو دود مغازه های الکترونیک تخفیف فروشگاه و فروشگاه کفش — با نقض بسته شدن سفارش.

بیش از 120 تقدیر نامه صادر شده در سراسر سن دیگو شهرستان به مردم متهم به نقض stay-at-home سفارشات.

همانطور که از دوشنبه کلانتر نمایندگان در سراسر شهرستان صادر کرده است 68 استناد سان دیگو پلیس صادر کرده است 47 و حفرههای پلیس صادر کرده است 10 و در مجموع 125 با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط هر بخش. این تعداد تقریبا دو برابر از یک هفته پیش.

تبلیغات

در بسیاری از موارد استناد صادر شده در مکان های که به روی عموم بسته شده, از جمله سواحل و پارک های هر چند جزئیات در مورد هر یک از استناد نمی شد به آسانی در دسترس, مقامات گفت.

دیگر ادارات پلیس در این شهرستان روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال صادر شده هر استنادهای.

سن دیگو پلیس مجموع شامل 18 استناد داده شده به کسب و کار. هفته گذشته این گروه گفت: ماموران ذکر کرده پنج مغازه ها دود.

یک سخنگوی پلیس گفت: این اعداد و ارقام تخمین می زند به دلیل این نوشته استناد سخت به پیگیری هستند. اعداد آمد از خاص واحد و بخش ستوان شاون Takeuchi گفت.

تبلیغات

سه استناد او به مرور از آخر هفته گذشته صادر شد به افرادی که متهم به نادیده گرفتن بسته شدن علائم در سواحل است.

"افسران هم دیدم مردم راه رفتن در گذشته و در اطراف موانع و یا افراد مراجعه کننده به دانستن ساحل, بسته شد," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب