گردهمایی 250 یا بیشتر مردم باید لغو شود با توجه به شیوع کروناویروس کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیوست مقامات بهداشتی دولت در معرفی لغو گردهمایی 250 یا بیشتر مردم در سراسر دولت خ

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیوست مقامات بهداشتی دولت در معرفی لغو گردهمایی 250 یا بیشتر مردم در سراسر دولت خواهان افزایش تلاش های دولت او به سرعت گسترش رمان coronavirus.

سیاست جدید از کالیفرنیا وزارت بهداشت خواهد بود که در اثر حداقل تا مارس, علائم اولین بار دولت صادر کرده است یک درخواست برای همه ساکنان در سراسر کالیفرنیا به اتخاذ اصطلاح "اجتماعی فاصله" اقدامات و نشان دهنده جدید حس فوریت در دولت رویکرد به مبارزه با این ویروس در یک دولت با 177 مورد تأیید.

"تغییر اعمال ما برای یک دوره کوتاه از زمان را نجات زندگی یک یا چند نفر که می دانید" Newsom در بیانیه ای گفت. "این انتخاب قبل از ما. هر یک از ما دارای قدرت فوق العاده ای به سرعت گسترش این بیماری است. نه که برگزاری کنسرت و یا رویداد جامعه می تواند داشته باشد آبشاری اثرات صرفه جویی در ده ها تن از جان و حفظ بحرانی منابع مراقبت های بهداشتی است که خانواده شما ممکن است نیاز به یک ماه از هم اکنون. مردم در زندگی ما هستند که بیشتر در معرض خطر — سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — در حال بسته همه ما به حق انتخاب است."

اندازه توصیه های بالقوه به لمس تقریبا تمام گوشه های از زندگی اجتماعی در سراسر کشور — جامعه جلسات و رویدادهای ورزشی و اجرای تئاتر.

تبلیغات

دستورالعمل جدید به طور گسترده اعمال می شود مورد نیاز است که اتخاذ شده در شهرستانهای سراسر کالیفرنیا است که در حال تلاش برای مبارزه با جامعه گسترش ویروس. تا به حال تصمیم به اجرای چنین اقداماتی شده است از چپ به اختیار از شهرستان مقامات بهداشت عمومی که فرماندار قبلا گفته بهترین مجهز به تصمیم گیری را برای جوامع خود.

در روزهای اخیر در شهرستانهای استان از جمله شهرستان سانتا کلارا, ساکرامنتو و سان فرانسیسکو منتقل شده از شدت پیگیری و ردیابی هر شناخته شده تماس تایید COVID-19 بیمار به درخواست از ساکنان برای جلوگیری از تجمع در گروه های بزرگ. برخی از استان ها هشدار داده اند افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی و دیابت, بیماری مزمن کبدی, اختلالات خونی و شرایط دیگر به در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند county health بخش را تغییر دهید زمانی که این ویروس گسترش می یابد در یک مقیاس است که باعث می شود آن را دشوار است برای ردیابی هر کسی که ممکن است به طور بالقوه در معرض این بیماری اجازه می دهد مقامات به تمرکز منابع در حفاظت از بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر امکانات بیشتر در معرض خطر است.

تدابیر جدید همچنین نشان دهنده دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این هفته به انصراف از اجتماعات بزرگ بیشتر از 250 نفر در جوامع با حداقل متوسط جامعه گسترش یافته است.

تبلیغات

کالیفرنیا توصیه می گویند حوادث کوچک در سالن های است که اجازه نمی دهد 6 پا از فضای بین مردم باید به تعویق افتاده و یا لغو شود. تجمعات مردم در معرض خطر بیماری شدید از COVID-19 باید محدود به بیش از 10.

مقامات بهداشتی دولت ارائه شده یک سری از پیشنهادات در ساخت تجمعات کمتر مستعد ابتلا به گسترش coronavirus اگر رویداد کوچک است و یا ضروری. کسانی که شامل متناوب زمان شروع به طوری که شرکت کنندگان لازم نیست همه نشان می دهد تا در یک بار محدود کردن تعداد افرادی که ایستاده در خط و اضافه کردن فضای بین مکان های که در آن مردم نشسته و یا ایستاده است.

مشورتی که حمل می کند نیروی قانون توقف کوتاه از درخواست کالیفرنیا به تغییر خود کار سفر و یا حتی برخی از عادات اوقات فراغت. سند ارائه شده توسط فرماندار دولت گفت: محدودیتی در اجتماعات بزرگ می کند "نمی شود به ضروری حمل و نقل عمومی فرودگاه سفر یا خرید در یک فروشگاه و یا مرکز."

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت که او و دیگر شهرداران در جریان شدند این طرح توسط Newsom دولت در اوایل شب چهارشنبه. در یک مصاحبه در CBS2 تلویزیون گفت L. A. خواهد دنبال کت و شلوار در محدود کردن اجتماعات بزرگ.

"ما باید Angelenos رفتن به آن مگر اینکه آنها کاملا ضروری کسب و کار گردهمایی" Garcetti گفت. "اما حتی در این مورد ما فکر می کنیم که باید از آن اجتناب کرد."

آن باقی مانده است دیده شود که آیا Newsom اواخر شب اعلام نشان دهنده حد کامل تا چه حد او مایل به رفتن به تغییر رفتار روزانه از کالیفرنیا.

دولت قوانین اعطای گسترده مقامات محلی و مقامات دولتی در زمان سلامتی یا ایمنی بحران است. پس از حملات تروریستی سال 2001 کسانی که قوانین به روز شده اجازه می دهد تا به صورت اضطراری اعلام به پاسخ به هر گونه "قریب الوقوع و تقریبی تهدید از معرفی هر مسری عفونی یا مسری بیماری, شیمیایی, عامل, غیر مسری بیولوژیک عامل سم یا رادیواکتیو agent."

فرماندار همچنین دارای قدرت تحت اضطراری دولت خدمات عمل می کنند — از جمله توانایی به دور از رسیدن به تصمیم گیری به عنوان قانون می گوید اگر او "در می یابد که مقامات محلی ناکافی است برای مقابله با شرایط اضطراری."

تبلیغات

استناد به کسانی که در اساسنامه آمده می تواند با سیاسی قابل توجهی خطر ابتلا به احتمال زیاد پایان بخشیدن به موجود کار روابط Newsom دولت به دنبال ایجاد با شهرستانها بیشتر به شدت تحت تاثیر گسترش COVID-19 موارد است.

Newsom اعلام گسترش دولت قبلی توصیه هایی برای رویداد دهندگان برای ایجاد برنامه های احتمالی در شهرستانهای بدون تایید COVID-19 موارد و آماده سازی برای لغو غیر ضروری حوادث در مقیاس بزرگ در شهرستانهای استان با تایید موارد ویروس.

فرماندار درخواست آمد ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. کیت براون از اورگان انتظار برای اعلام سفارشات جدید پرداختن به تجمع جرم اجتماعی فاصله محل کار و دیگر ایالت کاهش تلاش در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

فرمانداران در امتداد سواحل غرب را درهم در روزهای اخیر به خارج در مقابل یک مشکل رو به رشد است که به سختی قابل توجه فقط چند هفته قبل از آن.

کالیفرنیا مقامات گفته اند که این امکان وجود دارد که مسافران بین المللی به ارمغان آورد COVID-19 به دولت در ماه های ژانویه و قبل از اولین بیماران آزمایش مثبت است.

"منظورم این است که بهترین برآورد ما این است که گاهی اوقات در ماه ژانویه اما ما دقیقا خاصی گفت:" دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی.

از روز شنبه بیش از 11,000 مسافران بین المللی که به دولت بازگشت از طریق سان فرانسیسکو یا لس آنجلس فرودگاه بین المللی شد self-monitoring برای هر نشانه ای از این بیماری است.

این Newsom دولت فعال عملیات اورژانس مراکز و گفت: دولت منابع مستقر شده اند به شهرستانهای که درخواست کمک کند. فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته به حذف هر گونه محدودیت های قانونی مربوط به پاسخ تلاش.

تبلیغات

Newsom روز سه شنبه گفت که دولت او تا به حال درخواست های اضافی تست کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و شروع توزیع برخی از 21 میلیون ماسک به امکانات بهداشت و درمان از یک ذخیره دولت منابع.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب