صدها نفر در بلدوین تپه در سمت چپ و بدون قدرت برای بیش از 24 ساعت

قطع برق در بلدوین تپه سمت چپ بیش از 500 خانوار بدون برق از اوایل بعد از ظهر جمعه با توجه به لس آنجلس وزارت آب و برق.

قطع که بر منطقه ای در جنوب, Jefferson, بلوار و شرق La Cienega بلوار آغاز شد در حدود 1 بعد از ظهر جمعه بود و هنوز هم در حال انجام به عنوان 4 p. m. روز شنبه, ابزار, سخنگوی کارول تاکر گفت. از دست دادن قدرت در ابتدا تحت تاثیر 875 مشتریان و هنوز هم یک مشکل برای 530 که از بعد از ظهر شنبه.

نا امید ساکنان را آغاز کرده بود به فلفل سیاستمداران با سوالات و شکایات در توییتر. ریکاردو مارکز که زندگی در این محله گفت: DWP نمایندگان نگه داشته بود هل دادن به عقب زمانی که در قدرت بود و به احتمال زیاد بازگشت.

مارکز گفت: مواد غذایی خود را به حال خراب چون “من به اندازه کافی یخ چون من فکر کردم این بود که فقط چند ساعت.”

تبلیغات

او به ویژه نگران در مورد افراد مسن همسایه به خصوص کسانی که به زبان انگلیسی صحبت کنید. “ما از نوع فقط هیچ جناس در نظر گرفته اند تا در تاریکی چپ بدون هر گونه اطلاعات” مارکز گفت.

تاکر گفت: مشکل این بود که به ترسیم یک زیر زمین مدار. زیرزمینی تجهیزات تمایل به نگاهی دیگر به تعمیر “از آنجا که آن را سخت تر برای پیدا کردن که در آن مشکل واقعی است,” او گفت:.

“آنها تا به حال به در و جایگزینی کابل و وجود دارد مقدار زیادی از پیرایش به انجام” تاکر گفت.

ابزار تخمین زده می شود که قدرت خواهد بود دوباره بازسازی شد حدود 6 p. m. روز شنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>