شنیدن جریان برای اوکلاهما مرد متهم در دانش آموزان و میر

نورمن, Okla. - یک اوکلاهما مرد وارد در دادگاه روز شنبه برای یک جلسه مقدماتی در اتهام قتل به اتهام رانندگی با و

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

نورمن, Okla. - یک اوکلاهما مرد وارد در دادگاه روز شنبه برای یک جلسه مقدماتی در اتهام قتل به اتهام رانندگی با وانت خود را به یک دبیرستان متقابل کشور تیم در حومه شهر اوکلاهما به قتل سه نفر از اعضای.

حداکثر Leroy Townsend, 57, چهره سه فقره قتل درجه دوم در کلیولند شهرستان دادگاه منطقه برای فوریه و میر ناشی از Yuridia مارتینز, 16, راشل فریمن 17 و Kolby Crum, 18 در مور. او نیز به اتهام ترک صحنه تصادف منجر به مرگ و خروج از صحنه تصادف با جراحت.

پنج تن دیگر از اعضای صلیب کشور تیم مجروح شدند که پلیس می گویند تاونسند رانندگی نزدیک به 80 مایل در ساعت (129 kph) در 25 مایل (40 کیلومتر) منطقه عبور دو خط از ترافیک بر روی پیاده رو و سقوط کرد دونده خارج مور دبیرستان.

تاونسند قبلا التماس کرد گناه نیست به درجه اول قتل نفس در مورد قبل از دادستان منطقه گرگ Mashburn به روز رسانی اتهامات این ماه به قتل درجه دوم.

"او تا به حال شدید بی توجهی به زندگی انسان" Mashburn گفته آسوشیتد پرس یک روز پس از به روز رسانی اتهامات عنوان شده علیه. "من فکر نمی کنم او مراقبت چه کسی یا چه چیزی او رسید."

Mashburn همچنین اشاره کرد که در حالی که هر دو در درجه اول قتل شبه عمد و قتل درجه دوم حمل بالقوه زندگی در زندان حداقل حکم برای اتهام قتل 10 سال است و حداقل برای قتل نفس حساب خواهد بود و چهار سال است.

Mashburn اخراج یک رانندگی تحت تاثیر الکل مسئول گفت: سم شناسی آزمون موفق به نشان می دهد که تاونسند شد بالاتر از حد قانونی .08 الکل خون محتوا.

روز قبل از سقوط تاونسند در 29 ساله و پسر کشته شد در چند تصادف خودرو در مور.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب