اوباما کنگره را در خطر از دست دادن صندلی بیش از ازدواج همجنس

RICHMOND, Va. - دانشجوی سال اول ویرجینیا اوباما در کنگره دنور Riggleman یک محافظه کار رای گیری ثبت و پشتیبانی

توسط MINERALNEWS در 22 خرداد 1399

RICHMOND, Va. - دانشجوی سال اول ویرجینیا اوباما در کنگره دنور Riggleman یک محافظه کار رای گیری ثبت و پشتیبانی قوی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اما هنوز هم در معرض خطر از دست دادن صندلی خود را در این آخر هفته در یک جمهوری خواه نامزد مسابقه.

دلیل: او officiated ازدواج همجنس جرقه واکنش شدید میان برخی از خود را به لحاظ اجتماعی محافظه کار تشکیل که مورد سوال Riggleman پایبندی به این ارزش ها است.

ویرجینیا عمدتا روستایی 5th کنگره منطقه خواهد میزبان به آخرین برخورد فرهنگ در درون حزب جمهوری خواه در شنبه هنگامی که نمایندگان انتخاب یک نامزد از طریق یک درایو از طریق کنوانسیون در میان coronoavirus بیماری همه گیر.

Riggleman یک عضو محافظه کار خانه آزادی حزبی و ناراحتی بسیاری از جمهوریخواهان در منطقه خود در تابستان گذشته زمانی که او ازدواج کرده دو مرد در مبارزات انتخاباتی مشاوران. محلی ایران با گروه به سرعت با انتقاد Riggleman و بسیج پشت به خوبی سازمان یافته حریف را برای حزب جمهوری خواه نامزدی.

Riggleman گفت: او می داند که چرا برخی از مردم ممکن است حمایت از ازدواج همجنسگرایان اما گفت که جمهوری خواه چادر به اندازه کافی بزرگ را به جای دیدگاه های مخالف در این مسئله است.

"من باور دارم که آزادی فردی یکی از مهم ترین چیزهایی است که جمهوری خواهان می تواند ایستادن برای, بنابراین من نمی پشیمانی officiating که عروسی در همه" Riggleman گفت.

واکنش در برابر Riggleman می آید در میان تهمت تلاشهای دولت برای کاهش سرعت و یا معکوس سود ساخته شده توسط جامعه آمریکایی است. به عنوان مثال آن را محدود کرده است خدمات نظامی توسط مردم تغییر جنسیت و استدلال در یک دادگاه عالی در مورد فدرال حقوق مدنی قانون محافظت نمی کند LGBTQ مردم از تبعیض در محل کار.

اما Riggleman به صف حمایت از کلید خواهان. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است, او, به tweeting که Riggleman است "درست است محافظه کار رهبر است." آزادی رئيس دانشگاه جری فالول بالا-مشخصات انجیلی رهبر که مدرسه مجاور به Riggleman منطقه نیز حمایت Riggleman.

در حال اجرا بر علیه او است باب خوب سابق top رسمی در آزادی های ورزشی بخش است که متعهد به بازگرداندن "یهودی-مسیحی" ارزش به کنگره است. او همچنین یک تندرو در مهاجرت و می خواهد زبان انگلیسی به زبان رسمی ایالات متحده است.

"چه دنور برای ایستادن؟" خوب گفت: در سال های اخیر بحث است. "او با پایه حزب در زندگی او از مرحله ازدواج او را از مرحله مهاجرت او به خارج از مرحله در مراقبت های بهداشتی در آب و مواد مخدر قانونی است."

خوب کاهش یافت یک مصاحبه درخواست.

Riggleman یک کارخانه یا محل تقطیر مالک و نیروی هوایی کهنه سرباز زد ناموفق برای فرماندار در سال 2017 در یک پوپولیستی پلت فرم قبل از برنده شدن در یک صندلی در کنگره در سال 2018 است. Riggleman به راحتی برنده این مسابقه که عناوین ساخته شده که خود را دموکراتیک حریف او را متهم کرد که یک "جانباز از پاگنده عاشقانه."

شنبه درایو-از طریق کنوانسیون برگزار خواهد شد اونورتر-منطقه کلیسا در نزدیکی خوبی را در صفحه اصلی. از آن خواهد شد تنها جایی نمایندگان می تواند یک رای در یک منطقه که در امتداد شمال ویرجینیا به کارولینای شمالی مرز و بزرگتر است در زمین از نیوجرسی.

Riggleman گفت: کوچک cenacolo از حزب جمهوری خواه خودی در حال تلاش برای دکل مسابقه در برابر او وادار نامزدی روند تصمیم گرفت با یک کنوانسیون به جای اولیه. کنوانسیون نفع محافظه کارانه تر نامزدها و استفاده شده است برای سال ها توسط ویرجینیا جمهوری خواهان برای جلوگیری از جمهوریخواهان میانه از برنده شدن ، Riggleman تلاش ناموفق برای جلوگیری از این کنوانسیون و یا حرکت آن محل.

جمهوری خواه اختلافات بر سر اینکه آیا نامزد هستند به اندازه کافی محافظه کار بوده و مشترک در ویرجینیا در حالی که این حزب دیده است نفوذ خود را کاهش دهد. دموکرات ها موفق به کسب اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی و در هیات نمایندگان کنگره در سال های اخیر و هیچ حزب جمهوری خواه برنده یک ایالت مسابقه بیش از یک دهه است.

5 کنگره منطقه ای شده است در دست جمهوریخواه برای یک دهه اما چهار دموکرات ها در حال رقابت برای حزب خود نامزدی برای به چالش کشیدن یا Riggleman یا خوب.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کایل Kondik که تجزیه و تحلیل انتخابات برای دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست گفت: این منطقه است به احتمال زیاد به ماندن در حزب جمهوری خواه دست مهم نیست که چه کسی برنده پنج شنبه. اما او گفت: یک پیروزی خوب را در این مسابقه رقابتی تر و جلب ملی دموکراتیک و لیبرال به صرف پول در این مسابقه.

"این امر اوج علاقه خود را کمی بیشتر." Kondik گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن