شاه ماهی تخم مرغ سادگی بخشی از مواد غذایی سنتی پروژه

KETCHIKAN, Alaska – روز دوشنبه بعد از ظهر و قبل از هر بزرگ و قطرات باران سقوط کرد کچیکان جامعه هند نقل مکان کرد و چند زرد-نوار موانع و باز پارکینگ خود را در Stedman و Deermount خیابان به یک خط از اتومبیل های که کشیده گذشته Stonetree کلینیک دامپزشکی جایی که آنها منتظر سالانه KIC شاه ماهی, تخم مرغ سادگی برای شروع است.

این رویداد بخشی از KIC ابتکار برای دریافت غذا های سنتی به مردم بومی آلاسکا و همراه با کمک بسیاری از داوطلبان در جامعه و کچیکان اداره پلیس که به کارگردانی ترافیک در اطراف این رویداد KIC قادر به خدمت 600 نفر هر کدام با 10 تا 15 پوند کیسه شاه ماهی تخم مرغ در شوکران شاخه.

حدود 15 داوطلبان و KIC کارکنان اداره یک خط تولید که مستقر شد به عقب اموال و دور از منظقه موقعیت وانت. داوطلبان در خط کمرنگ شوکران شاخه به یک اندازه کوچکتر تا زمانی که آنها می تواند به کوچک پلاستیکی کیسه های مواد غذایی. شاه ماهی کوچک یا چسبیده به hemlocks و یا جمع آوری شده در ژله مانند شمع.

در پارکینگ و همراه Deermount خیابان یک زن و شوهر KIC کارکنان اداره اطلاعات مجموعه نقطه جایی که آنها جمع آوری نام و چگونه بسیاری از اعضای خانواده آنها تهیه شد. پس از اطلاعات جمع آوری شده یک KIC داوطلب تحویل محصول نهایی یا از طریق یک موتور خودرو پنجره یا به طور مستقیم به تنه. یک خط از عبور و مرور پس از رسیدن بر پا شد و همچنین خدمت در آن محل.

شاه ماهی و تخم مرغ یافت می شوند در نزدیکی جزیره تخم مرغ توسط هوارد “Howie” والکات از Klawock. حدود چهار سال پیش والکات که بخشی از آلاسکا, شاه ماهی تخم ریزی-در-کلپ پوند شیلات, محفوظ است چند تا از کلپ تخت برای کچیکان هندی جامعه تازه تاسیس شاه ماهی, تخم مرغ سادگی. به جای اشنه دریایی والکات به دنبال آلاسکا سنت های بومی و استفاده شوکران شاخه. در طول تخم ریزی زمانی که شاه ماهی ها منتشر شده به قلم خود را کوچک چسبیده به spikey شوکران شاخه فقط به عنوان نشانی از آن را به کلپ پره. والکات مسئول است برای اولین بار نیمی از فرایند که در آن او برداشت شوکران, شاخه, گیر افتاد, شاه ماهی, پوند کوچک و در نهایت کمرنگ شوکران با شاه ماهی تخم مرغ رشد کرده به آن را برای حمل و نقل آسان کردن POW.

در آلاسکا مادری, فرهنگ, شاه ماهی, تخم مرغ, سیگنال آمدن بهار و سالانه بازگشت شاه ماهی است که جشن های شاه ماهی تخم مرغ را با یکی دیگر. KIC داوطلب Trixie بنت توضیح داد که چگونه شاه ماهی, تخم مرغ مانند سایر غذا های سنتی و اتصال بومیان آلاسکا به یکدیگر گذشته خود و به اقیانوس.

“این به ما یادآوری می کند که ما که هستیم” بنت گفت. “من واقعا خوشحالم KIC رهبری ساخته شده است که فعالیت های این اطراف ما غذاهای یک اولویت است.”

روز یکشنبه بنت سفر به شاهزاده ولز جزیره روی یک اینتر-جزیره کشتی اقتدار کشتی با مسطح کامیون و تریلر در دو به جمع آوری پوند. در همان سفر در سال های گذشته او بازگشت به کچیکان با حدود یک بن شاه ماهی تخم مرغ است. در این سال تخم ریزی بسیار بزرگتر از سال های گذشته و او بازگشت و با هفت بزرگی 4 پا با 4 پا سطل پر از شاه ماهی کوچک در hemlocks.

با کوچکتر شیلات بازده در سال های گذشته و قبل از این محدودیت با توجه به این رمان coronavirus همه گیر KIC عمل به سادگی از یک کامیون مسطح و فقط ارسال های ساده برای جامعه در Facebook. اما با بهداشت مقرر و نگرانی برای رفاه کارکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان مکان های KIC خدمات اجتماعی مدیر لین Quan با تیم همراه از کارکنان و داوطلبان ایجاد شده و اقدامات ایمنی اضافی و راه اندازی یک منظقه انتخاب کنید در KIC پارکینگ.

“همه فقط همکاری و آن را به نوعی بی سابقه همکاری میان ادارات ما را به مطمئن شوید که این چیزی که رفت و بدون دردسر به خصوص با COVID-19 نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و مطمئن شوید کارکنان و داوطلبان و جامعه امن هستند در حالی که ما این کار را بکنید زیرا در حالی که بعید است که کسی ممکن است COVID-19 از مواد غذایی ما در حال توزیع مواد غذایی به یک جمعیت آسیب پذیر است بنابراین ما در حال گرفتن هر احتیاط ممکن است به مطمئن شوید که ما قرار نیست هر کسی در خطر است.”

هر داوطلب کار کرده است که این رویداد دریافت سلامت صفحه نمایش. Quan انجام غربالگری سلامت در هر داوطلب با در نظر گرفتن درجه حرارت خود را و پس از یک پرسشنامه علائم مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19.

“من سند است که برای ما کارکنان پزشکی به بررسی فقط به مطمئن شوید که ما در حال سوال مردم در مورد اگر آنها با داشتن هر گونه علائم هر سرفه هر تب باید آنها تا به حال هیچ گونه ناراحتی خود را با طعم و مزه و بو و امیدوارم آنها با داشتن هر یک از این بیشتر نهفته علائم” Quan گفت. “ما فقط ورزش احتیاط در هر مرحله از راه است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

وبسایت های کوان همچنین سازمان سه وانت برای حمل 130 کیسه های شاه ماهی تخم مرغ به سه جداگانه در مکان های از راه دور در این جزیره است.

“لی والاس و کیپ فاکس داوطلبانه زمان به تحویل درب به درب در Saxman فقط تا مردم مجبور به بیرون آمدن و خطر در معرض بودن و بودن در مکان های عمومی,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im