راهنمای خود را به دوچرخه سواری در تورنتو و خرید یک دوچرخه برای اولین بار

مستند محدودیت های در حال شروع به بلند کردن و بسیاری از Torontonians از جان گذشته برای یک بیت از ورزش و یا راه

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399

مستند محدودیت های در حال شروع به بلند کردن و بسیاری از Torontonians از جان گذشته برای یک بیت از ورزش و یا راه های مختلف برای رفت و آمد به دنبال دوچرخه به اطراف.

سواران تازه کار نیاز به حرکت از جاده قوانین, انواع دوچرخه و جسمی فاصله گرفته است.

ما سعی کرده ایم برای پاسخ به برخی سوالات در مورد آنچه انتظار برای کسانی که تنها با شروع کردن از جمله چگونه به خرید جدید خود چرخ.

من باید نگران امنیت ؟

این مستند به معنای کمتر رانندگان در جاده ها به معنی خیابان کمی ساکت تر از حد معمول در این لحظه گفت: Michael لنگفیلد موقت مدیر اجرایی چرخه تورنتو است.

"وجود دارد که شاید به ظاهر از فضای بیشتر برای دوچرخه سواری گفت: لنگفیلد اما نیز وجود دارد که گزارش از سرعت و رانندگی با توجه به خالیتر خیابان که می تواند خطرناک برای دوچرخه سواران. "در بسیاری از زمینه ها وضعیت نیست امن تر است."

لنگفیلد با اشاره به شهرستان ابتکارات مانند ActiveTO است که ایجاد 57 کیلومتر از خیابان های آرام در تورنتو اجازه می دهد تا دوچرخه سواران و پیاده به حرکت در اطراف به عنوان چیزی است که می تواند حفاظت از دوچرخه سواران.

او تاکید کرد که دوچرخه سواری تحت پوشش این بزرگراه ترافیک عمل می کنند و موضوع را به مشابه قوانین از جاده ها است.

به طور خاص دوچرخه های طبقه بندی شده به عنوان وسایل نقلیه. سواران نیاز به ماندن در سمت راست جاده و اطاعت از تمام قوانین ترافیک. دوچرخه سواران در زیر سن 18 سالگی باید از کلاه ایمنی. بالغ سواران ملزم به پوشیدن یک اگر چه انتاریو وزارت حمل و نقل به شدت توصیه شما را انجام دهد.

اگر شما بیش از 14 شهر تورنتو ممنوع سواری در پیاده رو. رانندگان ملزم به ترک یک متر بین خود و یک دوچرخه سوار در حالی که در حال عبور است.

آیا من نیاز به می دانم که زمانی که خرید یک دوچرخه است ؟

هیچ کتاب درسی در پاسخ به آنچه به دنبال در گفت پیت لیلی صاحب شیرین پیت فروشگاه دوچرخه در Bloor Street West.

"اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که پیدا کردن یک فروشگاه دوچرخه که شما اعتماد" لیلی گفت. "شما می خواهید برای پیدا کردن یک دوچرخه است که متناسب با درستی که در حال رفتن به انجام آنچه که شما در حال انتظار برای انجام با آن."

خوب است به فکر می کنم در مورد آنچه شما با استفاده از دوچرخه برای.

"شما نمی خواهید به پایان با یک واقعا سنگین کوه دوچرخه سواری به کار" او گفت:. و "شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن مشاوره خوب از کسی که برخی از دانش خاص قادر به کمک به شما در پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید."

پس از دوچرخه می آیند در اندازه های مختلف در دانستن اندازه گیری خود گفت: اوون اردل و کارگر-مالک در Urbane دوچرخه سوار در خیابان کالج. یک دوچرخه می تواند بیش از حد طولانی یا بیش از حد بلند برای شما و یا اگر شما به مدت طولانی فرز و چابک شما ممکن است نیاز به یک بلندتر از یک.

"یک فروشگاه خوب قادر خواهد بود برای شما مناسب بدون مشکل فقط با ارتفاع و شاید یک ایده مبهم از آنچه شما می خواهید از دوچرخه است."

کسانی که به دنبال رفت و آمد دوچرخه ممکن است در نظر ترکیبی و یا شهرستان, دوچرخه, او گفت:.

یک چیز به خاطر داشته باشید این است که مغازه ها دوچرخه هستند نه عامل به طور معمول با توجه به همه گیر با کمتر کارکنان در دست و "اساسا لخت کابینت" با توجه به خارج از کشور و تعطیلی کارخانه در دسامبر و ژانویه لیلی گفت.

"چیزهایی هستند کمی درهم و برهم در دوچرخه سواری جهان در حال حاضر است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

چه من نیاز به لحن ،

"حداقل من همیشه توصیه می شود برای رفتن به سالانه tune-up شاید بیشتر اگر شما سوار یک مقدار زیادی" گفت: اردل.

"من فکر می کنم برخی از مردم شوک دشنه" هنگامی که آنها را ببینید هزینه تعمیرات. "اما واقعیت این است که اگر شما شروع به مقایسه بین شما می دانید حمل و نقل یا بیمه اتومبیل, پارکینگ, گاز, دوچرخه سواری کاملا مقرون به صرفه و واقعا مناسب راه برای گرفتن در اطراف شهر."

آنچه باید انتظار داشت به صرف است ؟

این بسته بر روی دوچرخه اما هر دو اردل و لیلی موافقم شما باید انتظار به صرف $500 به $800 در یک نام تجاری جدید دوچرخه.

در صورتی که بیش از حد گران است چند مغازه در تورنتو ارائه مرمت دوچرخه های مورد استفاده در قیمت بسیار پایین تر. اما این مهم است به خاطر داشته باشید که استفاده از دوچرخه ممکن است در نهایت هزینه تا آنجا که یکی از جدید هنگامی که شما عامل در قیمت tune-ups و گفت: Gordon Robb صاحب ملکه غرب MetroCycle. Robb تا به حال مشتریانی که "در واقع صرف یکی دیگر از $300 $200 در خدمات و گرفتن آن دوچرخه رفتن" با لاستیک های جدید و یا تجهیزات دیگر. "در حال حاضر آنها در قیمت یک نام تجاری جدید دوچرخه."

اگر به شما در تنظیم در خرید استفاده می شود "مطمئن شوید که آن را از یک فروشگاه معتبر و مطمئن شوید که آن را تنظیم تا" راب گفت. او همچنین توصیه می کند که سواران جدید بودجه تا 250 دلار برای لوازم جانبی مانند چراغ, زنگ و یک کلاه.

آیا من می توانم دوچرخه سواری در حالی که جسمی از فاصله?

"یک دوچرخه است یک راه عالی برای فاصله اجتماعی" گفت: لنگفیلد از چرخه تورنتو است.

تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا گفت: "خطر ابتلا COVID-19 با عبور کسی در پیاده رو و یا سوار دوچرخه خود را بسیار پایین," او اضافه شده است.

او توصیه می کند دوچرخه سواری انفرادی و اجتناب از گروه سواری با افراد خارج از خانواده خود را برای حفظ فاصله.

"اما دیگر از آن, اگر شما با استفاده از دوچرخه خود را برای دریافت مواد غذایی و یا برای رفتن به داروخانه را حتی سفر برای سلامت جسمی و روانی من به شدت تشویق آن است."

Jenna Moon
جینا ماه است که اخبار خبرنگار ستاره است و در تورنتو است. او در توییتر دنبال کنید: @_jennamoon

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می شود رفت و آمد خود را تغییر دهید/پس از همه گیر? شما را به دوچرخه سواری?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن