صدها هزار نفر در L. A. شهرستان ممکن است coronavirus, مطالعه می یابد

صدها نفر از هزاران نفر از لس آنجلس ساکنان ممکن است آلوده شده اند با کروناویروس در اوایل آوریل به مراتب پیشی تعداد رسما تایید موارد بر اساس یک گزارش منتشر شده در دوشنبه.

نتایج اولیه از اولین مطالعه با مقیاس بزرگ ردیابی گسترش coronavirus در شهرستان یافت می شود که 2.8 درصد به 5.6 درصد از بزرگسالان آنتی بادی ها به ویروس در خون خود نشانه ای از گذشته و قرار گرفتن در معرض.

که ترجمه را به حدود 221,000 به 442,000 بزرگسالان که از بهبود عفونت به گفته محققان انجام مطالعه حتی اگر شهرستان گزارش شده بود کمتر از 8,000 موارد که در آن زمان.

تبلیغات

“ما نمی شناخته میزان واقعی COVID-19 عفونت در جامعه ما از آنجا که ما تنها به آزمایش افراد با علائم و در دسترس بودن آزمایشات انجام شده محدود” مطالعه رهبر Neeraj Sood, یک استاد دانشگاه USC قیمت مدرسه سیاست عمومی در بیانیه ای گفت:. “این برآوردها همچنین نشان می دهد که ما ممکن است مجبور به دوباره کالیبره بیماری مدل های پیش بینی و تجدید نظر بهداشت عمومی استراتژی.”

این نتایج اولیه از L. A. شهرستان آمده سه روز بعد از محققان دانشگاه استنفورد گزارش داد که coronavirus به نظر می رسد به گردش خیلی بیشتر به طور گسترده ای در شهرستان سانتا کلارا از آنچه قبلا تصور.

استنفورد تیم تخمین زده است که 2.5 درصد به 4.2 درصد از شهرستان سانتا کلارا ساکنان دارای آنتی بادی به کروناویروس در خون خود در اوایل ماه آوریل است.

هر چند در این شهرستان گزارش شده بود حدود 1,000 موارد در اوایل ماه آوریل محققان دانشگاه استنفورد تخمین تعداد واقعی بود 48,000 به 81,000 یا 50 تا 85 برابر بیشتر است.

تبلیغات

سانتا کلارا مطالعه استخدام در اطراف 3,300 شرکت کنندگان از رسانه های اجتماعی است که مطرح شده است و برخی از نگرانی هایی است که این نتایج ممکن است نماینده شهرستان به عنوان یک کل. محققان تنظیم شده به داده های خود را به حساب برای این مشکل است.

مطالعه تشکیل شده بود متفاوت در لس آنجلس; شرکت کنندگان انتخاب شدند و از طریق یک شرکت تحقیقات بازار به نمایندگی از آرایش از شهرستان. شهرستان و USC محققان قصد تکرار این مطالعه هر دو تا سه هفته برای چند ماه به منظور پیگیری مسیر ویروس گسترش یافته است.

هر دو شهرستان استفاده سریع آنتی بادی آزمایش عرضه شده از لیگ برتر بیوتکنولوژی یک مینیاپولیس-بر اساس شرکت است. آزمون هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط FDA اگر چه دولت فدرال اجازه می دهد برای آزمایش مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر بهداشت عمومی.

تبلیغات

به عنوان آنتی بادی آزمایش همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي افزایش یافته است در برجسته, بنابراین بیش از حد نگرانی در مورد دقت بیش از نتایج.

L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت هشدار داد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هفته گذشته در برابر تفسیر نتایج حاصل از این آزمون ها “تا زمانی که داده های اضافی خود بهترین استفاده را به دلیل نگرانی از هر دو منفی کاذب و مثبت کاذب نتایج.”

با این وجود آنتی بادی آزمایش به طور فزاینده تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در پاسخ به کروناویروس زیرا آنها می تواند به طور بالقوه نشان می دهد میزان واقعی این ویروس برسد و بنابراین می تواند روشن چگونه نزدیک جمعیت است که برای دستیابی به گله ایمنی است که در آن مردم به اندازه کافی به برخی از درجه ایمنی به ویروس است که آن را دشوار می شود برای عفونت به گسترش است.

این آزمون همچنین می تواند به ارائه یک تصویر دقیق از چگونگی کشنده این ویروس است. در حال حاضر میزان مرگ و میر بر اساس تعداد تایید عفونت, اما بالاتر تعدادی از عفونت و کاهش نرخ مرگ و میر.

تبلیغات

“اگر این نتایج نشان می دهد که خطر مرگ در میان کسانی که با عفونت از آنچه قبلا تصور, تعداد COVID مربوط به مرگ و میر در هر روز همچنان به کوه برجسته نیاز برای ادامه شدید پیشگیری و کنترل تلاش های” دکتر گفت: Paul Simon ارشد علوم افسر در L. A. County وزارت بهداشت و شرکت سرب در مطالعه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>