دولت آلمان می شود فرماندار جدید با راست رای

برلین – نرم افزار-کسب و کار سیاستمدار انتخاب شد به طور غیر منتظره به عنوان فرماندار شرقی دولت آلمان روز چهارشنبه پس از راست انداخت آرای خود پشت سر او یک نتیجه است که افزایش می دهد سوالات بی دست و پا برای آلمان در جریان اصلی راست میانه.

در سمت چپ متمایل به احزاب هزینههای رقبای خود برای اجازه دادن به راست جایگزین برای آلمان است که به خصوص قوی در سابق کمونیستی شرق برای کمک به قرار دادن یک مرکز نامزد راست در قدرت در تورینگن دولت — اولین بار است که اتفاق افتاده است.

توماس Kemmerich رایگان دموکرات یک حزب است که فقط به اندازه کافی امن پشتیبانی برای ورود به مجلس قانونگذاری ایالتی در ماه اکتبر انتخابات پرتاب کلاه خود را در حلقه بعد از جناح چپ وقت Bodo Ramelow موفق به اکثریت ایمن در طول دو دور رای گیری توسط نمایندگان مجلس.

قانونگذاران ایالتی انتخاب Kemmerich در 45-44 رای با یک ممتنع. جایگزین برای آلمان یا AfD دوم-قوی ترین حزب در ایالت تورینگن در کشور سابقه یک نامزد خاص خود را دارد اما پس از آن به پایان رسید تا حمایت از Kemmerich در رای گیری نهایی.

نتیجه جلب پژمرده انتقاد از سمت چپ متمایل به احزاب است. نوربرت والتر-Borjans یک رهبر سوسیال دموکرات ها — تاریخ و شریک در آنگلا مرکل دولت ملی — توصیف آن به عنوان “غیر قابل توجیه” و “رسوایی از دستور اول است.” وی با اشاره انگشت در Kemmerich حزب و مرکل مرکز-راست دموکرات مسیحی که متحدان سنتی.

AfD را تورینگن شعبه ویژه رادیکال تصویر و منطقه ای آن رهبر Bjoern Hoecke آمده و تحت بررسی از آلمان داخلی سازمان.

این حزب وارد آلمان ملی مجلس در سال 2017 تقویت رگهای از دو سال گذشته. نظرسنجی ها نشان می دهد ملی خود حمایت مداوم در بین 11-15%. احزاب اصلی به خصوص کسانی که در سمت راست را از تلاش برای پیدا کردن یک راه برای فشار پایین آن پشتیبانی می کند اما خود رهبران ملی شده اند روشن است که آنها نمی خواهد کار با آن است.

محبوب Ramelow امیدوار بود برای ادامه به عنوان فرماندار دولت منجر همان سه حزب چپ متمایل ائتلاف او رهبری برای پنج سال گذشته.

اما این ائتلاف خود را از دست داده و اکثریت در ماه اکتبر انتخابات. که ایجاد یک بن بست که هیچ کس می خواست برای تشکیل یک ائتلاف با AfD و مرکل دموکرات مسیحی نیز نمی خواهد کار با Ramelow سمت چپ ،

آن را بلافاصله روشن چگونه Kemmerich طرح برای اجرا به دولت و یا چگونه پایدار دولت او خواهد بود.

Hoecke گفت که تورینگن شده بود “تغییر شکل به یک جناح چپ دولت” تحت Ramelow و که تا به حال به پایان رسید.

Kemmerich انتخابات استقبال شد با رزرو حتی توسط برخی در حزب خود او است که در مخالفت با سراسر کشور بوده ولی بخشی از گذشته بسیاری از آلمانی ها ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

برجسته فدرال نماینده مجلس با دموکرات های آزاد بالۀ Strack-زیمرمن گفت که او شخصا قدردانی Kemmerich “اما اجازه می دهد خود را به انتخاب کسی مثل Hoecke است غیر قابل قبول و غیر قابل تحمل در میان دموکرات ها.”

حزب دموکرات مسیحی’ رهبر منطقه ای مایک Mohring گفت حزب او حمایت کرده بود Kemmerich به عنوان مرکز-نامزد راست و نبود مسئول چگونه احزاب دیگر رای دادند. او گفت که او انتظار دارد که “مرزبندی روشنی از AfD.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر