طوفان را خرید اینترنتی Batters تگزاس به عنوان منطقه در برابر یک COVID-19 سنبله

بزرگنمایی این تصویر طوفان هانا اولین طوفان 2020 کومودو ، ناسا/NRL پنهان کردن عنوان تعویض عنوان

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

طوفان هانا اولین طوفان 2020 کومودو ، ناسا/NRL پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ناسا/NRL

به روز شده در 5:15 a. m. ET یکشنبه

جنوب تگزاس است محکم برای جاری شدن سیل پس از طوفان هانا شروع به ضرب و جرح دولت است. اولین طوفان فصل محصل دو شنبه به عنوان دسته 1 طوفان.

اولین ریزش زمین اتفاق افتاده است در حدود 5 بعد از ظهر در حدود 15 کیلومتری شمال بندر منسفیلد است که در حدود 130 مایلی جنوب کورپس کریستی با توجه به خدمات ملی آب و هوا. دوم ریزش زمین در زمان و مکان در این نزدیکی هست در شرق Kenedy شهرستان است. طوفان وارد با حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت.

پیش بینی اولیه یکشنبه کاهش داد و هانا به یک طوفان گرمسیری. اما کریس Birchfield یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در Brownsville, آسوشیتدپرس گفت که ساکنان نیاز به هشدار باقی می ماند. هانا را بادهای ضعیف اما طوفان تهدید واقعی باقی مانده بارش باران های سنگین.

"ما حتی نزدیک به بیش از, در این نقطه" Birchfield اضافه شده است. "ما هنوز در انتظار فاجعه بار جاری شدن سیل."

طوفان است و انتظار می رود به بارش باران های سنگین به تگزاس ساحل جنوبی با پتانسیل برای "تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل" با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

این مرکز هشدار داد طوفان موج به عنوان بالا که 5 فوت طول تگزاس ساحل جنوبی گفت فوقانی سواحل تگزاس و لوئیزیانا می تواند انتظار 3-5 اینچ از بارش باران. جدا گردباد همچنین می تواند به نظر می رسد.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: قبلا در این هفته که تگزاس بخش مدیریت اضطراری آماده شد تیم برای کمک به جوامع آسیب دیده از طوفان است. او خواست ساکنان در منطقه برای جلوگیری از جاده ها که سیل و گوش دادن به محلی هشدار.

در روز شنبه قبل از طوفان ساخت ریزش زمین ابوت صادر فاجعه اعلام و گفت که او تا به حال درخواست اضطراری بیانیه از رئیس جمهور تهمت و FEMA.

"به عنوان طوفان هانا روش ستاره تنها ایالتی است که مصرف اقدام سریع برای حمایت از جوامع در مسیر طوفان" ابوت گفت. "ما در حال نزدیک نظارت بر وضعیت و همکاری با مقامات محلی برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها را به منابع آنها نیاز به نگه داشتن تگزاسی امن است. من اصرار تگزاسی در منطقه را به تمام اقدامات احتیاطی لازم و پيروى از مقامات محلی. من از همکار ما تگزاسی به خاطر این جوامع در نماز خود را به عنوان آنها بریس برای این طوفان است."

شهر کورپس کریستی در Nueces شهرستان است که در حال حاضر در برخورد با سنبله در تایید coronavirus موارد در میان جوامع فرح در روز شنبه برای هانا ورود. روز جمعه Nueces شهرستان گزارش 175 موارد جدیدی از کروناویروس و پنج مرگ و میر. از شهرستان 129 COVID-19 مرگ و میر 119 از آنها آمده اند در ماه جولای به کورپس کریستی تماس گیرنده-بار.

پیش از طوفان و باران سیل آسا شهر بسته حداقل یک درایو-از طریق تست سایت از طریق پنج شنبه با توجه به تگزاس تریبون.

به عنوان طوفان هانا روش کورپس کریستی شهردار جو مککمب گفت که او احساس خاصی که منطقه آماده مسئولیت رسیدگی به هر دو طوفان و همه گیر.

"احساس نمی از آنجایی که ما شده ایم مبارزه COVID برای پنج ماه است که ما از انرژی و یا ما از گاز است. ما نه. ما می توانیم این دو چیز با هم و ما در حال رفتن به نفع هر دو آنها. و بنابراین ما می توانید از طریق این" مککمب آسوشیتدپرس گفت.

اما مککمب نظرات نیز انعکاس واقعیت های این بیماری همه گیر به عنوان او خواست ساکنان به ماسک با آنها را اگر آنها را مجبور به تخلیه و ماندن با دیگران است.

"ما نمی خواهیم به افشای هر کسی در طول این طوفان است. ... حتی زمانی که شما در خانه من پیشنهاد می کنم با پوشیدن یک ماسک اگر شما در شرایط شلوغ" مککمب گفت تگزاس تریبون.

به جنوب کورپس کریستی در Cameron County, قاضی ادی Treviño گفت: AP که اگر خانواده ها در حال تخلیه به پناهگاه وجود دارد برنامه های در محل برای اطمینان از آنها به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر.

به عنوان طوفان همچنان به راه خود در جنوب تگزاس, دو, دیگر, طوفان در حال نزدیک تماشا. طوفان داگلاس است در اقیانوس آرام است و انتظار می رود یا عبور از نزدیکی و یا بیش اصلی جزایر هاوایی مدتی یکشنبه. ملی مرکز طوفان هشدار داده بود که "تهدید سه گانه از خطرات" از جمله بارش سنگین و جاری شدن سیل مخرب بادها و خطرناکی بالا گشت و گذار.

دورتر به سمت شرق و جنوب خلیج مکزیک گرمسیری طوفان گونزالو بود کاهش داد و به یک افسردگی بعد از ظهر شنبه. سیستم آورده توفانی باد به جنوب جزایر بادگیر در صبح روز شنبه. ملی طوفان مرکز همچنین هشدار داد بارش سنگین با پتانسیل برای "تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل" در این منطقه است.

در اوایل سال جاری پیش بینی از ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی بالاتر از متوسط فصل طوفان با حداقل سه تا شش طوفان در سال 2020 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن