"من احساس می Rip Van Winkle": یکی از اولین پزشکان در ایالات متحده با COVID-19 بازگشت به خانه است

بزرگنمایی این تصویر دکتر رایان Padgett بازگشت به خانه است در سیاتل پس از 24 روز بستری شدن در بیمارست

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

دکتر رایان Padgett بازگشت به خانه است در سیاتل پس از 24 روز بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19. او یکی از اولین آمریکایی مراقبت های بهداشتی کارگران به منظور توسعه یک تهدید کننده زندگی مورد از این بیماری است. مارتین Kaste/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مارتین Kaste/NPR

در اواسط ماه مارس او داستان احتیاطی برای کارگران پزشکی: ناشناس دکتر "در 40s خود را" با یک مورد از COVID-19 خیلی بد شد مرگ نزدیک است.

تقریبا یک ماه بعد 45 ساله پزشک اورژانس Ryan Padgett پشت در خانه خود در سیاتل بازسازی قدرت خود و شگفت در چگونه به سرعت رمان ویروس گذاشته او کم است.

"این بسیار ترسناک است," او می گوید. "که آن را نه تنها از نظر پزشکی شکننده بیماران اما افراد جوان می تواند قطع شود در زانو و گرفته شده توسط این."

Padgett با این نسخهها کار در EvergreenHealth بیمارستان در حومه سیاتل که دیدم اولین بار در کشور شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در پایان ماه فوریه در درجه اول بیماران از زندگی پرستاری مراقبت در خانه.

در ابتدا او می گوید: او فقط به حال سردرد و برخی از کوفتگی عضلانی اما در عرض فقط چند روز سلامت خود را در زمان رکود اقتصادی.

"آن را تبدیل به یک معامله بزرگ زمانی که شما متوجه شما نمی توانید نفس" او می گوید.

آن زمان خواست خود را نامزد کانی Kinsley برای به دست آوردن او را به بیمارستان است. "او نمی خواست به" او می گوید: "از آنجا که پزشکان در حال بدترین بیماران است."

در عرض چند ساعت از وارد شدن به EvergreenHealth آنها قرار دادن او را در یک ونتیلاتور.

"من هیچ شخصی خاطره اما آشکارا به من گفت: [Kinsley] که در آن برخی از اسناد مهم شد فقط در مورد" او می گوید. "و بعد حافظه من تا به حال حدود 16 روز بعد از بیدار شدن از خواب در سوئد بیمارستان."

در حالی که او بیهوش بود او منتقل شده به بیمارستان های مختلف — سوئدی مرکز پزشکی در نزدیکی مرکز شهر سیاتل به دلیل آن را یکی از تنها دو بیمارستان در دولت با یک شکل افراطی از حمایت از زندگی به نام " سنگ شکن غشاء اکسیژن یا ECMO. آن را دور می زند ریه ها اکسیژن خون.

"این زندگی من را نجات داد," Padgett می گوید از ECMO. "من می خواهم پناهندگان به نقطه ای از ریه ها و کبد و کلیه و قلب همه رفتن به نارسایی ارگان ها چند سیستم ارگان شکست."

"ECMO اجازه به ما برای حفظ زندگی خود را در حالی که ما تلاش روش های درمانی دیگر می گوید:" دکتر Krish پاتل یک متخصص غدد در سوئد که کمک به درمان Padgett.

پاتل فکر می کند این دارو که ممکن است ساخته شده تفاوت بود و چیزی به نام "توکلیزوماب" یک درمان سرکوب کننده ایمنی برای شرایط مانند rheumotoid ورم مفاصل است. امید است که این نیز می تواند اهلی سیستم ایمنی بدن overreactions شناخته شده به عنوان "cytokine طوفان" است که می تاخت و تاز یک COVID-19 بیمار اندام.

همان مواد مخدر سعی شده است در سایر بیماران و کرون است و در حال حاضر در نظر گرفتن بخشی در یک گسترده تر محاکمه اثربخشی آن است.

Padgett است که تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت دارو را درک COVID-19 اتحادش را تغییر فقط در طول هفته او تسکین یافته و در ونتیلاتور.

"نه تنها درک درستی از این بیماری تغییر کرده اما جهان تغییر کرده است," او می گوید. "من احساس می Rip Van Winkle, بیدار شدن از خواب ... و متوجه می شوند که جهان تا به حال تعطیل."

او همچنین متوجه خود, مارس 16 عروسی شده بود به تعویق افتاد. او و نامزدش به نظر نمی رسد بیش از حد در مورد آن نگران.

"چشم انداز تغییرات من به شما بگویم" Padgett می گوید. "هنگامی که شما برای زنده ماندن چیزی مانند من جان سالم به شما متوجه است که همه پنجره پانسمان. مهم نیست."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن