مغلوب ساختن پیشی جستن: من دوست دارم برای ایالات متحده به 'تا عید پاک' در میان همه گیر پاسخ

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند با لنگر لایحه Hemmer در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون

توسط MINERALNEWS در 5 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند با لنگر لایحه Hemmer در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال از باغ گل رز کاخ سفید در روز سه شنبه. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت امیدوار است که ایالات متحده می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی در اواسط ماه آینده گفت: در یک فاکس نیوز تلویزیون ویژه در روز سه شنبه.

"من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: میزبان لایحه Hemmer در یک نمایش پخش از کاخ سفید است.

که 12 آوریل در جدول زمانی از "هفته" است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مناسب است برای محدود کردن نیازهای اجتماعی فاصله انزوا و دیگر اقدامات است که مقامات مشخص شده اند به سرعت گسترش coronavirus — اما آن نیز فلج اقتصاد است.

همه همان میزان عفونت در داخل ایران متوقف نشده نوردی — آن نزدیک 50,000 موارد در سراسر کشور, به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز و مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 12 تاریخ مورد نظر به مراتب زودتر از دیگر نقاط عطف تعیین شده توسط مقامات در مکان های مختلف در سراسر کشور است.

منطقه کلمبیا بسته شده است آن مدارس از طریق آوریل 24, به عنوان مثال; مدارس در ویرجینیا نمی reconvene در تمام بقیه از این سال تحصیلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس کردیم تا آنچه به آنها تماس بگیرید نیاز ایالات متحده به تنظیم مجدد در گشاد گشاد راه رفتن به عنوان فرماندهان نظامی می گویند ممکن است به ادامه برخی اقدامات کاهش را محدود به این بیماری همه گیر اما همچنین اجازه برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

"شما می توانید از بین بردن یک کشور در این راه با بستن آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس ویژه در روز سه شنبه.

او و پنس قاب یک تمرکز برای ماه های آینده در آسیب پذیر ترین جمعیت به خصوص در افراد مسن با موجود شرایط پزشکی.

تحت این ساخت و ساز تاکید ممکن است تغییر از نگه داشتن همه از هم جدا به اجازه بیشتر مردم به ترک خانه های خود و بازگشت به کار. برای زمان حال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها ممکن است دلسرد از دست دادن و شرکت در چنین فعالیت هایی است.

ایالات متحده است نه روز به 15 روز از کاخ سفید دستورالعمل به "سرعت گسترش" ویروس پس از آن دولت آغاز خواهد شد برای ارزیابی اینکه آیا به توصیه بیشتر در انزوا و کاهش و یا سعی کنید به اجازه برخی از افراد به محل کار و یا در سفر.

مشخص نیست چه معیارهای کاخ سفید ممکن است استفاده از زمانی که ساخت این ارزیابی و یکی از چالش های مورد حرکت برای خروج از این انزوا فاز مرکب نابرابر رنج از coronavirus در سراسر کشور است.

واشنگتن و کالیفرنیا و ایالت نیویورک شده است به ضربه بسیار سخت بلکه در حال حرکت و نه از طریق نرخ های خود را از عفونت با همان نرخ.

دکتر دبورا Birx رهبر کاخ سفید را coronavirus پاسخ نیروی کار می گوید ایالت واشنگتن است که حدود دو هفته جلوتر از نیویورک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس آمده اند تحت فشار به حداقل انتظارات گسترده در مورد زمانی که زندگی می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی.

در روزهای اخیر رئیس جمهور گرفته شده پردازنده این ایده که بیش از حد در انزوا و بیش از حد کاهش می تواند بیش از حد ویرانگر برای اقتصاد گفت: "درمان" نمی تواند بدتر از این بیماری است.

"ما باید مقید کردن انرژی است که برای رفتن به باور نکردنی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب