در L. A. شورای شهر مسابقه امتیازهای سیاسی و جانبازان کشیدن جلوتر

چهار به خوبی تامین می شود لس آنجلس سیاستمداران — دو نفر از آنها امتیازهای دو نفر از آنها به دنبال پیروزی در دفاتر جدید — منجر شد در مربوطه نژاد برای شورای شهر اواخر روز سه شنبه با توجه به جزئی می گرداند.

در هالیوود هیلز منطقه, عضو شورای دیوید Ryu بود که منجر مخالفان خود را در خطر بود تحت فشار قرار دادند به یک ماه نوامبر انتخابات در برابر غیر انتفاعی رهبر Nithya رامان. در شمال غربی دره سن فرناندو, عضو شورای جان لی بود که منجر کالج مربی Loraine Schulich در دوم خود را سر به سر مسابقه در هشت ماه.

دولت سابق سنا رهبر Kevin de León بود جلوتر از مخالفان خود را در پنج مسابقه راه به جای عضو شورای خوزه Huizar در Eastside. و لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس بود که منجر وکیل فضل Yoo به عنوان به خوبی به عنوان دیگر رقبا در مسابقه به جای عضو شورای گیاه Wesson در جنوب لس آنجلس است.

477837_ME_0121_council_race9_WJS.jpg

L. A. شورای شهر نامزد مارک ریدلی-توماس صحبت می کند به شرکت کنندگان در طول یک نامزد فروم در لس آنجلس.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“من فکر می کنم این است که با تاکید رهبری من نشان داده اند بیش از چند دهه در حال حاضر — که من متعهد به نتایج متعهد به اصلاحات است که سرود من هرگز پس از من در زمان کار” ریدلی-توماس گفت: در مدت کوتاهی پس از اعلام نتایج ارسال شده است.

Yoo گفت که او انتظار دارد به زور ریدلی-توماس به رواناب. در حالی که او خوشحال بود به قرار دادن دوم Yoo گفت: این شهرستان از دست زدن به این انتخابات — و این واقعیت است که رای دهندگان تا به حال به صبر در خط برای ساعت — بود “کاملا ظالمانه است.”

“رای دهندگان سرکوب رفتن در لس آنجلس افتضاح است,” او گفت:.

رئیس شورای Nury مارتینز و عضو شورای Paul Krekorian هر دو نمایندگان در دره سان فرناندو شد سرازیری به پیروزی. و عضو شورای Marqueece هریس-داوسون غالب در مسابقه برای انتخاب مجدد در جنوب لس آنجلس است. او تنها نامزد در انتخابات.

تبلیغات

در مسابقات که در آن هیچ کس دریافت اکثریت بالای دو نامزد خواهد شد رقابت در انتخابات در ماه نوامبر. De León برگزار شد که کمی بیش از یک اکثریت آرا در حدود 11 بعد از ظهر گفته او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد چشم انداز خود را.

“من هیچ چیزی برای اعطا و من نمی خواهد هر چیزی را برای اعطا امشب,” او گفت:.

روز سه شنبه انتخابات بود و در بسیاری از تاریخی برای L. A. برای اولین بار در حداقل یک قرن, انتخابات شهرداری انجام شد و در همان روز به عنوان دولت ریاست جمهوری اولیه تغییر ساخته شده توسط رای دهندگان به امید تقویت مشارکت. ریاست جمهوری اولیه و سایر مشخصات بالا مسابقات شد و انتظار می رود برای فریب بیشتر دموکرات ها به پای صندوق های رای.

دموکرات امیدوار بزرگتر مردم در انتخابات را افزایش Schulich یک دموکرات در حال اجرا در شمال غربی دره سرنگون لی بود که تا زمانی که به تازگی ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه است. لی گفت: این نتایج اولیه است که تا به حال او را پیش رو با اختلاف قابل توجهی نشان داد که انتخابات “نیست در مورد سیاست حزب.”

“این است که در مورد چاههای. این است که در مورد بودجه پلیس,” او گفت:.

در دیگر نقاط شهر شورشی نامزدهای امیدوار بودند به سرمایه گذاری در شور و هیجان در اطراف ریاست جمهوری پیشنهاد برنی ساندرز.

از راه های دیگر روز سه شنبه انتخابات بسیار شبیه کسانی است که برگزار شده است در سال های گذشته. امتیازهای تاسیس و سیاستمداران به مراتب موفق تر در جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و ليزينگ تاییدیه.

498681_ME_la-me-coronavirus-emergency-preparedness _05.FO.jpg

این بی خانمانی بحران یک موضوع مهم در منطقه به نمایندگی عضو شورای دیوید ریو.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

ریو که در حال اجرا است برای دوره دوم مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار برای انتخاب مجدد مبارزه است. ده لئون که خود را از دست داد مسابقه برای آمریکا در سال 2018 مطرح شده بیش از $830,000. ریدلی-توماس که به دنبال بازگشت به این شورا پس از 18 سال غیبت در زمان در بیش از $700,000.

هر سه امن تاییدیه از لس آنجلس حزب دموکرات فدراسیون از کار و آرایه ای از سیاستمداران از جمله شهردار اریک Garcetti. هر سه نفر بازدید رقبای خود را به عنوان بخشی از شهر های سیاسی.

سابق اجرایی بازاریابی Cyndi Otteson در حال اجرا دور دوم پشت De León در این مسابقه به جای Huizar گفت: او تصمیم گرفت به قبول کمک از توسعه دهندگان املاک و مستغلات مدرسه منشور اپراتورها و دیگران با کسب و کار در شهرستان سالن. که تصمیم او گفت: ساخته شده در این کمپین بیشتر به چالش کشیدن اما همچنین ارسال یک پیام مهم به مردم است.

“ما همین حالا یک شات در حل این مشکلات اگر ما انتخاب رهبران که نیست خریداری شده توسط منافع خاص” او گفت:.

ریدلی-توماس است که در 29 سال مشاهده شده است به عنوان پیشتاز در مسابقه خود را در برابر Yoo سابق کمیسر شهر هاله Vasquez, جامعه, سازمان, Channing مارتینز و فعال ملوین اسنل. رقبای خود اقدام به اجرای به سمت چپ خود خواستار چنین اقداماتی به عنوان رایگان اتوبوس و قطار کرایه اجاره مسدود و محدودیت های جدید در حفاری نفت در L. A.

De León به دنبال بازگشت به انتخاب اتاق و پس از دو سال غیبت در حال اجرا بود جلوتر از Otteson عضو هیئت مدیره مدرسه Mónica گارسیا, دبیرستان, مشاور Raquel سامرا و غیر انتفاعی بنیانگذار جان Jimenez.

هر دو ده لئون و ریدلی-توماس مواجه انتقاد از رقبای خود برای امتناع از رد کردن یک اجرا برای شهردار در سال 2022. جمع آوری کمک های مردمی آغاز می شود و یکشنبه در آن مسابقه است که انتظار می رود به منظور جلب منافع از یک آرایه وسیعی از L. A. رهبران سیاسی.

ریو برای مواجه انتقاد از رقبای خود در سراسر شهرستان را از دست داده و در حال انجام بی خانمانی بحران است. فیلمنامه سارا کیت لوی به نام برای این شهر به راه اندازی سایت های امن برای مردم به زمین چادر و یا در وسایل نقلیه خود را. رامان مشخص شده در برنامه به صورت شبکه ای از مراکز خدمات که کمک unhoused Angelenos.

تبلیغات

ریو به نوبه خود با اشاره به تلاش های خود را برای باز کردن پناهگاه بی خانمان و تحولات مسکن در منطقه خود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im