هائیتی مقامات می گویند 15 کودک فوت در محل اقامت آتش

PORT-AU-PRINCE Haiti – آتش سوزی شد هائیتی خانه کودکان اجرا شده توسط پنسیلوانیا بر اساس مذهبی گروه غیر انتفاعی قتل 15 کودک و مقامات روز جمعه گفت.

رز ماری لوئیس یک کودک-مراقبت کارگر در خانه به اسوشیتد پرس گفت که این آتش سوزی آغاز شد و حدود 9 p. m. روز شنبه و آتش نشانان در زمان حدود 1.5 ساعت می رسند. پرورشگاه تا به حال شده است با استفاده از شمع نور با توجه به مشکلات خود را با ژنراتور و اینورتر, او گفت:.

در حدود نیمی از کسانی که کشته شدند نوزادان یا کودکان نو پا و دیگران بودند حدود 10 یا 11 سال سن لوئیس گفت.

سیزده بدن در ابتدا بهبود است. عدالت از صلح Raymonde ژان آنتوان گفت: در دو بدن بودند و سپس برداشته می شود بعد از ظهر جمعه از پرورشگاه کلیسا از کتاب مقدس درک در کنسکفف منطقه خارج Port-au-Prince, هائیتی سرمایه است.

نجات کارگران در صحنه وارد شده بر موتور سیکلت و ندارد اکسیژن بطری و یا آمبولانس نیاز برای حمل و نقل کودکان به بیمارستان گفت: Jean-Francois Robenty داخلی حمایت رسمی.

“آنها می تواند شما ذخیره شده است,” او گفت:. “ما نمی باید این تجهیزات برای صرفه جویی در زندگی خود.”

آسوشیتد پرس گزارش کرده است در یک سری از مشکلات در خانه های کودکان اجرا شده توسط کلیسا از کتاب مقدس درک.

کلیسا از کتاب مقدس درک از دست اعتباربخشی برای آن خانه پس از یک سری بازرسی ها ابتدا در نوامبر 2012. هائیتی بازرسان گسله گروه برای ازدحام شرایط غیر بهداشتی و به اندازه کافی به اندازه کافی آموزش دیده کارکنان.

اعضای این گروه مذهبی به فروش گران, قدیمی, ساخت وسایل مانند نرده ها و لوستر در پایان فروشگاه در نیویورک و لس آنجلس و با استفاده از بخشی از سود به صندوق خانه.

آسوشیتد پرس ساخته شده یک سرزده بازدید به گروه خانه دو برگزاری در مجموع 120 کودکان و نوجوانان در سال 2013 در بر داشت و تخت تختخواب سفری با پژمرده و فرسوده تشک های شلوغ به کثیف اتاق. ترش هوا پیچید از طریق سرویس بهداشتی و راه پله. اتاق تاریک و اسپارتان فاقد همینطور نوه ها و یا دکوراسیون.

کلیسا از کتاب مقدس درک مستقر در اسکرانتون پنسیلوانیا عمل دو خانه برای نزدیک به 200 کودک در هائیتی به عنوان بخشی از یک “مسیحی برنامه آموزشی” با توجه به آن های اخیر سازمان غیر انتفاعی تشکیل پرونده. این عمل در کشور از سال 1977. آن را شناسایی خانه به عنوان یتیم خانه, اما, آن است که مشترک در هائیتی برای فقیر پدر و مادر به جای کودکان در مراقبت های مسکونی مراکز, جایی که آنها دریافت مسکن و به طور گسترده ای متفاوت آموزش و پرورش برای چندین سال اما نه از لحاظ فنی یتیم.

“ما را در کودکانی که در شرایط ناامید” سازمان ” می گوید: در آن تشکیل پرونده مالیاتی برای سال 2017 در سال های اخیر در دسترس است. “بسیاری از آنها بسیار نزدیک به مرگ زمانی که ما آنها را در.” غیر انتفاعی گزارش درآمد حاصل از $6.6 میلیون و هزینه از $2.2 میلیون در سال.

یک عضو سازمان که شناسایی خود را تنها به عنوان “جیم” در یک تماس تلفنی با اشاره سوالات در آتش به وکیل خود را در هائیتی چه کسی او را شناسایی نمی کند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

______

Weissenstein گزارش از هاوانا. فردا گزارش از واشنگتن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de