بیش از 200 L. A. شهرستان کلانتر کارکنان قرنطینه پس از شیوع کروناویروس

از ماه گذشته L. A. شهرستان کلانتر بخش ارسال 209 کارکنان خانه به قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض به کروناویر

توسط MINERALNEWS در 14 فروردین 1399

از ماه گذشته L. A. شهرستان کلانتر بخش ارسال 209 کارکنان خانه به قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و مسائل خود را پرداخت باعث شده است تا دیگر داد و بیداد بين کلانتر الکس بیانوبا و شهرستان رهبران.

در نامه روز شنبه, Villanueva درخواست شده است که شهرستان امن عطف به ماسبق پرداخت برای قرنطینه کارکنان که او گفت: تا به حال به شیب به خود شخصی مرخصی استعلاجی قبل از روز شنبه زمانی که فدرال مزایای کارگران نهفته ویروس اثر صورت گرفت.

بیانوبا گفت: وجود حداقل یک کارمند در معرض ویروس در گشت که تا به حال تعلق به اندازه کافی بیمار زمان به ماندن جبران از طریق دوره قرنطینه. معلوم نیست اگر آن شخص از دست رفته را در هر پرداخت و اگر چنین است تا چه حد است.

"اولین پاسخ از بخش کلانتر فدا کردن زندگی خود برای ساکنان لس آنجلس هر روز," او نوشت: در نامه ای به سرپرست کاترین Barger صندلی از هیئت مدیره. "حداقل ما می توانید انجام دهید این است که به طور کامل جبران این مردان و زنان به صورت روزانه خود را قربانی توسط پوشش خود COVID-19 مربوط به غیبت از کار است."

تبلیغات

شهرستان, مدیر اجرایی, Sachi Hamai کار اخراج شدند بازگشت و گفت که بیانوبا در ادامه به مسائل مربوط به رسانه ها "با تنها هدف از چیدن سیاسی مبارزه کنند." او پیشنهاد کرد که قدرت برای قرار دادن کارکنان در مرخصی استحقاقی اداری نهفته است با کلانتر.

"کلانتر مسئول است برای خود تصمیم گیری اگر او دستور داد کارکنان قرار داده شده در صفحه اصلی ترک" Hamai در بیانیه ای گفت:. "به عنوان سر گروه او باید به خوبی آگاه است که کارکنان او دستور به ماندن در خانه باید در پرداخت های اداری را ترک کنند."

این درگیری می آید یک روز پس از L. A. شهرستان هیئت ناظران رای دادند به اتفاق آرا به قرار دادن Hamai مسئول آمادگی و پاسخ. در انجام این کار, هیئت مدیره حذف بیانوبا به عنوان رئیس اورژانس مرکز عملیات.

که در عمل منجر بیانوبا به لغو منظم جلسات مطبوعاتی او تا به حال شده است میزبانی در مرکز چندین بار در هفته. و آن را بار دیگر برجسته طولانی مدت در مبارزه قدرت بین اعضای هیئت مدیره و کلانتر که درگیری بیش از انواع مسائل از جمله استخدام و هزینه های پس از بیانوبا گرفت و در دسامبر سال 2018 است.

تبلیغات

از شنبه چهار کلانتر کارکنان — دو در بازداشت, بخش, یکی در دادگاه خدمات و گشت — تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب