یک ستاره برادوی و #SunshineSongs آوردن دبیرستان موزیکال تئاتر به صفحه نمایش کوچک

بزرگنمایی این تصویر Laura Benanti انجام در نیویورک سیتی در سال 2016. او به تازگی خواسته دانش آموزان

توسط MINERALNEWS در 27 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

Laura Benanti انجام در نیویورک سیتی در سال 2016. او به تازگی خواسته دانش آموزان دبیرستانی برای ارسال ویدئوها از موسیقی خود را اجرای تئاتر پس از بسیاری از آنها لغو شد. Gustavo Caballero/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Gustavo Caballero/گتی ایماژ

مدارس تعطیل هستند و موزیکال در حال لغو سراسر کشور به دلیل coronavirus نگرانی.

تئاتر کودکان و نوجوانان در حال حاضر هیچ مخاطبان به نمایش گذاشتن تعداد آنها کار کرده ام در برخی از ماه ها و حتی سال.

آنها نمی خواهد که مخاطبان زنده برای هم بودن اما برادوی ستاره Laura Benanti که برنده جایزه تونی در سال 2008 برای عملکرد خود را در کولی, می خواستم به, دانش آموز نوازندگان بهترین چیز بعدی — مخاطبان آنلاین.

او با قرار دادن تماس در روز جمعه.

"من فقط تصمیم من در رسانه های اجتماعی و تشویق این هنرمندان جوان به من ارسال ویدئوها از آنها انجام از خود منزوی خانه" Benanti می گوید NPR. "و بسیاری از آنها قادر به ارسال نهایی خود را در لباس تمرین یا تمرین است که آنها قادر به انجام این کار قبل از خود را نشان می دهد رو لغو شد."

پدر و مادر و بازیگران جوان در حال ارسال ویدئوها از تمرینات و در خانه اجراهای به Benanti در توییتر با استفاده از هشتگ #SunshineSongs.

Benanti شده است retweeting برخی از آنها به او 146,000 پیروان توییتر. دیگر افراد مشهور رو در عمل بیش از حد: همیلتون خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا وعده داده شده به سازمان دیده بان. و بازیگر جنیفر گارنر ساخته شده یک Instagram درخواست "به Elsas و Matildas; به ویلی Lomans و Romeos" برای نشان دادن و برچسب #heyjenlookatme به عنوان به خوبی.

پاسخ بوده است طاقت فرسا. بنابراین بسیاری از مردم در حال برچسب زدن Benanti با فیلم های خود را که او قادر نیست پاسخ همه آنها. پاسخ رشد کرده و از دانش آموزان به تئاتر کودکان و نوجوانان در تمام سنین است.

"آن درست شده واقعا فوق العاده برای دیدن همه این پست ها ریختن و می دانم که آن را آوردن شادی بسیار به بسیاری از" Benanti می گوید. "و این که اگر چه این بچه ها فوق العاده نا امید که آنها قادر به انجام برای مخاطبان زندگی می کنند آنها در حال حاضر گرفتن مخاطبان از طریق رسانه های اجتماعی."

Benanti می داند که چقدر مهم دبیرستان و تئاتر به بازیگران جوان. او می گوید: تجربه خود را یک "نجات دهنده زندگانی."

و او می گوید NPR که او وعده داده او را به تماشای فیلم ها. "من فکر می کنم به طور کلی احساس است که من از آن است که چگونه مرتکب این بچه ها چگونه باز دل آنها چگونه صادقانه آنها هستند. ... و من عاشق دیدن چقدر این بچه ها مراقبت."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن