بزرگنمایی این تصویر

اقتصادی نجات بسته به تصویب مجلس سنا در این هفته خواهد اجازه دهید فرفره کارگران و دیگر افراد خود اشتغال به دنبال مزایای بیکاری آنها به طور معمول نمی واجد شرایط برای. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

با چند نفر رزرو Airbnbs و یا در نظر گرفتن بارگذاری سواری در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم در اجرای اقتصاد در حال دیدن معیشت خود را به طور ناگهانی طرح میتوانست.

را اد بل در سان فرانسیسکو که اجاره خود را در قانون سوئیت در Airbnb. که خود منبع اصلی درآمد او خواستار آن را “فرفره” — تکمیل شده توسط “سمت hustles” انجام کار مشاوره.

کسب و کار پررونق بود. پس از آن آمد coronavirus بیماری همه گیر.

“سال گذشته من تا به حال حدود 90 درصد اشغال 90 درصد از روز اشغال شد,” بل گفت. “در ماه مارس من صفر است.”

به 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد ساخت نهایی آن راه را از طریق کنگره ممکن است به زودی ارائه تسکین فرفره کارگران مانند بل و امیلی Kuckelman است که رانندگی برای بارگذاری در دنور پس از سال 2016.

تمام وقت دانشجو, Kuckelman با استفاده از این پلت فرم برای تکمیل درآمد خود را از کارآموزی. اما او متوقف رانندگی چرا که او نگران است در مورد گسترش ویروس.

این بدان معناست که او در حال از دست دادن در قیمت 500 دلار در هفته است. او گفت که او در تلاش است تا او را قطع و هزینه و با تکیه بر شریک زندگی خود را برای برخی از کمک.

بسیاری از مردم در نیروی کار این روزها مانند بل و Kuckelman, cobbling هم چند تا منابع درآمد برای دریافت. اما مانند دیگر مردم خود اشتغالی, فرفره کارگران به طور معمول واجد شرایط نیست برای بیمه بیکاری اگر آنها از دست دادن کسانی که جریان درآمد.

“پلت فرم شرکت را حفظ کرده اند که این فرد رانندگان, مواد غذایی تحویل مردم هستند کسب و کارهای کوچک” به جای کارکنان گفت: Veena Dubal یک قانون کار متخصص در دانشگاه کالیفرنیا Hastings. “بنابراین شرکت های خود حاضر به پرداخت به صندوق بیمه بیکاری.”

در حال حاضر فرفره کارگران را وادار به کمک برخی از.

تسکین بسته به تصویب مجلس سنا در روز چهارشنبه اجازه می دهد تا مردم خود اشتغالی برای درخواست مزایای بیکاری که آنها به طور معمول نمی خواهد واجد شرایط برای. این بسته همچنین اجازه می دهد تا برخی از خود اشتغالی دسترسی فاجعه وام برای کسب و کارهای کوچک.

کار کارشناسان می گویند که دولت نیاز به راهنمایی در مورد اینکه آیا کارگران می تواند ادعا جزئی مزایای صورتی که چندین شغل و از دست دادن یکی از آنها و یا اگر ساعت خود را قطع.

فرفره کارگران می گویند آنها فقط در حد نیاز به امداد به عنوان شرکت های بزرگ در خطوط هوایی و هتل میباشد.

“ما در حال رنج لغو” گفت: لی توماس, Airbnb یک میزبان در کوئینز در نزدیکی فرودگاه JFK. “دولت باید با در نظر گرفتن که این مردم سختکوش است که رنج می برد از هیچ چیز خود به خود انجام می دهند.”

گسترش مزایای بیکاری در این لایحه به معنای زیادی بیشتر مردم خواهد شد به دنبال کمک به دولت در هفته آینده — و آن را برخی از زمان. یک رکورد افزایش تعداد مدعیان بیکاری در حال حاضر با قرار دادن فشار بر سازمان های دولتی.

در سان فرانسیسکو اد بل امیدوار است برای یک وام بدون بهره به نگه داشتن او را شناور در این سال است. بیشتر از همه او می گوید: او به کمک نیاز دارد به سرعت.

“من نیاز به پول در جیب من را با کمترین مقدار از نوار قرمز” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im