امید به نجات خدمات پستی, مردم عجله به خرید تمبر

بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده خدمات پستی کامیون هستند اندود شده تا در ساحل میامی, فلوریدا. آژانس می گوید بدون کمک مالی اضطراری از کنگره آن را می تواند اجرا از پول در ماه. Lynne Sladky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Lynne Sladky/AP

هزاران نفر را گرفته به رسانه های اجتماعی در چند روز گذشته در حمایت از ایالات متحده خدمات پستی. با آژانس دچار مشکل مالی با توجه به کروناویروس بحران کاربران توییتر در حال تشویق دیگران به خرید تمبر به عنوان یک راه نجات برای محاصره آژانس.

از آنجا که بحران آغاز شد, خدمات پستی کسب و کار است چهار. پست با حجم کاهش یافته است تقریبا یک سوم و آژانس در حال طرح ریزی یک 13 میلیارد دلار کسری برای سال. به عنوان یک نتیجه, خدمات پستی است درخواست نمایندگان مجلس برای تا آنجا که 89 میلیارد دلار تزریق پول نقد به آب و مالی طوفان.

اما رئیس جمهور تهمت مخالف است. با توجه به واشنگتن پست رئیس جمهور تهدید به وتو 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته کمک یا مراقبت عمل می کنند اگر آن را ارائه بودجه به قید وثیقه پستی آژانس.

که ناراحتی برخی از افراد مانند Bill Prady که می گوید ایالات متحده خدمات پستی کمک کرد راه اندازی تلویزیون خود را حرفه ای.

Prady اول نوشتن گیگ بود اسکریپت برای ظاهر Muppet شخصیت Rowlf سگ در خدمات پستی کنفرانس مطبوعاتی در مورد گزش سگ.

او رفت و به نوشتن برای محبوب پخش کمدی و ایجاد The Big Bang Theory.

“در یک معنا من می توانم اعتبار حرفه ای تمام من به آنها [خدمات پستی] و آن لحظه بنابراین این می تواند یک راه آنها را پرداخت” گفت: Prady.

جینا Dewar, یک استاد دانشگاه نوادا در رنو نیز ناگهان زمانی که او شنیده اخبار در مورد خدمات پستی.

“من بلافاصله فقط از نوع من فک کاهش یافته است به زمین به دلیل آن را چنین اساسی خدمات به جامعه” گفت: Dewar. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که شما فکر می کنید خواهد [محو] قبل از آن و پس از آن نوع فقط یک لحظه تکان دهنده برای شنیدن چیزی که نوشته شده به قانون اساسی ما ممکن است رفتن به دور.”

بنابراین او رفت و حاضر به منظور تمبر از USPS سایت در روز دوشنبه. اما بعد از چند ساعت این صفحه را نمی خواهد بار. او نمیفهمد سایت رو غرق حجم سفارشات.

بعد از آن روز Dewar کردم از طریق سایت را در صفحه سفارش و قادر به خرید یک ورق قلب تمبر.

درک Bauman گفت: او به عنوان بسیاری از تمبر به عنوان او می تواند خرید فوق العاده چند ورق از JFK با مضمون ، Bauman, یک افسر پلیس بازنشسته که در سینسیناتی استفاده می شود به جمع آوری تمبر به عنوان یک بچه.

خود را نگرانی اصلی این است که اگر خدمات پستی می شود کاهش یا می رود و سپس مردم در سخت برای رسیدن به مناطق ممکن است قادر به ارسال و دریافت پست الکترونیکی به راحتی.

“توانایی ارسال و دریافت ایمیل به هر آدرس در ایالات متحده-من فقط نمی دانم که بخش خصوصی خواهد بود مایل و یا قادر به انجام این کار در یک راه مقرون به صرفه” او گفت:.

باومن می گوید که او را خوشحال شده به حمایت از رسانه های اجتماعی برای خدمات پستی.

“من حدس می زنم مثبت غذای آماده از آن است که شما ببینید ابراز حمایت اداره پست از مردم آمریکا گفت:” باومن. “من فکر می کنم که صحبت می کند جلد است.”

Prady می بیند مردم به خرید تمبر به عنوان یک لحظه نادر از اقدام مثبت در یک بیماری همه گیر است که در غیر این صورت او ساخته شده او را احساس می کنم تا حدودی “درمانده است.”

“بسیاری از ما فقط مرتب کردن بر اساس به دام افتاده در خانه های ما بود اما یک چیز واقعا ساده” Prady گفت. “اداره پست کوتاه در پول وجود دارد بطرز شگفت انگیزی آسان راه برای گرفتن پول به اداره پست: خرید تمبر. اگر شما تمام بزرگسالان در امریکا, و اگر همه آنها خریداری 10 دلار ارزش تمبر پستی, شما در میلیاردها.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im