Harvey Weinstein دادگاه: حافظه متخصص و UC Irvine, پروفسور الیزابت Loftus شهادت برای دفاع

روانشناس الیزابت Loftus شهادت برای دفاع در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه جمعه تخمگذار, چگونه حافظه می تواند تبدیل به تحریف در طول زمان است.

Loftus, یک استاد برجسته در دانشگاه UC Irvine, به نظر می رسد به عنوان شاهد متخصص در بیش از 300 محاکمه و شهادت در تعداد بالا مشخصات سوء رفتار جنسی و قتل از جمله کسانی که از O. J. Simpson, Ted Bundy و افسران متهم در رادنی کینگ ضرب و شتم. او همچنین مشورت در دادگاه ها از مایکل جکسون و بیل کازبی.

او به طور معمول شهادت دادند که خاطرات تبدیل می شود و آلوده و در برخی موارد کاملا نادرست است.

Loftus گیر به مشابه روایت در شهادت او جمعه هر چند او مجاز به صحبت در مورد مسائل حافظه وابسته به تعاملات جنسی. او توضیح داد که بسیاری از عوامل می تواند منجر به تضعیف و یا به طور کامل خاطرات ساخته شده از جمله برخی از درمان با تکنیک های رسانه ای و بازجویی های اجرای قانون است.

تبلیغات

“False خاطرات یک بار ایجاد شده — یا از طریق اطلاعات غلط و یا اگر این مطرح فرآیندهای — می توان با تجربه با یک معامله بزرگ از احساسات مقدار زیادی از اعتماد به نفس و بسیاری از جزئیات حتی اگر آنها در حال false” لوفتوس به هیئت منصفه گفت.

Loftus’ شهادت می تواند مهم در یک مورد است که به شدت متکی بر حافظه از شاکیان برخی از آنها ادعا Weinstein حمله و آنها را از چندین سال پیش.

در حالی که بر روی پایه Weinstein شاکیان را باید گاهی اشتباه تاریخ یا اطلاعات خود را از اتهام ضرب و جرح است که غیر معمول نیست برای قربانیان خشونت های جنسی با توجه به تروما ،

شش زن که شهادت در برابر Weinstein که چهره پنج فقره تجاوز جنسی و زندگی در زندان اگر محکوم کرد. دادستان استراحت مورد آن در روز پنج شنبه.

تبلیغات

وکلای مدافع در روز پنج شنبه با اشاره به این که شاکی لورن جوان قبلا گفته محققان او کشیده و درب حمام هتل Weinstein گفته می شود به دام افتاده در هر چند او شهادت دادند به خلاف.

“من مسدود کردن برخی از خاطرات از آنجا که من تا به حال چنین تجربه آسیب زا” جوان 30 گفت: هیئت منصفه. جوان گفت که زمانی که او برای اولین بار صحبت از محققان او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع درمان است که به او کمک کرد تا حل و فصل او تروما در سراسر حمله و به یاد داشته باشید آن را با وضوح بیشتری.

روز جمعه Loftus گفت که در حالی که وجود دارد بسیاری از انواع درمان موثر متخصصان سلامت روانی گاهی اوقات ممکن است فشار مشتریان خود را به تولید بیشتر حساب که می تواند منجر به ساخت ناخواسته و یا اعوجاج از خاطرات.

Loftus ذکر او شناخته شده ترین پژوهش “در مرکز خرید” که نشان داد که از طریق یک سری از مصاحبه های افراد می تواند ناشی از به یاد داشته باشید که آنها تا به حال یک بار بدست از دست رفته در یک مرکز خرید به عنوان کودکان و نجات توسط یک غریبه حتی اگر این رویداد اتفاق افتاده است.

Loftus “تحقیقات استفاده شده است برای بی اعتبار ساختن سوء بازماندگان’ شهادت در دادگاه و همچنین منجر به الزامات سختگیرانه تر برای استفاده از بازیافت خاطرات در محاکمات است. درمانگران و دانشگاهیان بر این باورند که حافظه سرکوب طبیعی بقا روش همچنان به اعتراض خود مبنی بر این پدیده است.

به غیر از یک مورد او منحصرا شهادت برای دفاع از 1970s. در طول عبور-معاینه Loftus گفت که او به طور معمول هزینه $600 ساعت برای کار خود را در موارد.

برخی از روانشناسان که به مطالعه حافظه و تروما مخالفت با چگونه Loftus فریم او برنده جایزه تحقیقات در دادگاه رقیب که شهادت او در موارد اتهام سوء رفتار جنسی گرایش به یک طرفه و ناقص و دارای پتانسیل برای گمراه کردن هیئت منصفه.

بررسی تحقیقات نشان می دهد که 2 ٪ تا 10 ٪ تجاوز جنسی به اتهامات نادرست به گزارش ملی خشونت جنسی مرکز منابع. بسیاری از این مطالعات غیر قابل اعتماد هستند هر چند به دلیل ناسازگاری و تناقض در روش های مورد استفاده برای ارزیابی داده ها.

تبلیغات

تمام خاطرات ناقص و ناقص و تمایل به محو شدن در طول زمان است. یک قربانی تروما ممکن است به اشتباه به یاد برخی از جزئیات این رویداد مانند رنگ یک مهاجم و یا چگونه او کردم که آن شب به خانه.

اما مردم تقریبا همیشه به یاد داشته باشید که طرح کلی و یا “جان کلام” از آنچه اتفاق افتاده است به گفته روانشناسان.

روز جمعه منهتن دستیار Dist. Atty. جوآن Illuzi-Osborn فشرده لوفتوس در مورد این موضوع.

“است که آن نیز درست می گویند پس از گذشت زمان … برخی از محیطی جزئیات ممکن است از دست داده اما core حافظه باقی خواهد ماند،” Illuzi-Osborn پرسید.

“به طور کلی آن را به باقی می ماند قوی تر” لوفتوس پاسخ داد. “باید آن را محو به حدی … و به طور بالقوه مستعد ابتلا به برخی از آلودگی.”

“اما بسیار کمتر درست است؟” Illuzi-Osborn گفت.

“من بسیار کمتر” لوفتوس پاسخ داده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر