سلامت و یا چک ؟ Coronavirus نیروهای برخی از L. A. کارگران به انتخاب

ترزا ترجو صرف دو دهه گذشته رفت بین شغل در L. A. مرکز کنوانسیون و ورزشگاه طفره زن. کار خود را به عنوان یک barista و یک متصدی بار به عنوان منبع اصلی درآمد برای خانواده اش که شامل او 7 ساله پسر که ترس سراسر coronavirus باید به طور پیوسته رشد کرده است.

برای Trejo, 46 اثر وقوع ضربه سریع دو هفته پیش هنگامی که او محل توقیف و ساعت قطع شد به طور نامحدود وادار کردن او به فایل برای بیکاری. مانند دیگر آمریکایی ها که ندارد یک کار از صفحه اصلی گزینه ترجو پیدا است که این ویروس خواهد شد به طور نامتناسبی تحت تاثیر کسانی که معیشت بستگی روزانه تعامل انسان.

“این اولین بار در زندگی من است که من به معنای واقعی کلمه هیچ کار و من نمی دانم وقتی که من رفتن” او گفت:. ترجو خانواده برخی از پول پس انداز, اما او نمی داند که چه خواهد آخرین. او امیدوار است که اتحادیه می تواند کمک کند.

ترجو یک مادام العمر ریویرا و خانواده اش زنده در کالیفرنیا, شهرستان که آبشار در لس آنجلس به اجرای یک مهلت قانونی عطف به ماسبق بدون خطا اخراج برای ساختمان های مسکونی و تجاری. اندازه گیری یکی از بسیاری از به منظور کمک به کاهش بار مالی که در اثر شیوع کروناویروس باعث خواهد شد.

اما برای آینده و اضطراب حاکم است. نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود و ماه پیش در مرکز شهر L. A. در مرکز کنوانسیون لغو شده یا به حالت تعلیق در تصمیم گیری است که باعث ایجاد یک اثر موج دار شدن در, سازمان, شرکت کنندگان, فروشندگان و کارگران مانند ترجو. و با لیگ اصلی بیس بال تاخیر در شروع سال 2020 فصل برای حداقل دو هفته که مشخص نیست که ورزشگاه طفره زن دوباره باز خواهد شد.

تبلیغات

“من احساس نمی امن. من نمی دانم برای چه مدت شما قادر به زنده ماندن.”

در حالی که کارگران مانند ترجو در حال از دست دادن مشاغل و ساعت, دیگران, چهره متفاوت وخیم چالش: نشان می دهد به کار می کنند اما خطر سلامت خود را.

لورا Pozos, 58, مشغول به کار در مک دونالد در شرق لوس آنجلس برای چهار سال تنها منبع درآمد را برای او فراهم است ،

تبلیغات

در زمان او نیز وظیفه تمیز کردن دستشویی. اگر چه او گفته شده است برای شستن دست های خود را پس از بازگشت به آشپزخانه, دستکش, همیشه ارائه شده او گفت:. رستوران کارگردانی سوالات به شرکت مک دونالد بود که بلافاصله نظر در دسترس نیست.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت مراجعه کننده به مواد غذایی سریع کارکنان به عنوان کارگران ضروری که بیشتر آمریکایی ها به نوبه خود به در خانه تحویل مواد غذایی و مواد غذایی سریع گزینه.

اما تعدادی از مک دونالد کارگران در سراسر کشور از جمله Pozos, باور این شرکت انجام می شود کمی برای محافظت از کارکنان به عنوان ترس بیش از این ویروس رشد.

آشپز و صندوقداران در دو شرکت مک دونالد فروشگاه در سن خوزه و لس آنجلس رفت و در حمله هفته گذشته پس از ساعت ها قطع شد و تقاضا برای بهداشت و ایمنی حفاظت مانند تهیه دستکش و عفونی گفته می شود رفت و نادیده مبارزه برای 15 گروه دفاع از کارگران حمایت در بیانیه ای گفت.

در بیانیه روز شنبه, مک دونالد رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جو Erlinger گفت: این شرکت مشغول به کار بود با franchisees برای اجرای “اقدامات احتیاطی اضافی برای حفاظت از رفاه مشتریان و خدمه و جوامع است.”

که شامل افزایش سطح تمیز و بهداشتی در سراسر رستوران Erlinger گفت.

در علاوه بر این به پتانسیل حقوق از دست رفته Pozos گفت: بزرگترین ترس در حال آمدن است به تماس با کسی که ممکن است ویروس انقباض آن و سپس انتقال آن بر روی خانواده اش.

“چه اتفاق می افتد به بقیه از ما؟”

تبلیغات

بسیاری از کسانی که ترس برای سلامت خود را در کار باید با تکیه بر قضاوت خود را برای محافظت از خود.

لیندا ولدیویا یک راننده برای بارگذاری اغلب فراهم می کند و به و از فرودگاه بین المللی لس آنجلس — سر چشمه به صورت بالقوه در خطر است.

به عنوان ترس بیش از coronavirus افزایش یافت, در هفته های اخیر ولدیویا نشده در نظر گرفته شده توقف کار او سوار کرایه ها تنها منبع درآمد او که اغلب نیاز به او را برای قرار دادن در ساعت های طولانی. او با تمرکز بر چگونه برای محافظت از خودش و مسافران با خرید مواد ضد عفونی کننده کرم و دستمال و اسپری برای تمیز کردن در حد مرگ.

خرید بیرون آمدن از جیب خود و نمی بازپرداخت توسط شرکت. اما او می خواهم به جای صرف پول بیش از قرار دادن خودش در خطر است.

“ما در حال گرفتن شدید احتیاطی هر زمان ما به سوار شدن به یک مسافر” او گفت: به عنوان Lyft و رانندگان در سراسر کشور همچنان خواستار حمایت بهتر. “این یک راز نیست ما در خطر بالاتر است.”

کار تحلیلگران می گویند که با زور زدن به اقتصاد این ویروس در معرض چه آسیب پذیر بسیاری از کارگران هستند و نه تنها کسانی که زندگی می کنند به چک چک.

“این واقعا نشان می دهد که چگونه کمی شبکه امنیت اجتماعی وجود دارد و چگونه نزدیک به استخوان همه چیز برای افراد بالا و پایین خط” گفت: توبی Higbie استاد مطالعات کار در UCLA.

“این کار به طور مساوی توزیع شده در سراسر نژادها و جنسيت” Higbie اضافه کرد که آن است که اغلب زنان و مردم رنگ که به احتمال زیاد به تحمل بار.

تبلیغات

سه هفته قبل از رئیس جمهور توصیه آمریکایی ها به ماندن در خانه به عنوان coronavirus در سراسر کشور و قبل از کالیفرنیا بودند به صراحت دستور به انجام این کار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک سوال مطرح شده برای اولین بار: چه آن را مانند اگر شما نمی تواند رفتن به محل کار یا مدرسه ؟ آیا شما آماده برای زندگی قطع?

اما این سوالات دور بر توانایی افراد در ارتباط از راه دور به منظور به کار نگه دارید و به ادامه زندگی است. در روز قبل از یک واقعیت جدید در مجموعه کارگران که نمی تواند استطاعت به ماندن در خانه بودند به ظاهر معاف از گفتگو و دستورات از بالا.

یک Marist نظرسنجی انجام شده در مارس 13 و 14 برای NPR و PBS یافت می شود که 18 درصد از بزرگسالان مورد مطالعه در حال حاضر گذاشته شده و یا دیده می شود کاهش ساعت کار. در میان خانوارهای با درآمد کمتر از $50,000, 25% دیدم ساعت قطع و یا از دست دادن شغل.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: تعدادی از افراد تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری رسیده بود 80,000 در یک روز هفته گذشته افزایش تصاعدی از گذشته به طور متوسط روزانه حدود 2000.

Higbie اشاره به رکود بزرگ دهه 1930 و رکود بزرگ سال 2008 به عنوان نمونه از عمده اجتماعی اختلالات است که در ادامه به احساس می شود سال بعد توسط کسانی که زندگی می کنند “و نزدیک به لبه.”

“تنها راه همبستگی است,” او گفت:.

کارگران در سراسر شهرستان راه اندازی کرده اند GoFundMe صفحات به جمع آوری کمک مالی برای همکاران به عنوان ساعت رسید و دستمزد فروکش. قبل از L. A. شهرستان بخشنامه به تمام غیر ضروری کسب و کار کتابفروشی محلی کارگران در پاسادنا دریاچه نقره ای و غرب هالیوود با هم متحد به منظور بالا بردن وجوه در حالی که کارکنان در یک بیمار از, خودداری از کار به منظور حفظ سلامت خود.

دیوید توماس یکی از این کتابفروشی کارکنان گفت که او می تواند تکیه بر پدر و مادر خود را برای حمایت اگر شرکت نمی خواهد به او مرخصی استعلاجی. اما او نگرانی برای دیگران.

“مردم دیگر مجبور به پرداخت اجاره آنها صورتحساب. ما امیدواریم که این فروشگاه همچنان به حمایت از ما اگر آن را ندارد, تعطیل است,” او گفت:.

در موارد دیگر خانواده ها shouldering کلیت بار با هم.

Yamilech Trujillo, 21, با این نسخهها کار در یک هتل در مرکز شهر لس آنجلس است. مادر او خانه دار وجود دارد و ناپدری او را یک متصدی بار در یک رستوران. کل خانواده رو از دست دادن کل حقوق و دستمزد.

Trujillo می گوید که نرخ اشغال در هتل رفته قابل ملاحظه ای پایین و او و همکاران او را’ ساعت قطع شده است به طور قابل توجهی. هنوز هم او را در تلاش برای ماندن مثبت بوده و تقویت شده توسط تلاش های او, union, Unite Here محلی 11 که هماهنگ کارگاه های آموزشی برای آموزش کسانی که در مواجهه با بیکاری است.

“این یک مقدار زیادی را در, اما ما به وحشت نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر